Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 21 wrz 2017, o 21:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Motorhead
PostNapisane: 11 gru 2010, o 23:22 
Dissident Aggressor

Zapewne wkrótce kupię. W końcu to Motorhead. No i wysoka średnia na Rate Your Music dodatkowo zachęca.

PostNapisane: 11 gru 2010, o 23:28 
Heart Of A Lion

jasiu15 napisał(a):
Zapewne wkrótce kupię. W końcu to Motorhead. No i wysoka średnia na Rate Your Music dodatkowo zachęca.

Ja też będę kiedyś zarabiał ! :evil: Teraz mam tylko na piwo i jedzenie

PostNapisane: 9 mar 2011, o 08:21 
Angel

Świetna płyta, Podoba mi się nawet bardziej niż Motorizer. :twisted: Motorizer ciężko mi było łyknąć w całości na raz, a ta płyta wchodzi idealnie.

PostNapisane: 16 lip 2011, o 01:38 
Green Manalishi

http://kwejk.pl/obrazek/227478/ressurection.html
Dosłownie, boskie !

PostNapisane: 2 lis 2012, o 19:58 
Machine Man

czy w tle nie leci przypadkiem Hawkwind ? Dla mnie to trochę tak brzmi...

PostNapisane: 2 lis 2012, o 20:23 
Night Crawler

Tailgunner napisał(a):

czy w tle nie leci przypadkiem Hawkwind ? Dla mnie to trochę tak brzmi...

Jasne, że tak. Master of the Universe :twisted: na facebookowej grupie Hawkwind ktoś to wyczaił już jakiś czas temu, puszczałem sobie to kilka razy od tamtej pory, zawsze mi poprawia humor. Więcej takiej muzyki w reklamach! :twisted: :twisted: :twisted:

edit: oczywiście w polskiej wersji jest trzy razy więcej gadania, anglojęzyczny oryginał dużo lepszy przez to

PostNapisane: 3 lis 2012, o 01:44 
Running Wild

Znowu przeczytałem autobiografie Lemmiego. Petarda. Cieszy się człowiek na każdej stronie, zajebista rozrywka, treść współgra ze spożywanym piwkiem no miodnie. Widziałem, że Ozzy też ma książkę ale kurwa cena i trzcionka aby nabić więcej stron odstrasza. Czytaliście ?

PostNapisane: 3 lis 2012, o 02:46 
Dreamer Deceiver

Mam. Zajebista. Tak samo jak i Rudego z Megadeth. Ten sam klimat w każdej z nich. Ale Lemmy chyba najlepiej pisał. Ale mam słabe porównanie bo "Białą Gorączkę" czytałem po angielsku a Rudego i Ozzego po polsku. Mimo wszystko polecam.

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 3 lis 2012, o 10:29 
Machine Man

Jasne, że czytałem i że mam. Autobiografie Lemmy'ego i...Andrzeja Iwana to modelowy przykład jak należy pisać autobiografie. Dystans do siebie i do świata, poczucie humoru, mnóstwo celnych spostrzerżeń i anegdot napisanych ludzi którzy mnóstwo w życiu widzieli i zaznali.

PostNapisane: 3 lis 2012, o 13:24 
Heart Of A Lion

I ja czytałem. Mega! Nie raz ze śmiechu nie wyrabiałem. Aż chciało by się przeżyć choć jeden dzień tak jak On! Lemmy!

PostNapisane: 2 paź 2013, o 00:20 
Night Crawler

nowe gówno "Aftershock" już 21 października, dużo kawałków

01. Heartbreaker
02. Coup De Grace
03. Lost Woman Blues
04. End Of Time
05. Do You Believe
06. Death Machine
07. Dust And Glass
08. Going To Mexico
09. Silence When You Speak To Me
10. Crying Shame
11. Queen Of The Damned
12. Knife
13. Keep Your Powder Dry
14. Paralyzed

"Crying Shame" tutaj
http://www1.rollingstone.com/hearitnow/ ... head2.html

Heartbreaker w chujowej jakości zgrany z radia
http://www.youtube.com/watch?v=vxxDyOF-97E

jak zawsze miło, gdy coś wydają, ja tam zawsze lubię posłuchać ich nowych albumów

Obrazek

PostNapisane: 10 paź 2014, o 00:46 
Green Manalishi

Uwielbiam te stare, lekko bluesowe utwory Motorhead typu Stone Dead Forever, Iron Horse czy Capricorn. Ten nowy Motorhead typu World is Yours czy Kiss of Death nie bardzo mi się podoba, oczywiście to klasowa muzyka ale za bardzo metalowa, ja wolę Motorhead w dwóch odmianach, hard-rockowo/bluesowy z pierwszych płyt i melodyjny, przebojowy z pod znaku 1916 czy Bastards.
Gdy bardziej szli w ciężkie granie to tym gorzej mi się ich słucha.
Ciekawym albumem też jest Another Perfect Day, choćby ze względu na solówki Robbo.

PostNapisane: 27 paź 2014, o 13:32 
Green Manalishi

W lipcu na Torwarze grają, ceny oczywiście debilizm do kwadratu by nie powiedzieć mocniej. 290 zł za GC (na tak małej hali muszą aż GC robić???) 230 za normalną płytę. Motorheada bym zobaczył ale w takiej sytuacji mam to w dupię, trudno nie zobaczę, chyba, że w Czechach. Choć szczerze mówiąc teraz moim większym priorytetem live jest KISS i Manowar. Jednak to są kapele bardziej koncertowe.

PostNapisane: 27 paź 2014, o 14:08 
Heart Of A Lion

Ceny to kurwa jakiś pierdolony żart. Za Priest, Purple i teraz Motorhead trzeba dać po 300zł, a jeszcze niedawno za 150zł można było ich spod barierek zobaczyć. Jeszcze organizatorem pseudo firma MJM Prestige. Szczerze, kocham Motorhead równie mocno co Priest, ale raczej odpuszczę, chyba że będę miał nadmiar kasy i będę mógł pozwolić sobie wybulić 3 stówy za 1 godzinę z Motorhead.

PostNapisane: 27 paź 2014, o 14:32 
Green Manalishi

Ja mam nieco inne zdanie, to nie jest żart. Żartem by było wtedy gdyby koncert się nie wyprzedał i organizator dostał po dupie. Tak nie będzie, dlatego, że Polska jest takim krajem gdzie istotnie 300 zł to dla 2/3 mieszkańców bardzo duże pieniądze, ale dla pewnej grupy to są śmieszne pieniądze. Głównie są to mieszkańcy wielkich miast z Warszawą na czele. Także z punktu biznesowego organizator dał takie ceny, które mu się opłacają. Nawet jeśli sprzeda tysiąc biletów mniej to i tak będzie do przodu niż jakby bilety kosztowały 100 zł taniej i koncert się wyprzedał. Prosto to obliczyć, na torwar wejdzie jakieś 3tys. osób więc 2x250(uśredniając cenę biletu) daje więcej niż 3x150.
Problemem nie jest fakt, ze ten konkretny organizator dał takie ceny, on na tym zarobi i to jest zrozumiałe. Problemem jest fakt, że nie ma wśród organizatorów takiej konkurencji jak choćby wśród operatorów usług telefonicznych przez co te są tanie jak barszcz, nie ma walki o klienta. Poza tym nie ma wśród najbogatszych pasjonatów, którzy by swoją działalność nie traktowali tylko w kategoriach biznesowych.

PostNapisane: 10 lis 2014, o 14:53 
Angel

Pomimo że Motorhead jest zespołem który chyba nigdy mi się nie nudzi, to ceny biletów na ten koncert są trochę za wysokie. Widziałem tych panów na Ursynaliach 2 lata temu, i wtedy skopali dupy jak należy, a bilet wart był każdych pieniędzy. Mimo to, gdybym był wybitnie kasiasty w tym czasie to zapewne się wybiorę. Mogliby też urozmaicić set. Fajnie byłoby usłyszeć np. Back at the funny farm albo Civil War. O szybszych kawałkach np. z Inferno chyba nie ma co marzyć.

PostNapisane: 29 gru 2015, o 13:05 
Dissident Aggressor

Lemmy, co za wielka szkoda... On nie tylko byl ze starej gwardii, on byl jedyny w swoim rodzaju. Odchodza nam bohaterowie :(

PostNapisane: 29 gru 2015, o 18:13 
Angel

Lemmy za bardzo pospieszył za Philthym. Z mojej strony nie będzie świeczek i internetowych zniczy. Bedzie za to piwo albo dwa i Motorhead. Głośno.

PostNapisane: 29 gru 2015, o 18:49 
Heart Of A Lion

Serce się łamie. Odszedł człowiek, który znaczył dla mnie tak wiele. Lemmy...
Każdy wiedział, że ten dzień wkrótce nadejdzie, ale staraliśmy się o tym nie myśleć. Bardzo cieszyłem się, że zobaczę go w lutym przyszłego roku w Pradze, czekałem na ten koncert, czekałem na następną płytę Motorhead, a teraz na co czekać?
Rock'n'Roll umarł. Tak. Teraz można to powiedzieć. Lemmy to był Rock'n'Roll. Uosobienie tej muzyki. Szczery do bólu, niczego nie krył, nic nie robił pod publiczkę, żył jak chciał, nikogo nie naśladował. Nie będzie drugiej takiej ikony, nie będzie drugiej takiej kapeli.
Takie trudne pogodzić się z odejściem gościa, który nawet nie wiedział o twoim istnieniu. Takie trudne jest napisanie nawet tego jak wiele Lemmy dla mnie znaczył i jak bardzo go cenię. To tylko wierzchołek góry lodowej, ale nie mam głowy do tego by to opisać.

Dziękuję Ci Lemmy za wszystko. Za to że nigdy mnie nie zawiodłeś, za to że byłeś najprawdziwszy, za to, że dawałeś mi radość i siłę.
Muzyka Motorhead była czymś na co zawsze mogłem liczyć, czymś co nigdy mnie nie zawiodło. Trzymała mnie przy życiu, dawała kopa zawsze gdy tego potrzebowałem. Ta moc, to brzmienie, te teksty, ten wokal były i będą nie do podrobienia. Dziękuję Ci za wszystkie koncerty na których zawsze dawałeś z siebie wszystko. Dwukrotnie widziałem Cię na żywo, koncert z festiwalu Sonisphere 2011 będę wspominał do końca życia i opowiadał wszystkim jak w 40 minut skopałeś dupska Iron Maiden. Dzięki za kostkę którą mu rzuciłeś w tym roku. Za to wszystko i wiele więcej dzięki. Nie zapomnę tego. Do zobaczenia!

W nas teraz nadzieja by pamięć o Lemmym i Motorhead nigdy nie umarła. Serce raduje się widząc co roku memoriały, koncerty czy choćby nawet festiwalowe sceny imienia Ronniego Jamesa Dio. 5 lat minęło od jego śmierci a jednak jest On w nas wiecznie żywy. Z Lemmym będzie podobnie. Ludzie odchodzą, ale muzyka którą stworzyli pozostanie wiecznie żywa i zawsze będzie dodawała nam sił, otuchy i radości. Muzyka jest wieczna i to jest najpiękniejsze.

PostNapisane: 29 gru 2015, o 20:38 
Heart Of A Lion

Jedyne co możemy zrobić to kupić parę piw i cieszyć się kawałem muzyki którą stworzył. Bo nawet jak nasi muzyczni bohaterowie odchodzą ze świata żywych zawsze zostają ich dokonania, które dzięki ludziom takim jak my czyli fanom, zawsze będą obecne i to od nas zależy, czy legenda Lemmiego czy Dio będzie żywa. Dzielmy się muzyką, zarażajmy nią innych, zarażajmy nią nowe pokolenia.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona