Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 cze 2017, o 08:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Motley Crue
PostNapisane: 11 cze 2005, o 11:26 
Defender Of The Faith

Pamięta Ich ktoś jeszcze.? :wink: Szkoda, że dziś nikt tak już nie gra... :wink:

Tytuł: Re: Motley Crue
PostNapisane: 11 cze 2005, o 14:35 
Green Manalishi

sinner napisał(a):
Pamięta Ich ktoś jeszcze.? :wink: Szkoda, że dziś nikt tak już nie gra... :wink:

OOO TAAAKK!!!!!! Bardzo ich lubię. Chociaż najlepszy okres mieli w latach 80-tych to nadal na scenie są świetni. Boleję strasznie że nigdy nie grali w Polsce. Teraz właśnie są w trasie która ponoć ma trwać 3 lata. Widziałem zdjęcia z koncertu z tego roku, na scenie chłopaki odwalają potężny cyrk - fajerwerki, kobietki , które rozcinają sobie metalowe staniki piłą tarczową :D ,itp. ech mógłby w końcu ktoś ich sprowadzić na chociaż jeden koncert do Polski, tym bardziej że znowu są w oryginalnym składzie.
Moje ulubione ich płyty to" "Girls,Girls, Girls"," Theatre Of Pain", "Too Fast For Love" i "Shout At The devil",późniejsze ich płyty też są swietne, ale nie mają w sobie tego czegoś co miały ich pierwsze 4 które wymieniłem.
Chyba żaden inny zespół nie żył taką pełnią SEX,DRUGS&ROCK'N'ROLL jaką żyje Motley Crue.

Tytuł:
PostNapisane: 15 cze 2005, o 10:11 
Moderator

sredniawka .... mam ich dysklografie na mp3 ktos mi kiedys podrzucil to przegrałem :wink: ... posłuchałem chwile i od tego czasu lezy i się kurzy - moze dlatego ze nie lubiesłuchac z mp3 a moze dlatego ze mi muzyka ich nie pasi :x :roll:

PostNapisane: 15 cze 2005, o 11:50 
Exciter

Radzik79 napisał(a):
[...] Moje ulubione ich płyty to" "Girls,Girls, Girls"," Theatre Of Pain", "Too Fast For Love" i "Shout At The devil",późniejsze ich płyty też są swietne, ale nie mają w sobie tego czegoś co miały ich pierwsze 4 które wymieniłem.
Chyba żaden inny zespół nie żył taką pełnią SEX,DRUGS&ROCK'N'ROLL jaką żyje Motley Crue.

Yeah! Dokładnie!
Dla mnie Motley to już klasyka rocka, nie jest nią jakaś tam prehistoria z lat 70, ogólnie US Hard Rock lat 80 tak traktuje. Przecież to już 20 lat!

Pierwsze 4 płyty masakrują, reszty albo nie słucham albo nie posiadam :D
Szczególnie Shout At The Devil się wyróżnia, od niej zaczynałem. Usłyszałem Too Young To Fall In Love na radiu94 i przejrzałem na oczy, wczesniej byłem kompletnym ignorantem odnośnie ogólnie takiej muzyki a co dopiero zespołu o którym ciagle mówili przy okazji perypetii Tommy'ego i Pam :lol: Jeszcze pograłem troche w GTA Vice City, posłuchałem "Too Young..." i już byłem kompletnie złapany :D (kawałek idealnie oddaje klimat Miami nocą w połowie lat 80 :wink: )

Motley Crue to jeden z ważniejszych zespołów złotej ery hard/heavy metalu - lat 80, mieli ogromny wpływ na wiele zespołów. Wstyd nie znać.

Cytuj:

Red Hot

Fight for the black shark
See what evil brings
Can't you see we're out for blood
Love from a shotgun
License to kill

[Pre chorus:]
The kids scream in fright through the night
Loving every bite with delight
And we blow out our minds with your truth
And together we stand for the youth

[Chorus:]
Red Hot, Red Hot
To the top, we are
Red hot

Shout at the devil
We've laughed at your wars
Run with the pack, now
Always ask for more

Uwielbiam ten kawałek \m/ \m/
jest taki ... Twisted'owy :D

Jak zwykle, wystarczy poczytać komentarze ... :D
>klik<

PostNapisane: 15 cze 2005, o 12:03 
Defender Of The Faith

GRINDER napisał(a):
Jeszcze pograłem troche w GTA Vice City, posłuchałem "Too Young..." i już byłem kompletnie złapany :D (kawałek idealnie oddaje klimat Miami nocą w połowie lat 80 :wink: )

O, tak... Tu ich poznałem :wink: . Ich, Twistedów, Anthrax, Priest, Teslę, Megadeth... właściwie to wszystkie zespoły mające swoje utwory w tym kultwym radyjku teraz należą do miich ulubionych. :wink: [/quote]

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 07:53 
Devil`s Child

trudno mi się wypowiadać o muzyce takich zespołów, bo brak mi słów :wink: Motleye są świetni, uwielbiam ich pięć pierwszych albumów, reszta to już raczej nie dla mnie ;) chociaż New Tattoo też jest fajny, koncerty mają niesamowite, do tego jeszcze te teledyski ;) zassijcie sobie skądś nieocenzurowaną wersję Girls Girls Girls :twisted: :twisted: potęga, w sumie nie wiem który ich album najbardziej lubię, czy to będzie jeszcze trochę nieobrobiony Too Fast For Love czy może potężny Shout At The Devil, tak każdy ma coś w sobie, świetny mieli kiedyś image :twisted: świetnie wypadli na teledysku Looks That Kill :wink: i te wszystkie pentragramy w pierwszym okresie działalności, :wink: :lol: co się będę rozpisywał - zespół legenda :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 08:44 
Heart Of A Lion

Mam gdzieś jeszcze "Dr. Feelgood" na kasecie. Kilka fajnych kawałków, ale ogólnie nie jestem fanem tego rodzaju muzyki.

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 10:25 
Exciter

K.K. napisał(a):
[...] koncerty mają niesamowite, [...]

yeah, mam Live In Kansas z '89r. Masakra! Nikki i Vince szaleją jak zawsze a najlepszy jest Tommy ktory ma 10 min solo na bebnach podwieszonych pod dachem hali i przemieszczajacych sie nad publiką :shock: :twisted:

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 11:00 
Devil`s Child

ciekawe jak tam sobie radzi Mick Mars, słyszałem że coś z nim nie tak :(

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 11:29 
Defender Of The Faith

Atreju napisał(a):
Mam gdzieś jeszcze "Dr. Feelgood" na kasecie. Kilka fajnych kawałków, ale ogólnie nie jestem fanem tego rodzaju muzyki.

Dr. Feelgood to jedna z gorszych pozycji zespołu. Najsłabszy IMO jest "Motley Crue" (nie ma Vinsa, brzmienie trochę nie tego, a pod względem kompozycyjnym panowie zaczynają smucić). Lepiej se posłuchać któregoś z pierwszych trzech albumów (ze wskazaniem na SATD). Potęga :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 16:21 
Devil`s Child

sinner napisał(a):
Atreju napisał(a):

Dr. Feelgood to jedna z gorszych pozycji zespołu. Najsłabszy IMO jest "Motley Crue" (nie ma Vinsa, brzmienie trochę nie tego, a pod względem kompozycyjnym panowie zaczynają smucić). Lepiej se posłuchać któregoś z pierwszych trzech albumów (ze wskazaniem na SATD). Potęga :wink:

w sumie masz rację :wink: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 20:16 
Green Manalishi

GRINDER napisał(a):
K.K. napisał(a):

yeah, mam Live In Kansas z '89r. Masakra! Nikki i Vince szaleją jak zawsze a najlepszy jest Tommy ktory ma 10 min solo na bebnach podwieszonych pod dachem hali i przemieszczajacych sie nad publiką :shock: :twisted:

A widziałeś klip Wild Side, jak Tommy "wyjeżdża" na dźwigu i razem z perkusją wykonuje pełne obroty do przodu?? Niesamowicie to wygląda.... nie dość że przy tym gra to jeszcze robi helikopterki pałeczkami... :)
Fajny jest film o Motleyach, ale niestety mam nie od początku i nie wiem jaki tytuł tego jest. Kolesie niezłe mają życie... Np kamerzysta wpada z kamerą do domu Vincea a przy nim 3 kobitki...... później Vince jedzie pijąc piwo w dżakuzi z kilkoma panienkami przeż Hollywood.... dżakuzi w samochodzie...pierwszy raz coś takiego widziałem. . Mick Mars to kompletny wariat, Tommy ciągle pijany, jedynie Nicki Sixx jakoś w miarę normalnie się zachowywał.Niezły filmik... chciałbym choć z rok pożyć tak jak oni

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 20:20 
Green Manalishi

K.K. napisał(a):
ciekawe jak tam sobie radzi Mick Mars, słyszałem że coś z nim nie tak :(

Miał jakąś operację biodra, bo cierpi na dziwną chorobę przez którą staje się coraz mniejszy. Jednak pomimo problemów wyruszył teraz w trasę.

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 20:40 
Defender Of The Faith

Radzik79 napisał(a):
Np kamerzysta wpada z kamerą do domu Vincea a przy nim 3 kobitki...... później Vince jedzie pijąc piwo w dżakuzi z kilkoma panienkami przeż Hollywood.... dżakuzi w samochodzie...pierwszy raz coś takiego widziałem. . Mick Mars to kompletny wariat, Tommy ciągle pijany, jedynie Nicki Sixx jakoś w miarę normalnie się zachowywał.Niezły filmik... chciałbym choć z rok pożyć tak jak oni

Mają kasę, to korzystają z życia :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, o 22:00 
Devil`s Child

fuck, znowu się zarąbałem, ale żyję yeah, nie wiem co powiedziec, ale kocham Motleyów :wink: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2005, o 00:42 
Exciter

Radzik79 napisał(a):
GRINDER napisał(a):
K.K. napisał(a):

A widziałeś klip Wild Side, jak Tommy "wyjeżdża" na dźwigu i razem z perkusją wykonuje pełne obroty do przodu?? Niesamowicie to wygląda.... nie dość że przy tym gra to jeszcze robi helikopterki pałeczkami... :)
Fajny jest film o Motleyach, ale niestety mam nie od początku i nie wiem jaki tytuł tego jest. Kolesie niezłe mają życie... Np kamerzysta wpada z kamerą do domu Vincea a przy nim 3 kobitki...... później Vince jedzie pijąc piwo w dżakuzi z kilkoma panienkami przeż Hollywood.... dżakuzi w samochodzie...pierwszy raz coś takiego widziałem. . Mick Mars to kompletny wariat, Tommy ciągle pijany, jedynie Nicki Sixx jakoś w miarę normalnie się zachowywał.Niezły filmik... chciałbym choć z rok pożyć tak jak oni

yeah, Wild Side nie dość że zajebisty numer to jeszcze ta obrotowa perkusja!! Jeden z lepszych jak nie najlepszy teledysk koncertowy.

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2005, o 11:59 
Devil`s Child

ciekawi mnie podobieństwo Rise Your Hands To Rock do I Wanna Rock Twisted Sister 8) :wink: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2005, o 12:43 
Exciter

K.K. napisał(a):
ciekawi mnie podobieństwo Rise Your Hands To Rock do I Wanna Rock Twisted Sister 8) :wink: :lol:

no rzeczywiście, ten chórek "rock" w refrenie brzmi identycznie :D
i wymiana na "rock" pod koniec, medzy Vincem a chórkiem identyczna, chyba Motley zrobiło zrzynke :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2005, o 12:56 
Devil`s Child

no cóż, ale i tak oba są świetne :wink: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2005, o 14:04 
Defender Of The Faith

Ale kawałek ekipy Sindera lepszy :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona