Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 00:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dokken
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 21:18 
Running Wild

Zaraz sobie przesłucham. Tak na marginesie...ile jest takich kapel gdzie jakby wokal nie jęczał jak pizda to ich płyt dałoby się słuchać ? Setki nie ?
Lubię te "pedalskie" zawodzenia jak np Halfi za młodu robił w Exiter...ale te momenty są uzasadnione. Jednak Wydawać dźwięki jak mokre majty schnące przy górskim potoku z zasady to jakieś nieporozumienie. Ot, taka myśl...

PostNapisane: 11 kwi 2013, o 21:19 
Running Wild

jasiu15 napisał(a):

nagle mi się przypomniała ta piosenka. To jest naprawdę dobre, muszę posłuchać tych chłopaków!!! Nie znam go za bardzo, ale Don wydaje się fajnie sobie radzić (na tej płycie przynajmniej, bo na nowszych to już chyba gorzej z tego co słyszałem) pomimo braku swojego anielskiego głosu z przeszłości.

Zaraz sobie przesłucham. Tak na marginesie...ile jest takich kapel gdzie jakby wokal nie jęczał jak pizda to ich płyt dałoby się słuchać ? Setki nie ?
Lubię te "pedalskie" zawodzenia jak np Halfi za młodu robił w Exiter...ale te momenty są uzasadnione. Jednak Wydawać dźwięki jak mokre majty schnące przy górskim potoku z zasady to jakieś nieporozumienie. Ot, taka myśl...

Edit : Cofam co napisałem, odświeżyłem sobie Breaking The Chains ...no i co...zajebisty kawałek a Don śpiewa tak jak to opisałem powyżej. Ehhh...po prostu albo utwór jest dobry albo nie. hehe a my tu tyle pierdolimy o muzyce...

PostNapisane: 11 sty 2015, o 22:29 
Dissident Aggressor

Nie opuszcza mnie ten kawalek :) Slucham i wyobrazam sobie z Halfordem na wokalu, o kurvva!!! Zeby nie bylo, jest zajebiscie zaspiewany jak na moje :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13