Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 cze 2017, o 12:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 gru 2016, o 22:45 
Machine Man

To ja dla odmiany polecę wyłącznie latami 70 :). Gdyby nie one to pewnie moja 10 wyglądała by podobnie do Taffera.

1. Beyond the Realms of Death
2. Victim of Changes
3. Sinner
4. Saints in Hell
5. Stained Class
6. Dreamer Deceiver
7. Here Come the Tears
8. Run of the Mill
9. Green Manalishi (live Unleashed in the East)
10. Hell Bent for Leather

Uwielbiam jeszcze co najmniej kilkanaście kawałków z tego okresu m.in. Starbreaker, The Ripper, Tytant, Delivering fom the Gods, Burning Up, Exciter, Diamonds and Rust, Savage itd...

Oczywiście lata 80 także kocham w wykonaniu Priest. Gdzieś jednak ta tajemnicza otoczka, brak schematyzmu zanika. Robi się bardziej przewidywalnie co nie oznacza, że tego nie łykam. British Steel, Screaming for Vengeance i Defenders of the Faith to - fantastyczne albumy, od których przecież zaczynałem i dalej wracam z przyjemnością. Szkoda, że nie zrobiono jednego albumu z Ram it Down i Turbo bo też byłby świetny ;). Na dziś jednak wybieram w 100 procentach magię lat 70.

PostNapisane: 23 gru 2016, o 17:53 
Metal God

Zaraz, zaraz, zaraz, sugerujesz, że coś można by z Turbo wywalić i wstawić najlepsze kawałki z RiD? Nie da się, Turbo jest kompletne w swojej zajebistości. No i przecież to są totalnie inne brzmienia.

PostNapisane: 24 gru 2016, o 16:16 
Machine Man

Lubię Turbo ale to już nie jest ten poziom i ta pasja co na "Defenders of the Faith" i wcale nie chodzi mi o złagodzenie brzmienia. Żebyś nie zrozumiał mnie źle, większość rzeczy na Turbo świetnie mi wchodzi i jest bardzo fajna. Z tym, że właśnie bardzo fajna, a nie wybitna... Na Turbo najmniej przekonują mnie "Rock You All Around the World", "Parental Guidance" i "Private Property" (chociaż ten nawet lubię czasem posłuchać). Gdyby do takich "Reckless", Turbo Lover", "Locked in" dodać "Ram it Down", "I'm a Rocker", czy "Blood Red Skies" to powstała by mieszanka wybuchowa. To że te albumy (Turbo i Ram it Down) są inne to chyba głównie kwestia brzmienia. Ja np. nie lubię brzmienia "Ram it Down". Niby ostrzejsze uderzenie niż Turbo ale tak na prawdę to ni to rasowy heavy metal pełną gębą ala BS czy SfV ni to luzacki pop metal ala właśnie Turbo. Coś jest sztucznego i drażniącego w tym krążku..a raczej w jego brzmieniu.

PostNapisane: 4 sty 2017, o 19:48 
Rocka Rolla

Jak dla mnie Turbo to esencja zajebistości klimatu lat '80, jeśli wiecie co mam na myśli. Większość kapel w tym okresie łagodziła swoje brzmienie, stawiała na rozrywkowość. To takie typowe dla tego okresu. Judasi nie byli inni pod tym względem, ale wśród mnóstwa beznadziejnych rzeczy w ejtisowym klimacie jakie wtedy wyszły, Turbo jest znakomitą perełką ;D Jak słucham tej solówki z Reckless to aż bije po uszach ten klimat lat '80. Ale bije po uszach w sensie pozytywnym, zamykam oczy i chcę być na ich koncercie, słyszeć to na żywo, czuję te lata osiemdziesiąte i jest zajebiście ;D

PostNapisane: 15 sty 2017, o 20:59 
Evening Star

Też uwielbiam ten klimat i właśnie przytoczony kawałek oddaje go najlepiej. ;) Szalone lata, mimo że byłem małym szkrabem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6