Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 25 cze 2017, o 19:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2013, o 15:13 
Green Manalishi

Tak sie zastanawiam nad set lista ktora chcialabym uslyszec, rowniez biorac pod uwage to czego mogli jeszcze nie grac... Nigdy nie grac... I tak, po kolei, albumami studyjnymi bylyby to:
1. One for the road
2. Dreamer deceiver
3. Let us Prey/Call for the Priest
4. Stained Class
5. Evil Fantasies / Take on the world
6. Steeler
7. Don't Go (choc to musieli grywac, w koncu na singlu bylo)
8. Pain and Pleasure
9. Jawbreaker
10. Rock you all around the world (chociaz to wiem ze grali, pamietam z video)
11. Ram it down (to tez grali, sa jakies butlegi na youtube ale od tego kawalka a konkretnie tego gitarowego pojedynku zaczela sie moja przygoda z Priest)
12. Metal Meltdown (tez grali, ale uwielbiam)
13. Bullet Train
14. Blood suckers ( ad 13 i 14) a co, Rob moglby zaspiewac cos Ripperowego, )
15. Demonizer
16. Nostradamus/Persecution

PostNapisane: 5 kwi 2013, o 21:05 
Green Manalishi

Sporo tego jest. Rozumiem, że oceniamy na tle pozostały utworów JP. Bo tak, jak ktoś słusznie zauważył, takie BROTD powinno zdobyć większe uznanie w całej światowej muzyce. Przy okazji nasuwa mi się chyba najbardziej niedoceniany utwór w historii muzyki rockowej "Please don't judas me" zespołu Nazareth - prawdziwa perła.
Co do utworów JP typuję utwory:
1. Here comes the tears
2. Steeler
3. Run of the Mill
4. The Rage
5. Dreamer Deceiver

PostNapisane: 6 paź 2014, o 01:56 
Green Manalishi

Steeler, ja pierdolę jaki to jest masakrujący wszystko heavy-metal!, nie mniejszy rozpierdziel niż Rapid Fire, 12 lat temu katowałem Stal jak oszalały gdy kupiłem go za 7 dych w sklepie internetowym, takie wtedy kurwa były ceny!

Ogólnie jakby Hot Rockin dać na Żyletę to by było dopełnienie mocy, zamiast np. lajtowego Living after Midnight, jeszcze Hell bent for Leather z brzmieniem żylety zawsze się zastanawiałem jakby brzmiał, w sumie ten utwór to preledium do takiego prostego acz mocarnego kopania tyłka jakie jest w Rapid Fire, Steeler itd.

z lat 70 np. Deceiver, wszyscy zachwycają się Dreamer Deceiver ale Deceiver jest nie gorszy, stoi w cieniu niesłusznie, świetny kopniak, mam wrażenie, że ten riff na wejście brzmi tak głośno

ps. aha w sumie to ja te dwa utwory dałem w jednym poście, więc by nie było pisanie tego samego, to jeszcze w tym poście wspomnę o jednym utworze- Turning Circles, świetny klimat, czuć drogę jak cholera, mogli z tego utworu zrobić megahit, ma potencjał!, ogólnie POE to miazga!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2