Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 16:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Ocen album Point of Entry
Ankieta wygasła 22 kwi 2005, o 17:26
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 4%  4%  [ 1 ]
4 13%  13%  [ 3 ]
5 8%  8%  [ 2 ]
6 25%  25%  [ 6 ]
7 17%  17%  [ 4 ]
8 21%  21%  [ 5 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 13%  13%  [ 3 ]
Liczba głosów : 24
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 kwi 2012, o 10:52 
Heart Of A Lion

obiektywnie płyta wybitna (chociaż dla mnie pewne elementy ma wybitne) nie jest ale ma wspaniały klimat a to po latach w muzyce dla mnie o wiele ważniejsze niż techniczne popisy czy świetne brzmienie

a i repertuarem jest mocna przecież bo z 4-5 świetnych utworów , ja akurat nie wszystko kocham z lat 80 Judasów ,takie przeboje Priest np. Breaking the Law czy Love Bites nie jestem jakimś fanem tych utworów podobnie ballad ze Screaminga a takie Solar Angels czy Desert Plains to poprostu zawsze chętnie posłucham, utwory mają w sobie coś takiego co akurat w muzyce kocham ,melodie i przestrzeń ale też troszkę dobrego heavy-metalowego czadu

a Hot Rockin to świetny początek z Judasami , na każdej płycie Judas Priest byłby jednym z najlepszych utworów a to wg.mnie duża rekomendacja-to oczywiście moje zdanie

PostNapisane: 4 wrz 2012, o 23:57 
Heart Of A Lion

On the Run

kto jeszcze pamięta o tym świetnym klasowym utworze , brakuje mi takiego Judas Priest

PostNapisane: 6 wrz 2012, o 10:48 
Heart Of A Lion

BreakLaw napisał(a):
On the Run

kto jeszcze pamięta o tym świetnym klasowym utworze , brakuje mi takiego Judas Priest

Ja. Uwielbiam ten kawałek.

PostNapisane: 6 wrz 2012, o 12:25 
Don't Go

Film producer Costante Waka totally enjoys nfl jerseys fishing, collecting. And lastly he is inspired by checking out new locations and countries to give an example Asmara. New Haven-born Costante is utterly hooked on nfl jerseys rc vehicles, windsurfing. He's intrigued by socializing with his mates. Sexton Costante Waka is extremely hooked on nfl jerseys older binoculars, acting. He get his encouragement through following an ottawa senators hockey-game IRL. i do cheap jerseys ,Health care Laboratory Researcher Costante truly enjoys nfl jerseys snowboarding, making model cars. Lastly, he gets inspired by traveling by air, exploring a variety of resorts including Sierra Leone. Ecommerce Professional Costante Waka certainly enjoys nfl jerseys notebooks, photography. And lastly he is fascinated by visiting different places like Tiraspol,Moldova. Lighthouse keeper Costante is interested in nfl jerseys artwork, drawing. Aside from that he really loves socializing with his fiance. cheap cfl jerseys ,40 yrs old New Orleans-born Costante is fully addicted to nfl jerseys gadgets and yoga. He is interested in chilling together with his neighbors. Internet marketing coordinator Costante Waka passions includes nfl jerseys tai-chi, microscopy. And finally, he is interested in exploring different towns, cities and countries around the world for instance to Akureyri. McHenry-born Costante is hooked on nfl jerseys the game of golf, bonsai trees. Finally he is fascinated by exploring and travelling to different towns, cities and nations around the world like for example to Samarkand -- Uzbekistan. cheap custom jerseys .

PostNapisane: 24 mar 2013, o 15:07 
Heart Of A Lion

Hot Rockin-mój pierwszy utwór Judasów, uwielbiam każdy moment, czysty heavy-metal, gdyby oni mieli więcej takich utworów to może by byli zamiast Ironów moim ukochanym zespołem

PostNapisane: 24 mar 2013, o 15:52 
Running Wild

BreakLaw napisał(a):
Hot Rockin-mój pierwszy utwór Judasów, uwielbiam każdy moment, czysty heavy-metal, gdyby oni mieli więcej takich utworów to może by byli zamiast Ironów moim ukochanym zespołem

Właśnie go odpaliłem, do czego się tu rozpisywać, potęga. Lekkość, ostrość, melodia, halford, żadne pierdolenie o szopenie, przysłowiowy but na ryj. Lubię to !
Właśnie odpaliłem Steller !! To samo, to są 2 bliźniacze numery. Kurwa mać ale ja to lubię !

PostNapisane: 24 mar 2013, o 19:23 
Heart Of A Lion

Pod względem ilości czysto zajebistych heavy-metalowych kawałków Judasi miażdżą Ironów.

PostNapisane: 27 mar 2013, o 19:45 
Heart Of A Lion

Bad Taste1 napisał(a):
BreakLaw napisał(a):

Właśnie go odpaliłem, do czego się tu rozpisywać, potęga. Lekkość, ostrość, melodia, halford, żadne pierdolenie o szopenie, przysłowiowy but na ryj. Lubię to !
Właśnie odpaliłem Steller !! To samo, to są 2 bliźniacze numery. Kurwa mać ale ja to lubię !

no właśnie, podobnie Grinder, Hell Bent for Leather czy w nieco innej już stylistyce ale podobnie kopiącej Jawbreaker czy Hard as Iron...oni jak dla mnie mogli by nagrywać same takie utwory+ jakiś bardziej nastrojowy utwór w stylu Beyond the Realms of Death, The Rage czy Out in the Cold raz jakiś czas

PostNapisane: 27 mar 2013, o 22:20 
Running Wild

BreakLaw napisał(a):
Bad Taste1 napisał(a):
BreakLaw napisał(a):

no właśnie, podobnie Grinder, Hell Bent for Leather czy w nieco innej już stylistyce ale podobnie kopiącej Jawbreaker czy Hard as Iron...oni jak dla mnie mogli by nagrywać same takie utwory+ jakiś bardziej nastrojowy utwór w stylu Beyond the Realms of Death, The Rage czy Out in the Cold raz jakiś czas

Ha ! HBFL jak najbardziej, ale w Exiter masz to samo, gitary tną kurewsko a halfi z luzikiem i zadziornie jednocześnie swoje napierdala ( Delivering the Gods, Running Wild - to siła Judasów) .Do takich klimatów to ja dodałbym bardziej coś w stylu hymnów jak Rock Hard.
Reuniony mają to do siebie, że zespoły nie wytwarzają tej samej magii. Są wyjątki, ale kawałków w starym stylu nie da się nagrać i już. Z AOR to może jedynie Wheels Of Fire ma start do starych klimatów.

PostNapisane: 28 mar 2013, o 01:25 
Heart Of A Lion

brzmienie anologowe też robiło swoje, mało kto jeszcze tak nagrywa, a nowe brzmienie jest wyzbyte tego typowego dla lat 70 i 80 klimatu, ciężko to opisać, to się czuje

wracając do tego co pisałem, to u Judasów w latach 80 trochę za dużo było silenia się na przeboje typu nie wiem Livin after Midnight, Devils Child czy Love Bites, to są fajne utwory, ale brakowało tego pierwotnego Judasowego pieprznięcia, w tej dekadzie Accept był bardziej wierny takiemu bezkompromisowego heavy bez żadnych kompromisów

PostNapisane: 28 mar 2013, o 22:35 
Dreamer Deceiver

Za zimno na ten album :| Czekam na przynajmniej +15 :mrgreen:

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):
Jedzie... chuj po torpedzie...

PostNapisane: 28 mar 2013, o 22:53 
Heart Of A Lion

Czubaka napisał(a):

Dokładnie. Jak wiosna wreszcie przyjdzie to krótki rękaw, do auta z tą płytką i ruszam przed siebie. Tylko kurna kiedy!? Gdyby zima miała ludzką postać to chętnie wy#ebał bym jej w ryj za zbyt długie przesiadywanie w naszym kraju :)

PostNapisane: 28 mar 2013, o 23:07 
Dreamer Deceiver

Pablo1919 napisał(a):
Czubaka napisał(a):

Dokładnie. Jak wiosna wreszcie przyjdzie to krótki rękaw, do auta z tą płytką i ruszam przed siebie. Tylko kurna kiedy!? Gdyby zima miała ludzką postać to chętnie wy#ebał bym jej w ryj za zbyt długie przesiadywanie w naszym kraju :)

W Ostrołęce ostrzegają że jutro zamiecie :lol: Point Of Entry jest idealną płytą do jeansowej kurtki.

Świat się skończy, ale pierdolony spodenki w moro ściągnie tylko do srania. Klasa ! Lubię takie fundamenty muzykowania, AC/DC łowi ryby czy gra koncert w koszulkach polo. Ł.Y.D.K.A umrze w gatkach moro !

Petersen napisał(a):

PostNapisane: 28 mar 2013, o 23:41 
Bloodsucker

W wiadomościach straszyli że zima do maja :D

PostNapisane: 28 mar 2013, o 23:42 
Dreamer Deceiver

Przynajmniej alergicy się cieszą. PoE musi poczekać.

Petersen napisał(a):

PostNapisane: 29 mar 2013, o 10:23 
Heart Of A Lion

Czubaka napisał(a):
Pablo1919 napisał(a):
Czubaka napisał(a):

W Ostrołęce ostrzegają że jutro zamiecie :lol: Point Of Entry jest idealną płytą do jeansowej kurtki.

daj Pan spokój, katanę to sobie założysz...w maju, wg.prognoz pogody

PostNapisane: 5 wrz 2014, o 15:54 
Green Manalishi

Kilka utworów napisanych zupełnie na kolanie i to jest niestety największa wada tej płyty. Don't Go, All the Way czy You Say Yes spokojnie mogłyby nie zostać napisane. Ludzie ten album oceniają z zasłyszanych opinii i to jest najgorsze, przecież taki Hot Rockin zmiata energią i melodiami ukochane Breaking the Law . Desert Plains z kolei z tych lekko amerykańskich utworów PRiest lat 80, których na SfV jest cała masa jest wg.mnie zdecydowanie najlepszym. Z kolei Solar Angels to bardzo udana, ciekawa kompozycja, lubię też Turning Circles, On the Run i oczywiście Heading out to the Highway.

PostNapisane: 5 wrz 2014, o 23:22 
Running Wild

nomadosławw napisał(a):
Kilka utworów napisanych zupełnie na kolanie i to jest niestety największa wada tej płyty. Don't Go, All the Way czy You Say Yes spokojnie mogłyby nie zostać napisane. Ludzie ten album oceniają z zasłyszanych opinii i to jest najgorsze, przecież taki Hot Rockin zmiata energią i melodiami ukochane Breaking the Law . Desert Plains z kolei z tych lekko amerykańskich utworów PRiest lat 80, których na SfV jest cała masa jest wg.mnie zdecydowanie najlepszym. Z kolei Solar Angels to bardzo udana, ciekawa kompozycja, lubię też Turning Circles, On the Run i oczywiście Heading out to the Highway.

Nigdy nie zrozumiem jarania sie tą płytą. Lubię dont go, DP jest bardzo klimatyczne...ale całość to dla mnie jednowymiarowe granie, wydmuszka stylu.
Heddind i Hot Rocking to zaś biblia. Petarda. wielbię ...ale 2 kawalki nie przesądzają o albumie.

PostNapisane: 6 wrz 2014, o 01:27 
Green Manalishi

Właśnie ja powiem inaczej, nie rozumiem takiego besztania tej płyty, albo w najlepszym razie ignorowania. Jak można uwielbiać British Steel i Screaming i nie lubić Point of Entry? Uważam, że różnice między tymi płytami nie są wcale takie wielkie. Różnica jest taka, że na BS i SfV jest cała masa hitów, a na POE nie. Innych powodów nie widzę. Dlaczego np. You've got another Think Comin czy Living after Midnight to kult, klasyka itd. a np. Turning Circles to średniawka?

ps. o cholera sobie odświeżyłem All the Way, ale świetny utwór, dawno nie słuchałem, trochę w stylu Saxon!

PostNapisane: 10 mar 2015, o 00:23 
Machine Man

Ostatnio, odkąd "przyszedł" mi winyl, mam spory apetyt na ten album i z przyjemnością mi się go słucha. Strona A to właściwie 5 bardzo udanych kawałków. Klimatycznych, przebojowych, luzackich, bezpretensjonalnych. Tego mi trochę dziś brakuje w heavy metalu. Za dużo spiny, patosu, za mało przestrzeni. A tu mamy wszystko doskonale wyważone. Wszystko brzmi tak naturalnie, stopa aż sama chodzi. Desert Plains niesamowicie plastyczny i pobudzający wyobraźnie, jak dla mnie powinien być ciut wolniejszy. Heading of.. to takie piękne klasyczne typowe hard'n'heavy. Aż się prosi o tupanie nogą w białym adidasie. Klimat pustej autostrady. No i ta solówka. Jakże prosta i zapadająca w pamięć. Hot Rockin', świetny rocker, niesamowicie wpada w ucho. Turning Circles to takie brzydkie kaczątko tego albumu. Niby może przejść niezauważone ale po paru przesłuchaniach człowiek zaczyna doceniać jego urok i klimacik. Wciąga. Bardzo lubię. Don't Go też się fajnie komponuje i nie odstaje. Dodajmy, że strona B też jest fajna dodajmy choć już nie tak bardzo. Solar Angels jest bardzo niedoceniany, a tworzy na prawdę przyjemny nastrój. You Say Yes nierówny ale...pokazuje, że zespół ma jaja (ten luz i zabawy głosem). Pod koniec, album trochę gaśnie ale dobre wrażenie nie jest zatarte.
Ten album to taki bardzo przyjemny (i myślę, że potrzebny) oddech po dużo mocniejszym i agresywniejszym British Steel. Fajnie, że takie cuś powstało :wink: .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22