Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 27 cze 2017, o 17:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2005, o 08:53 
Machine Man

Bardzo przeciętny album. Mamy tu parę naprawdę dobrych kawałków i takie kupowate(np.Sun,Trails Of Tears) Zdecydowanie najlepszy jest Betrayal. Pamiętam moment kiedy ściągnąłem teledysk z neta, a było to zanim kupiłem album, masakra. Klip wymiata, Rob w ćwiekowanym wdzianku, wymiatanie na dwie gitary...miodzio.

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 09:15 
Devil`s Child

jak dla mnie ten album jest "troszeczkę" za ciężki, za mało melodii, za mało chwytliwych refrenów, mój ulubiony numer z tej płyty to Betrayal, resztą "gardzę" :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2005, o 12:21 
Exciter

K.K. napisał(a):
jak dla mnie ten album jest "troszeczkę" za ciężki, za mało melodii, za mało chwytliwych refrenów, mój ulubiony numer z tej płyty to Betrayal, resztą "gardzę" :lol:

Mam tak samo. Zawsze lubiłem tylko Exciterowy Betrayal :)

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2005, o 17:53 
Metal God

http://www.powermetal.pl/index.php?do=plyta&al_id=919

ROTFL.Co za ludzie z powermetala podpisalywali tytuly kawalkow.
Nie ma to jak kopiowanie tytulow z winampa :roll: :lol: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2005, o 21:19 
Killing Machine

Od kiedy jestem na forum to jakieś 95 % ludzi narzeka na te płytę, tymczasem jest to jeden z lepszych metalowych albumów ever tylko trzeba go troche powałkować żeby w całości przełknąć. Wydaje mi się, a gustu spaczonego nie mam nadto ( :) ), że utwory takie jak Crucible (ze świetnym referenem), One Will, Betrayal, Handing Ot Bullets, Golgotha czy Wrath of God to kurewsko dobre numery spokojnie równe tymi z Resurrection. Co do reszty, to trzeba ją zrozumieć. Po prostu Resurrection jest kwintesencją tego co w heavy metalu najlepsze. jest tam masa hitó które przeciętnemu fanowi hm wpadają od razu w ucho. Masa dobrych, przebojowych riffó i świetnych solówek. Poza tym produkcja R również jest bardziej łatwa w odbiorze. Wszystko sterylne i selektywne, dużo sopranów (skojarzenia z Painkiller!) plus wysunięty wokal Halfego.
Crucible to inna płyta. Jest bardziej wymiatająca, partie perki znacznie lepsze, gitarowe riffy już nie takei przebojowe ale bardziej rozwalające czachę, no i cięzar. Poza tym na Crucible to płyta klimatczna. Oprócz rasowych wymiataczy jest tam kupa "egzotycznych" melodii - posłuchajcie początku płyty, potem Sun, She, Crystal.
Poza tym produkcja wzkazuje że jest to zespół a nie solowy projekt Roba. Posłuchajcie jak wszystko ze soba jest zintegrowane. Nawet Halfi już nie wybija się tak jak w R, tylko jest razem z zespołem.
Podsmumowując, świetna płyta, dojrzalsza od R i równie dobra tylko że trudniejsza w odbiorze.

Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2005, o 22:36 
Green Manalishi

Nie podoba mi sie trochę produkcja. Poza tym lubię posłuchac sobie SHE- o czym to jest? Ktoś już o tym pisał?

Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2005, o 10:56 
Jugulator

lubie tę płyta, sam Betrayal zmiata wszystkie utwory z żałosnej Demolki (razem wzięte ,a już takie kupy jak Metal MEssiah ....to nie będe mówił co z nimi tobi. Hanging out Bullets i utwór tytułowy też sa bardzo dobre.
Troche za cięzkie ale dobre.
Dobre są jeszcze One Will (chyba najbardziej klasyczny) i Wrath of God
Ogólnie nie ma tu jakiś wpadek.

Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2005, o 11:43 
Rocker

Świetny album. Pan Rob po raz kolejny pokazał na niej że solowo radzi sobie znakomicie. Jest pare słabych numerów ale tytułowy może spokojnie mieżyć się z najlepszymi kawałkami Judas Priest.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 14:00 
Devil Digger

PITOPIETHO napisał(a):
Świetny album. Pan Rob po raz kolejny pokazał na niej że solowo radzi sobie znakomicie. Jest pare słabych numerów ale tytułowy może spokojnie mieżyć się z najlepszymi kawałkami Judas Priest.

Jestem tego samego zdania, na płycie są lepsze i gorsze kawałki ale ogólnie album oceniam wyskoko :D

PS. "Fugitive" jest super

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 18:03 
Abductor

Ja zawsze jak słucham tego albumu to robi mi się zimno. Dźwięki na tej płytce mają taki osobliwy styl (przynajmniej dla mnie). Wogóle całe Crucible kojarzy się mi z zimą i mrozem :)

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 22:02 
Green Manalishi

wesołyBimbrownik napisał(a):
Ja zawsze jak słucham tego albumu to robi mi się zimno. Dźwięki na tej płytce mają taki osobliwy styl (przynajmniej dla mnie). Wogóle całe Crucible kojarzy się mi z zimą i mrozem :)

mi też :)
cholernie mi sie podobają kawałki sun i she :) nie wiem, czemu, po prostu tak jakoś wyszło :wink:

oceniam 7-/10

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 23:49 
Devil`s Child

a ja powiem Wam że słuchać tej płyty nie mogę i tyle, jedyny kawałek który mi się tam podoba to Betrayal, wszystko tam jest za ciężkie, za mało melodyjne, za mało przebojowe, poza tym brak wpadających w ucho riffów

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2005, o 23:50 
Rocker

K.K. napisał(a):

K.K. napisał(a):
a ja powiem Wam że słuchać tej płyty nie mogę i tyle, jedyny kawałek który mi się tam podoba to Betrayal, wszystko tam jest za ciężkie, za mało melodyjne, za mało przebojowe, poza tym brak wpadających w ucho riffów

Spoko :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2005, o 00:03 
Devil`s Child

tak coś czułem że już to pisałem ;) to tylko potwierdza że nadal mi się nie podoba :P :D

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2005, o 00:31 
Night Crawler

Ja też w całości nie wielbię (jak Ressurection), ale Sun, Trail Of Tears, Betrayal, In The Morning, Crucible, One Will, Handing Out Bullets, Wrath Of Gods i Crystal są fajne (jedne mniej, drugie bardziej). Reszta mogła by nie istnieć :wink: :roll:
Oczywiście pisałem na podst. wersji z bonusami, z tego też wynika, że większość kawałków jest u mnie na "tak", ale tych kilka psuje nieco efekt :?

Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2006, o 22:16 
Defender Of The Faith

Wysłuchałem se dzisiaj tę płytkę i...trochę wstyd mi za moją wypowiedź , jaką swego czasu w tym temacie udzieliłem. Crucible to płyta naprawde niezła, pełna dobrych melodii, znakomitych wokali, ciężka i...w odróżnieniu od Ressurection (czy jak to się pisze :) ) nie robi wrażenia odgrzewanego kotleta (choć Betreyal to właściwie ripoff Exciter)...Daem za nią 25 zł i w żadnym wypadku nie żałuję wydanych na nią pieniędzy :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2006, o 22:43 
Abductor

sinner napisał(a):
choć Betreyal to właściwie ripoff Exciter

no zgadza się zgadza, co nie zmienia faktu że moim zdaniem kawałek jest wyjebany. Miałem nadzieje że na AoRze będą kawałki tak niemożliwie drapieżne, niestety ich nie uświadczyłem. Tak czy siak, kawałek-miazga

Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2006, o 22:53 
Metal God

Heh, nie pamietam czy sie wypowiadalem w tym temacie :lol:
Lubie ten album, jednak na dluzszą metę jest troche męczący :roll:
Na dzien dzisiejszy zdecydowanie wole Resurrection.

Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2006, o 22:57 
Painkiller

Kupilem kilka miesiecy temu, przesluchalem 3 razy i odlozylem na polke. Jakis czas temu zrobilem drugie podejscie ale znowu nie chwycilo. Teraz czeka w kolejce na kolejna szanse. Jak narazie ma u mnie solidne 5/10

wine is fine but whiskey is quicker

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2006, o 12:56 
Angel

Bloody Sabbath napisał(a):
Kupilem kilka miesiecy temu, przesluchalem 3 razy i odlozylem na polke. Jakis czas temu zrobilem drugie podejscie ale znowu nie chwycilo. Teraz czeka w kolejce na kolejna szanse. Jak narazie ma u mnie solidne 5/10

strasznie trudno Cie zadowolić - wokalnie Rob pokazuje na nim większą klasę niż na ostatnim krążku Priest - a i ogień bije większy :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona