Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 20:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Który z nich najbardziej wymiata??
Judas Rising 16%  16%  [ 7 ]
Deal With The Devil 12%  12%  [ 5 ]
Revolution 5%  5%  [ 2 ]
Worth Fighting For 16%  16%  [ 7 ]
Demonizer 14%  14%  [ 6 ]
Wheels Of Fire 5%  5%  [ 2 ]
Angel 5%  5%  [ 2 ]
Hellrider 21%  21%  [ 9 ]
Eulogy 0%  0%  [ 0 ]
Loch Ness 7%  7%  [ 3 ]
Liczba głosów : 43
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2006, o 15:41 
Don't Go

Dla mnie Aniołek wygrywa w przedbiegach :)

Potem ew. Worth Fighting For i Lochness :)
No i zaraz za podium Judas Rising

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2006, o 16:35 
Metal God

A Hellrider??? :lol:

No ale faktycznie... Angel jest wspaniały i piękny...

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2006, o 16:41 
Night Crawler

Moja obecna klasyfikacja wygląda tak:

1. Deal With The Devil
2. Worth Fighting For
3. Revolution (?)

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2006, o 16:52 
Don't Go

taffer napisał(a):
A Hellrider??? :lol:

Może byc, ale jakoś nie czuje w nim wciągającej magii.. :)

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2006, o 19:48 
Abductor

u mnie aktualnie to chyba:
1.Judas Rising
2.Hellrider
3.Demonizer

ale co chwile pojawia się deal, ciężko ustalić trwałą trójke

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2006, o 20:00 
Angel

Worth Fighting For - za udane nawiązanie do starszych dokonań :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2006, o 23:58 
Machine Man

Sloneczna Maga napisał(a):
Dla mnie Aniołek wygrywa w przedbiegach :)

Potem ew. Worth Fighting For i Lochness :)
No i zaraz za podium Judas Rising

Podobno o gustach się nie dyskutuje... :?

ashley napisał(a):
Worth Fighting For - za udane nawiązanie do starszych dokonań

Powiedziałbym, że Worth Fighting For jest jednym z nowocześniej brzmiących kawałków na płycie :roll:

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2006, o 16:14 
Rocka Rolla

1.lochness
2.Demonizer
3.Judas Rising/Worth Fighting For

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2006, o 13:07 
Defender Of The Faith

a ja cały czas pozostaje przy Deal with the Devil :P Demonizer mnie coś męczy ostatnio- chyba zbyt często słuchałem tego wałka :idea:

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2006, o 16:49 
Killing Machine

Oczywiście Revolution>>>>>>reszta płyty
Po roku od premiery jestem jeszcze bardziej tego pewien

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 09:53 
Heart Of A Lion

Przedtem był Deal with the Devil, a teraz jest "Świetna Trójca" czyli:
1) Deal with..
2) Hellrider
3) Dimonajzaaaaa
4) cała reszta bez Angela
5) Angel
8)

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 10:08 
Killing Machine

frogsmum napisał(a):
1) Deal with..
2) Hellrider
3) Dimonajzaaaaa

O, pierwsza trójka NAJSŁABSZYCH numerów na płycie. Wszystkie pod publiczkę i bez polotu.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 10:11 
Heart Of A Lion

painkiller napisał(a):
frogsmum napisał(a):
1) Deal with..
2) Hellrider
3) Dimonajzaaaaa

O, pierwsza trójka NAJSŁABSZYCH numerów na płycie. Wszystkie pod publiczkę i bez polotu.

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
- a tak na marginesie to pod publiczkę jest Revolution :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 14:54 
Abductor

no chyba revolution jest pod publike ...

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 15:56 
Killing Machine

ROTFL!!!!
Jak Revolution moze być pod publikę skoro wszyscy chcieli Painkillera II albo jakiś mega łomot a dostali "funky" Revolution? Poza tym 90% komentarzy które widziałem były niesamowicie niepochlebne. Reszta to komentarze w stylu Tyranta czyli taki sobie kawałek, a nieliczne oceny były b. dobre. A to TYLKO ze względu na konwencję. Bo wszystkie metalowe, zakute łby chciały łomotu a dostali luzik i funky. Najpierw się zastanówcie zanim jakąś głupotę palniecie, bo sami pewnie jechaliście po Revolce co już świadczy że jest nie pod publikę

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 16:11 
Painkiller

Wszyscy chcieli Painkillera 2? Bzdura, tego mogla oczekiwac co najwyzej czesc fanow Priest, a co z reszta ludzi? Dla nich nie do zniesienia bylby lomot w stylu Painkillera, zreszta malo ktore radio by to puscilo. A tak Judasi nagrali fajny, bujajacy numer ktory latwo wpada w ucho. Kawalek czesto gosci w radiu i zdobywa swoich fanow. Przyklad- raz zaszedlem do kolezanki, ktora akurat sluchala Radia Bis. W pewnym momencie ze zdziwieniem slysze ze leci Revolution i ona mowi ze uwielbia ten kawalek (pozniej pozyczylem jej cala plyte, jednak jej sie nie spodobala). To swiadczy o tym, ze dla przecietnego zjadacza chleba ten kawalek jest do zaakceptowania i zyskal jakas tam popularnosc wiec spelnil role singla- latwego w odbiorze, wpadajacego w ucho i nagranego pod publiczke utworu.

wine is fine but whiskey is quicker

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 16:33 
Killing Machine

Bloody Sabbath napisał(a):
Wszyscy chcieli Painkillera 2? Bzdura, tego mogla oczekiwac co najwyzej czesc fanow Priest, a co z reszta ludzi? Dla nich nie do zniesienia bylby lomot w stylu Painkillera, zreszta malo ktore radio by to puscilo. A tak Judasi nagrali fajny, bujajacy numer ktory latwo wpada w ucho. Kawalek czesto gosci w radiu i zdobywa swoich fanow. Przyklad- raz zaszedlem do kolezanki, ktora akurat sluchala Radia Bis. W pewnym momencie ze zdziwieniem slysze ze leci Revolution i ona mowi ze uwielbia ten kawalek (pozniej pozyczylem jej cala plyte, jednak jej sie nie spodobala). To swiadczy o tym, ze dla przecietnego zjadacza chleba ten kawalek jest do zaakceptowania i zyskal jakas tam popularnosc wiec spelnil role singla- latwego w odbiorze, wpadajacego w ucho i nagranego pod publiczke utworu.

Nie rozumiesz czy tylko udajesz? Podziwiam, że sa wszelką cenę chcesz się ze mna nie zgodzić, ale uciekasz w ślepą uliczkę. Jak byłem w podstawówce, a potem w gimnazjum to też myślałem, że im coś jest łagodneijsze, mniej brutalne tym bardziej pod publiczkę czy tez komercyjne. Niestety otworzyłem oczy czego tobie i reszcie państwa życzę...
Do rzeczy. Chyba się nie rozumiemy. Przez tyle lat JP zdobyło sobie odpowiednią publikę. Przeciez JP gra dla fanów a nie dla twoich koleżanek czy radia bis(bo fani kupią płytę). I dla fanów Revolka to był cios, a utwory które froszka wymieniła to typowe łechcenie fanów, typowa gra pod publiczkę..
PRZECIEŻ DO CHOLERY TWOJA KOLEŻANKA NIE KUPI TEJ PŁYTY, PRZECIEŻ AOR JEST DLA FANÓW, KTÓRZY JĄ KUPIĄ - JAK WIĘC REVOLUTION MIAŁA BYĆ POD PUBLICZKĘ, SKORO PO JEJ PRZESŁUCHANIU GROS FANÓW BYŁA ZAWIEDZIONA (bo chciała łomot a dostała funky hard rocka).
Revolka to najbardziej bezkompromisowy numer na płycie, jedno wielkie fuck off dla wszystkich co łomotu chcieli (a fani Priest i fani metalu CHCIELI łomotu, wiem bo swojego czsu odbywałem od chuja rozmów z fanami, nawet na łamach forów). Szkoda, ze na Revolce z tym fuck offem poprzestali, a plyta okazała się takim afrodyzjakiem, konformistycznym, mdławym, pod publiczkę wytworem....

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 16:59 
Moderator

painkiller napisał(a):
frogsmum napisał(a):
1) Deal with..
2) Hellrider
3) Dimonajzaaaaa

Myślałem ,że muzyka powstaje dla szerszych mas , a nie tylko dla wybranych oszołomów , dumnych z tego ....
Pod publiczkę , ale typowo metalową , dodajmy ....w przeciwieństwie do Revolution (bardzo dobry jak całe AOR) , które bardzo kojarzy mi się ,zwłaszcza w refrenie , ze starym przebojem T.Rex -Children Of The Revolution -tytuł kawałka całkiem przypadkowy :wink: promował Angela ...miało to swoje uzasadnienie , kawałek jak to wcześniej ujął Bloody , podobający się również przypadkowym słuchaczom, nie bez powodu

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 17:56 
Killing Machine

Wybacz Bart, ale twój post jest jakiś nielogiczny. Strzeliłeś sobie samobója na raty. Rozumiem, że ty też lubisz się ze mną nie zgadzać tylko dla zasady (nawet jak się zgadzasz i wiesz że mam rację), a ten post tylko to moje przekonanie ugruntował i zakonserwował na długo... Nawet nie wiem od czego zacząć, tyle tu absurdów :lol:
Zacznijmy od poczatku...
Bartdeath napisał(a):
Myślałem ,że muzyka powstaje dla szerszych mas , a nie tylko dla wybranych oszołomów , dumnych z tego ....

Pomijajac nawet fakt, że to raczej kwestia jak artysta do tego podchodzi to trochę sie zagalopowałeś. Albowiem właśnie dwtd, h i d to raczej muzyka dla tych twoich wybranych "oszołomów" dumnych z tego, a nie dla szerszych mas. Po drugie, jak pisałem "pod publiczkę" to nie chodziło mi o chęć masowej sprzedaży AoR i pójście w komerchę tylko "pod publiczkę metalową", czyli robienie dobrze fanom, "dla każdego coś miłego" (myslisz, że skąd niby ta zasada się wzięła), przypomnienie poprzednich płyt, lubianych płyt (Resurrection, Painkiller).
ALe najlepszy twój kwiatek dopiero tu:
Bartdeath napisał(a):
Pod publiczkę , ale typowo metalową , dodajmy ....w przeciwieństwie do Revolution (bardzo dobry jak całe AOR) , które bardzo kojarzy mi się ,zwłaszcza w refrenie , ze starym przebojem T.Rex -Children Of The Revolution -tytuł kawałka całkiem przypadkowy :wink: promował Angela ...miało to swoje uzasadnienie , kawałek jak to wcześniej ujął Bloody , podobający się również przypadkowym słuchaczom, nie bez powodu

Po prostu chyba muszę sprawdzić, czy śnie czy jestem na jawie. Może powinienem odstawić kawę, albo ktoś ze mnie robi idiotę :lol: :wink:
Przecież SAM sobie przeczysz. W poprzednim poście wypominasz mi, że muzyka ma być przecież dla mas, a nie wybranych (choć tu mnie nie zrozumiałeś, bo mi własnie chodziło, że DwtD, H i D nie SĄ dla mas, lecz SĄ pod publikę- metalową dodajmy i tą wywodzaca się od starych i nowych fanów) a tu nagle bezczelnie "wypominasz" (czy też podkreslasz) Revolce jej uniwersalny charakter (który moze sprawiać że podoba się nie tylko metaloffczykom).
Teraz już wiem, że tu chodzi tylko o to żeby się ze mną nie zgodzić... :lol:

Podsumowując - wiekszość AoR JEST POD PUBLICZKĘ (METALOWĄ) - SKŁADAJĄCĄ SIĘ Z FANÓW (TYCH STARYCH I NOWYCH). POZA TYM MIMO TO NIE JEST PRZEZNACZONA DLA MAS, CO TŁUMACZY KOLEŻANKA BLOODY'EGO , KTÓREJ SIĘ OPRÓCZ REVOLKI NIC NIE PODOBAŁO. A REVOLUTION, MIMO ZE MOZE SIĘ PODOBAĆ INNYM, NIEMETALOFFCOM, TO NIE JEST POD PUBLICZKĘ, BO PRZECIĘTNY FAN JP ALBO METALU OGÓLNIE NIE CHCIAŁ TAKIEGO NOWEGO OBLICZA JP. CHCIAŁ MIESA. TO OZNACZA ZE JP WYBRAŁO NAJGORSZĄ OPCJĘ. ALBOWIEM WYPUSCIŁO KIEPSKIEGO WABIKA NA FANÓW (REVOLKA NIE POSKUTKOWAŁA), A NA PŁYCIE DALI MATERIAŁ TYPOWY DLA FANÓW, KOCHAJĄCYCH PAINA, JUGA I RESURRECTION. POZA TYM DLA DOBICIA KIEPSKA PROMOCJA - I TAK OTO MAMY WYNIK SPRZEDAŻY AOR, KTÓRY NIE POWALIŁ.

CZY MAM JESZCE JASNIEJ WYTŁUMACZYĆ CZY PANOWIE SCEPTYCY WSZYSTKIEGO CO POWIEM JUZ ROZUMIEJĄ?

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2006, o 18:00 
Metal God

Czyli co...np taki Jugulator był już EKSTREMALNIE zrobiony pod publikę??? Jeśli Judasi chcę zagrac trochę ostrzej, tzn że robią to, by wyciągnąć kasę od "metalowych" fanów???

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona