Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 27 cze 2017, o 17:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Czy Angel Of Retribution cię zawiódł?
Tak 22%  22%  [ 13 ]
Nie 78%  78%  [ 45 ]
Liczba głosów : 58
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:11 
Rocker

No własnie. Wielkie oczekiwania napewno temau albumowi towarzyszyły. Przeciez to powrót metalowych bogów z halfordem.

Mnie ten album nie zawiódł.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:13 
Metal God

Nie zawiódł, wrecz przeciwnie, otrzymalem album, ktory stylistycznie odpowiada moim prefrerencjom, dlatego tez bardzo go cenie i oscyluje on w granicach mojego top 5.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:15 
Troubleshooter
Troubleshooter

Prawdę mówiąc, spodziewałem się czegoś innego, ale to, co dostałem też jest dobre. :D

http://widmo.biz/index.php?show=trucizna

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:17 
Rocker

chciałem tym tematem dac takie jakby podsumowanie.

No napisze cos więcej.

Jak pierwszy raz przesłuchałem to mnie porwało totalnie. Genialne kawałki, cudowna praca gitar i sekcji rytmicznej, głos Halfiego na odpowiednim poziomie. To był taki szok. Potem zacząłem sie przyglądac uważniej. Patrzec obiektywnie, i nie doszukałem sie błędów w tym albumie. jest świetny od początku do końca, idealny na Reunion. U mnie jest na 8 miejscu.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:17 
Abductor

ja sie ciesze z tego co jest .. moglo byc gorzej a tak jest dobrze z + :P

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:26 
Metal God

PITOPIETHO napisał(a):

No napisze cos więcej.

Jak pierwszy raz przesłuchałem to mnie porwało totalnie. Genialne kawałki, cudowna praca gitar i sekcji rytmicznej, głos Halfiego na odpowiednim poziomie. To był taki szok. Potem zacząłem sie przyglądac uważniej. Patrzec obiektywnie, i nie doszukałem sie błędów w tym albumie. jest świetny od początku do końca, idealny na Reunion. U mnie jest na 8 miejscu.

Na pewno tak, mi osobiscie udzielila sie atmosfera tego, iz byl to pierwszy studyjny krazek JP na ktorego czekalem z pozycji fana, zwlaszcza miesiac przed premierą, to wyczekiwanie, to sluchanie w nocy tych numerow, ktore co chwile ktos wrzucal :) Pozniej, patrzac na chlodno stwierdzilem, ze plytka mimo wszytsko przetrwala probe czasu i po dzis dzien broni sie naprawde calkiem dobrze.Dla mnie calkiem blisko 9/10.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:38 
Heart Of A Lion

tak

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2006, o 23:44 
Metal God

PITOPIETHO napisał(a):

No napisze cos więcej.

U mnie całkowicie dwrotnie było... 8)
Pierwsze wrażenia: co to qrwa jest???!??!?! potem - zmuszalem sie do tego jak bym chcial az nie mogl, a teraz to najlepsza moja plytka JP

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2006, o 00:03 
Green Manalishi

Nie, nie zawódł! W życiu! Dostałem Hellridera, czego jeszcze chcieć? ;)

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2006, o 01:03 
Devil`s Child

gdy o nim tylko myślę - nie słuchając go to myślę że zawiódł....
ale gdy tylko go zarzucę to mnie rozrywa na strzępy, zajebista rzecz :D

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2006, o 03:52 
Jugulator

Zawiódł bo liczyłem ,że Priest po raz kolejny zrobią heavy-metalową rewolucje jak zrobili w 1980 i głównie dzięki nim ten gatunek rządził w latach 80. Teraz jest też kryzys, ale ta płyta nie pomogła w jego przełamaniu,a szkoda.
Co do samej muzyki,to pierwsze wrażenia świetne, ale potem co raz gorzej, a w konfrontacji z najlepszymi płytami Priest słabo. 4 utwory z płyty wogóle nie słucham i nie lubie Angel,Lochness,Wheels of Fire i Revolution (ogromny błąd dawać ten słaby utwór na singla, gdy go usłyszałem pierwszy raz ,bardzo sie zmartwiłem o Priest).
Ogólnie nie podoba mi sie też taki zbyt duży rozrzut po stylach, troche lat 80,troche Halforda solo, troche okresu z Ripperem .Właśnie jak na ironie losu najbardziej mi sie podoba utwór dośc nowoczesny Demonizer. Innym wielkim jest Deal With the Devil. Judas is Rising i Worth Fightin For są bardzo dobrze a Hellrider dobry.

Ps. Płytą z która porównuje AoR jest Resurection i na tym tle widać słabości AoR-a ,mimo ze może solówki są lepsze, to wszystko inne jest dużo gorsze, od dawki agresji, wokal (gdzie te piękne linie wokalne z Res, linie melodyczne(poza DwTD brak świetnych melodii) po riffy...tak tak ,wole riffy z Res, mimo że nie ma tam tak wielkich gitarzystów .

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2006, o 10:29 
Metal God

Z tego co napisałeś to mogę zgodzić się tylko co do Revolution... Natomiast wszystko inne jest kapitalne... Co mnie obchodzi, że nie zrewolucjonizowali muzyki? Jak mają tak grać, to niech nie robią żadnej rewolucji, jeszcze przez jakieś minimum 10 lat. :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2006, o 13:24 
Machine Man

ani specjalnie zawiódł,ale pozytywnie też mnie nie zaskoczył. Zbyt...ostrożny i "poprawny politycznie" :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2006, o 13:24 
Defender Of The Faith

Nie zawiódł. Inna sprawa, że i również nie spełnił moich oczekiwań w 100%, ale cóż, British Steel nagrywa się tylko raz :wink:

Uważam, że za kilka lat opinie nt. tego albumu będą znacznie bardziej pochlebne, niż teraz. Dużo osób spodziewało się "Painkiller- The Legacy", a dostało coś zupełnie innego, stąd też ich rozczarowanie. Szkoda :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2006, o 17:45 
Killing Machine

Nie, chociaż miałem nadzieje na coś bardziej odkrywczego, ale z czasem przestałem wierzyć w takie bzdury. I tak dali z siebie więcej niż niektórzy przypuszczali.

Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2006, o 18:19 
Devil Digger

Według mnie album bardzo dobry, chociaż trudno mówic zeby nie spełnił moich oczekiwań skoro zacząłem słuchać JP od "Painkillera" a później usłyszałem "AoR". Teraz jak znam już całą dyskografię to uważam ze album ten zasługuje na miejsce w czołówce płyt JP.

Tytuł: Rozważania
PostNapisane: 20 sty 2006, o 18:52 
Don't Go

Wiecie co? Początkowo ten album mi nie wszedł(tj. po pierwszym przesluchaniu), lecz w miare jak sie w niego wsluchiwalem - coraz bardziej mi sie podobal. Sluchalem go na okraglo przez ok. tydzien moze dwa, kiedy to doszedlem do wniosku, ze go slucham jedynie dlatego, bo to Judas Priest... Znam zbyt dobrze stare numery, by mogly mi sie nowe nie podobac. Ostatecznie obiektywnie patrzac na sprawe dochodze do wniosku, ze jest to plyta BEZNADZIEJNA. Owszem, jest spoko, nawet bardzo. Ale zeby twierdzic, ze to najlepszy krazek lub jeden z najlepszych, to tego nie rozumiem... Z jednej strony sie ciesze, ze zespol ewoluuje, jednakze kocham Defenders of the Faith bardziej od Painkillera, totez chcialbym na nowej plycie wgniatajacy heavy metal lat 80. To by nie bylo nic oryginalnego, ale w koncu Iron Maiden wydawal w tamtych czasach podobno ' takie same plyty ' , a jednak to bylo to... Gdyby zespol teraz powstal i grajacy byliby juz prawie dziadkami jak oni teraz i wydali te plyte, to bym nie stwierdzil, ze to rewelacja, tylko bardzo dobra plyta. Marze o tym, zeby ktos z koncu przywrocil wiare w prawdziwy heavy metal, poniewaz umiera on posrod zespolow pokroju System of the Down, czy innych, ze tak szpanersko ujme, 'strojonych, na c'. Na dzien dzisiejszy oceniam plyte patrzac z punktu widzenia goscia nie slyszacego nic Judas Priest. Fajna plyta, lecz nie broni klasycznego heavy... :twisted:

Tytuł: Re: Rozważania
PostNapisane: 20 sty 2006, o 19:21 
Metal God

FreakyAndrew napisał(a):
Ostatecznie obiektywnie patrzac na sprawe dochodze do wniosku, ze jest to plyta BEZNADZIEJNA. Owszem, jest spoko, nawet bardzo.

czeski film :lol: 8)

P.S. W imieniu PITA, Tyrant cie wita :)

Tytuł: Re: Rozważania
PostNapisane: 20 sty 2006, o 19:44 
Rocker

Tyrant napisał(a):
P.S. W imieniu PITA, Tyrant cie wita :)

i Pito cię też wita :D

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 00:13 
Evening Star

Nie zawiódł, bo gdy zacząłem sluchac JP, to ten album był juz w dyskografii :lol:

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona