Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 wrz 2017, o 05:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2007, o 19:35 
Rocka Rolla

Judas Rising 9/10
Deal With The Devil 10/10
Revolution 9/10
Worth Fighting For 7/10
Demonizer 9/10
Wheels Of Fire7/10
Angel 9/10
Hellrider 8/10 ( za nieco technowate intro)
Eulogy/Lochness 9/10

Starbreaker lead us on and on!!!!

Ostatnio edytowano 11 cze 2007, o 08:05 przez Kuba Pak, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2007, o 20:07 
Metal God

technowate? rotfl, najlepszy fragment utworu to jest akurat!

Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2007, o 20:35 
Devil Digger

I jeszcze wyszło, że niby ja to napisałem...

Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2007, o 08:06 
Rocka Rolla

Sorry, cytowałem, bo mi się nazw przepisywaćnie chciało i nie wyciąłem quote. A intro jest technowate, chodzi o te przyciszenie na początku

Starbreaker lead us on and on!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 12 lip 2007, o 16:30 
Don't Go

Witam Wszystkich:). Zapoznałem się z Waszymi wypowiedziami i postanowiłem wtrącić swoją. Już na samym początku apeluję - nie zjedzcie mnie :lol: , w końcu trudno dyskutować o gustach, a ten temat powinien służyć jedynie ich przedstawieniu. Uszanujcie subiektywizm odbioru tej wspaniałej muzyki... Kocham Judas Priest ponad cały Heavy Metal, jednak podchodzę do zespołu krytycznie, jeżeli Ten na to zasługuje. A więc................. :

1.) JUDAS IS RISING - 10/10 - To jest hymn, pełen patosu, czuć że gigant powstaje:) Zagrany w miarę nowocześnie, jednak słychać w nim Judas Priest. I dwie stopy Scotta według mnie świetnie podkreślają potęgę tego kawałka.

2.) DEAL WITH THE DEVIL - 8/10 - czyli bardzo dobry kawałek muzyki... zdecydowanie. Nie mam się do czego przyczepić, pozostale dwa punkty do dziesiątki rezerwuję dla utworów wybitnych i ponadczasowych, do których jednak DWTD nie zaliczę.

3.) REVOLUTION - 6.5/10 - czyli średnio dobrze. Dlaczego? Refren jakiś taki nie judasowski.. Niech sobie inne grupy tak grają.

4.) WORTH FIGHTING FOR - 1.5/10 - KNOT. Jak Oni mogli...:). To jest Judas Priest czy mi przeskoczył kursor w winamp'ie??? ... i dziękujemy Bon Jovi'emu za gościnny występ w pierwszej zwrotce...:))).

5.) DEMONIZER - 8.5/10 - ciężko i nowocześnie, ale dalej Judas..:). Świetny numer (i ta przepiękna solówka..). Mocny akcent! Brawa.

6.) WHEELS OF FIRE - 8/10 - Ehhh, dobra rzecz, przypominają się czasy Hell Bent For Leather czy Delivering The Goods... Świetnie to tu wczepili, pokazali że w XXI wieku też można nagrać prosty, oldschool'owy kawałek,
jednocześnie bardzo udany.

7.) ANGEL - 7/10 - OK, jest w tym coś intrygującego, klimat, ekspresja. Dlaczego więc 7 ??? Bo to nic nowego. Ocena (dobry).

8.) HELLRAIDER - 8.5/10 - bez wątpienia jeden z solidnych filarów AOR. Tak jak w Dehumanizer, czuć że muzycy idą z czasem, jednak w zgodzie z wiarą Judas Priest.. Świetny utwór.

9.) EULOGY - 3/10 - nuda.

10.) LOCHNESS - 5/10 - przeciętniak. Kawałek długi... wlecze się.. no i druga część refrenu (Lochness , confess) - infantylnie brzmi na tle reszty. Proponuję zostawić takie tasiemce Iron Maiden - niech Oni się z tym paćkają..:) (zresztą ze średnim skutkiem według mnie). Judas Priest to Heavy Metal ostry jak żyleta z British Steel, taki nieoprawiony klejnot, zbita bryła - tak się zespół kiedyś zaprezentował i takim powinien pozostać.

Jeszcze raz zastrzegam sobie prawo do subiektywnej oceny:)

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 18:05 
Metal God

Ostatnio niesamowicie mnie niszczy Wheels of Fire, nigdy jeszcze tak nie lubiłem tego kawałko - cudo :twisted: :twisted: :twisted: absolutne 10/10 (czyli kolejne do zestawu na AoR :) )

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 18:38 
Devil Digger

taffer napisał(a):
Ostatnio niesamowicie mnie niszczy Wheels of Fire, nigdy jeszcze tak nie lubiłem tego kawałko - cudo :twisted: :twisted: :twisted: absolutne 10/10 (czyli kolejne do zestawu na AoR :) )

Yeah! 8)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 19:06 
Victim Of Changes

Dziwne, od 7 lat jestem fanem typowego heavy łojenia, JP i Accept to moja absolutna, niepodzielna czołówka ! Do pewnego czasu myslałem że
większosc z Naszego forum zasypia jak ja przy Show No Mercy i Denim & Leather :P ...ale jak patrze na Wasze oceny Judas Rising czy Hellrider to łapie się za głowe ! :shock: dla mnie to maksymalnie nowoczesne granie ze spartoloną perkusją :oops: . Daj my na to taki Revolution, akurat ten kawałek mnie mocno kręci daje mu 7\10. Czuć w tym pojscie do przodu ale czuc w tym jakis polot. Wheels Of Fire to pokazanie że w XXI wieku są ludzie którzy potrafią skopać dupe jak 20, 30 lat temu :shock: . Angel mi się podoba a WORTH FIGHTING FOR tez trzyma poziom choć jest bez szału :lol: . Lochness - do przesłuchania 4,5 razy. smiech na sali , tyle minut a tylko jedna solowka :?

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 19:20 
Devil Digger

Bad Taste napisał(a):
dla mnie to maksymalnie nowoczesne granie ze

A co złego jest w nowoczesności?

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 19:43 
Bloodsucker

Bad Taste napisał(a):
Lochness - do przesłuchania 4,5 razy. smiech na sali , tyle minut a tylko jedna solowka :?

No wlasnie, mimo ze uwielbiam takie dlugie kompozycje, to ta w ogole mnie nie porywa. Nie chodzi mi nawet o brak pieciu solowek, ale o mala zlozonosc tego utworu, staje sie monotonny po prostu.

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 19:53 
Metal God

A mnie porywa :D A szczególnie refren, przepiękny, epicki, długi... taki... taki... menołorowy... :lol: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 21:56 
Victim Of Changes

Michal napisał(a):
Bad Taste napisał(a):
dla mnie to maksymalnie nowoczesne granie ze

A co złego jest w nowoczesności?

bo techno jest do dupy :lol:
Sama nowoczesnosc zła nie jest ale gdy klasycy uciekają do nowych patentów to tracą dla mnie pozycje

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 22:17 
Painkiller

barel napisał(a):
1.) JUDAS IS RISING - 10/10

\m/
barel napisał(a):
2.) DEAL WITH THE DEVIL - 8/10

\m/
barel napisał(a):
3.) REVOLUTION - 6.5/10 - czyli średnio dobrze. Dlaczego? Refren jakiś taki nie judasowski.. Niech sobie inne grupy tak grają.

\m... no chociaz bardziej 7,5 :wink:
barel napisał(a):
4.) WORTH FIGHTING FOR - 1.5/10 -

a juz myslalem ze sie polubimy :lol:

wine is fine but whiskey is quicker

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 22:24 
Metal God

jaki barel kuźwa? :roll: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 22:26 
Painkiller

Tyrant napisał(a):

przyjazny moderator to podstawa 8) :lol:

wine is fine but whiskey is quicker

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 22:53 
Metal God

Bloody Sabbath napisał(a):
Tyrant napisał(a):

przyjazny moderator to podstawa 8) :lol:

:wink:

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 23:20 
Rocker

barel napisał(a):
Witam Wszystkich:). Zapoznałem się z Waszymi wypowiedziami i postanowiłem wtrącić swoją. Już na samym początku apeluję - nie zjedzcie mnie :lol: , w końcu trudno dyskutować o gustach, a ten temat powinien służyć jedynie ich przedstawieniu. Uszanujcie subiektywizm odbioru tej wspaniałej muzyki... Kocham Judas Priest ponad cały Heavy Metal, jednak podchodzę do zespołu krytycznie, jeżeli Ten na to zasługuje. A więc................. :

1.) JUDAS IS RISING - 10/10 - To jest hymn, pełen patosu, czuć że gigant powstaje:) Zagrany w miarę nowocześnie, jednak słychać w nim Judas Priest. I dwie stopy Scotta według mnie świetnie podkreślają potęgę tego kawałka.

2.) DEAL WITH THE DEVIL - 8/10 - czyli bardzo dobry kawałek muzyki... zdecydowanie. Nie mam się do czego przyczepić, pozostale dwa punkty do dziesiątki rezerwuję dla utworów wybitnych i ponadczasowych, do których jednak DWTD nie zaliczę.

4.) WORTH FIGHTING FOR - 1.5/10 - KNOT. Jak Oni mogli...:). To jest Judas Priest czy mi przeskoczył kursor w winamp'ie??? ... i dziękujemy Bon Jovi'emu za gościnny występ w pierwszej zwrotce...:))).

5.) DEMONIZER - 8.5/10 - ciężko i nowocześnie, ale dalej Judas..:). Świetny numer (i ta przepiękna solówka..). Mocny akcent! Brawa.

6.) WHEELS OF FIRE - 8/10 - Ehhh, dobra rzecz, przypominają się czasy Hell Bent For Leather czy Delivering The Goods... Świetnie to tu wczepili, pokazali że w XXI wieku też można nagrać prosty, oldschool'owy kawałek,
jednocześnie bardzo udany.

7.) ANGEL - 7/10 - OK, jest w tym coś intrygującego, klimat, ekspresja. Dlaczego więc 7 ??? Bo to nic nowego. Ocena (dobry).

8.) HELLRAIDER - 8.5/10 - bez wątpienia jeden z solidnych filarów AOR. Tak jak w Dehumanizer, czuć że muzycy idą z czasem, jednak w zgodzie z wiarą Judas Priest.. Świetny utwór.

9.) EULOGY - 3/10 - nuda.

10.) LOCHNESS - 5/10 - przeciętniak. Kawałek długi... wlecze się.. no i druga część refrenu (Lochness , confess) - infantylnie brzmi na tle reszty. Proponuję zostawić takie tasiemce Iron Maiden - niech Oni się z tym paćkają..:) (zresztą ze średnim skutkiem według mnie). Judas Priest to Heavy Metal ostry jak żyleta z British Steel, taki nieoprawiony klejnot, zbita bryła - tak się zespół kiedyś zaprezentował i takim powinien pozostać.

Jeszcze raz zastrzegam sobie prawo do subiektywnej oceny:)

Chyba jesteś fanem motorhead

COś czuję że dla ciebie najlepsza by była kopia BS albo kopia innej płyty. Wszystko co nie Judasowe jest złe. Nie rozumiem, ciekawe co myśli o Turbo? Właśnie zajebiste jest to, że judasi kombinują i nie grają ciągle na jedno kopyto.

Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2007, o 23:24 
Dreamer Deceiver

jako ultras Motorhead ;) mogę powiedzieć, że WFF to jedna z 3 najlepszych piosenek na tym albumie :)

Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2007, o 17:00 
Don't Go

No proszę, burza w szklance wody... :lol: Nie chodziło mi o grę na jedno kopyto, tylko o zachowanie jakiejś tam stylistyki, Każdy fajniejszy zespół ma jakieś charakterystyczne cechy w brzmieniu itd. Z tego powodu, np Motorhead głupio zabrzmi jak będzie grał w stylu KISS albo Whitesnake, itp itd........ Co do Worth Fighting For, wiem że to kochacie, jednak mi totalnie ten kawałek nie leży i uważam że nadaję się najwyżej do tortur na Arabach w Guantanamo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. Uwielbiam Motorhead :D

Tytuł:
PostNapisane: 18 sie 2007, o 21:52 
Dreamer Deceiver

barel napisał(a):

p.s. Uwielbiam Motorhead :D

:*

Musimy się kiedyś spotkać żeby przedyskutować tą kwestię :oops:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona