Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 22 wrz 2017, o 15:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 12:44 
Exciter

fishcap napisał(a):
TAK. Jest utwór monotonny. Gdzie te soczyste solówki? Czy naprawdę jest trudno, takim fachowcom jak JP, stworzyć numery, gdzie KK i GT pastwili by się w solówkach przez conajmniej 60sekund. Czy to takie trudne???
Moim zdaniem, im po prostu nie chce się....albo veny brak...

Soczysta solowka pewnie jakas bedzie, napewno nie na wszystkich kawalkach i napewno nie na singlu. Bitwa gitarowa pojawi sie z pewnoscia na ktoryms utworze po to zeby zaspokoic fanow plyt Priest z lat 80. IMO Chlopaki zdali sobie sprawe ze jesli chca byc teraz znowu na topie to nie moga nagrac dwu minutowych parti solowych gitar w kazdym kawalku bo to obecnie zahaczało by o heavy metalową wioskę. Teraz jest tendencja zeby w ogole partie solowe eliminowac....Dlatego jestem zachwycony ze na Revolution RoyZ nie zwalił brzminia gitar, ze jest solo (jak na BS, oszczedne ale jakze klimatyczne), i ze w koncu gitarki są nastrojone po staremu.
Revolution jest przydługie i przynudza?? Nie no, jakies cherezje juz prawicie!! W tej koncowce dzieje sie zajebiscie duzo, ponakladane screamy Roba, dwugłos gitar... Posluchajcie sobie czegokolwiek z Demolition a potem Revolution, wroccie i przeproscie :wink: :D

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 13:38 
Bloodsucker

Revolution to naprawde niezły kawałek.
Ale powinien trwac nie 4'25'' ale 3'25. Końcówka jest naprawdę wydłużana w nieskończoność i to jest niepotrzebne. A co do tła w końcówce - faktycznie słychać wokale, gitarki KK/GT. Ale za długo...za długo....

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 14:36 
Exciter

fishcap napisał(a):
Revolution to naprawde niezły kawałek.
Ale powinien trwac nie 4'25'' ale 3'25. Końcówka jest naprawdę wydłużana w nieskończoność i to jest niepotrzebne. A co do tła w końcówce - faktycznie słychać wokale, gitarki KK/GT. Ale za długo...za długo....

Nie no, bez tej ostatniej minuty czulbym spory niedosyt, utwor dziwnie by sie konczyl. A tak to juz od 4.11 nastepuje powolne wyciszenie, w tle wspaniala improwizacja Roba, rockowy feeling, piekne gitarki...

"Time to change, it's time to change " - na ile sposobow Rob potrafi to wykrzyczec ? :D Chcialbym zobaczyc jak wygladalo nagranie wokali w studio do tego fragmentu!

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 17:44 
Bloodsucker

Sorry Grinder ale gdzie Ty tam masz solo??

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 17:49 
Bloodsucker

Poza tym nagranie fajerwerkowego/technicznego sola to ma byc wioska??
Dla kogo niby??Dla fanow bandow death/black/grind/nu itd. gdzie 80% muzykow nie ma pojecia o grze na instrumencie wykraczajacego poza akordy ogniskowe?
Czy uwazasz ze wszyscy gitarzysci sa w stanie grac takie sola jak w All Guns Blazing wiec analogicznie solowki to wiocha i smuty?
Liczy sie tylko riff ktory zagra dziecko w wieku lat 6 po miesiacu nauki gry na ogniskowym rzechu w domu kultury?

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 18:18 
Exciter

Kelox napisał(a):
Poza tym nagranie fajerwerkowego/technicznego sola to ma byc wioska??
Dla kogo niby??Dla fanow bandow death/black/grind/nu itd. gdzie 80% muzykow nie ma pojecia o grze na instrumencie wykraczajacego poza akordy ogniskowe?
Czy uwazasz ze wszyscy gitarzysci sa w stanie grac takie sola jak w All Guns Blazing wiec analogicznie solowki to wiocha i smuty?
Liczy sie tylko riff ktory zagra dziecko w wieku lat 6 po miesiacu nauki gry na ogniskowym rzechu w domu kultury?

Wiesz...dla ciebie i dla mnie te solowki to nie jest wiocha, ja kocham ten rodzaj metalu, na nim sie wychowalem. Ale ilu nas jest? Wymien mi pare zespolow ktore obecnie nagrywają plyty z technicznymi solami gitarowymi i okresl jakie miejsce zajmują w showbusinessie, ile zarabiają na swojej muzyce, jak liczna jest ich grupa docelowa. Niestety takie granie to juz relikt przeszlosci, grając do bolu klasycznie mozna odniesc jakikolwiek sukces jedynie w Europie i Japonii, gdzie indziej to juz tylko gra "od fanow dla fanow". Niestety, zeby obecnie odniesc sukces komercyjny trzeba trafic takze do ludzi ktorzy zbytnio muzyką sie nie przejmują, widza teledysk, podoba im sie i dlatego kupuja plyte. W 2005 tacy normalsi napewno nie zainteresowali by sie drugim Painkillerem, po prostu zbyt pretensjonalnie to brzmi....staram sie tylko postawic w sytuacji czlowieka ktory nic nie wie o JP i slyszy np jakis kawalek z AOR.

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 18:21 
Exciter

Kelox napisał(a):
Sorry Grinder ale gdzie Ty tam masz solo??

1.04-1.16 moze sie nie znam ale to mi wyglada na takie mini solo :)

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 19:20 
Bloodsucker

Chyba logiczne jest ze JP nie wyprze z rynku takich "wielkich" zespolow jak System o A Down,Slipknot,Korn itd.
JP to dinozaury i mimo to ze sa w Sony nawet nie ludze sie ze ich teledyski beda krolowac w TV,a AOR uzyska w stanach "choc" status zlotej plyty.

Ja nie chce by AOR byla plyta skladajaca sie z ripp-offow plyt z lat `80 czy Painkillera.Ja poprostu mam nadzieje ze oni nie ulegli tej "wspanialej" modzie gdzie granie solowek jest "wioska".Oczywiscie juz nawet nie mowie ze Ci wielcy gwiazdorzy z wyzej wymienionych bandow nie sa na tyle wyszkoleni technicznie by poszalec po gryfie, ale robi sie do tego ideologie: ze wlasnie granie solowek to wiocha a nie granie solowek jest czyms genialnym.
JP moga byc nowoczesni i nagrac cos nowego, ale zaznaczam dla mnie nowe granie nie oznacza grania bez solowek.

Aha, jesli te kilka flazoletow, bandow i troche rytmiki to ma byc solowka, to chyba inaczej rozumiemy termin solo.

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 20:13 
Angel

Jak dla mnie to kawałek za słaby, mało metalowy :( Moim skromnym zdaniem na singlu powinny być najlepsze kawałki, żeby wypromować album, a jeśli to ma być najlepszy kawałek, to ja dziękuję, mimo tego bilecik kupiłem i nie żałuję :). Brakuje mi brzmienia z 'Painkiller' i 'Jugulator'. Takie jest moje skromne zdanie.

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 21:08 
Exciter

Kelox napisał(a):
Chyba logiczne jest ze JP nie wyprze z rynku takich "wielkich" zespolow jak System o A Down,Slipknot,Korn itd.
JP to dinozaury i mimo to ze sa w Sony nawet nie ludze sie ze ich teledyski beda krolowac w TV,a AOR uzyska w stanach "choc" status zlotej plyty.

Moim zdaniem poprzez te wszystkie zabiegi JP wlasnie chce wsliznac sie do grona tych najbardziej topowych zespolow ktore wymieniles. Jesli nawet przy calej tej promocji nie uda im sie pozyskac przychylnosci fanow modnych kapel to mają nadzieje ze chociaz zaistnieją w ich swiadomosci.

Kelox napisał(a):
Ja nie chce by AOR byla plyta skladajaca sie z ripp-offow plyt z lat `80 czy Painkillera.Ja poprostu mam nadzieje ze oni nie ulegli tej "wspanialej" modzie gdzie granie solowek jest "wioska".Oczywiscie juz nawet nie mowie ze Ci wielcy gwiazdorzy z wyzej wymienionych bandow nie sa na tyle wyszkoleni technicznie by poszalec po gryfie, ale robi sie do tego ideologie: ze wlasnie granie solowek to wiocha a nie granie solowek jest czyms genialnym.

Wszystko zgoda. Ja nie potepiam niszowej muzyki, sam slucham takich rzeczy ktore mialy swoje piec minut dawno dawno temu a dzis sa postrzegane jako strasznie obciachowe. Sek w tym ze dzis za nic nie da sie polaczyc komercyjnego sukcesu i dlugich technicznych solowek. Gdyby KK i Glenn chcieli nagrywac nowe rzeczy z dlugimi partiami solowymi a tym samym konkurowac z zespolami o ktorych masowy odbiorca nie ma pojecia to nie robili by tego wielkiego zamieszania z reunionem, wystarczyl by Ripper. Przeciez juz byli na poziomie kilku zespolow grajacych klasyczne dzwieki. Oni robia to wszystko bo wierzą ze Priest jeszcze raz moze osiagnac szczyt.

Kelox napisał(a):
JP moga byc nowoczesni i nagrac cos nowego, ale zaznaczam dla mnie nowe granie nie oznacza grania bez solowek.

Zgadzam sie. Ciekawe tylko czy Rob, Glenn i KK mysla podobnie?! Juz niebawem sie przekonamy

Kelox napisał(a):
Aha, jesli te kilka flazoletow, bandow i troche rytmiki to ma byc solowka, to chyba inaczej rozumiemy termin solo.

Napewno inaczej rozumiemy ten termin. Ja nie gram na gitarze wiec nie moge podyskutowac . Jednak jak dla mnie partie tego instrumentu na Revolution sa bardzo dobrze wywarzone, przeciez to singiel do promocji w mediach, nie nalezy sie spodziewac old schoolowo thrashowych popisow na najwyzszej predkosci. Ja i tak jestem wniebowziety dlatego ze slychac na tym utworze tyle gitarowej judasowej klasyki.

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 21:32 
Bloodsucker

GRINDER napisał(a):
Moim zdaniem poprzez te wszystkie zabiegi JP wlasnie chce wsliznac sie do grona tych najbardziej topowych zespolow ktore wymieniles. Jesli nawet przy calej tej promocji nie uda im sie pozyskac przychylnosci fanow modnych kapel to mają nadzieje ze chociaz zaistnieją w ich swiadomosci.

Dochodzimy do tego ze JP goni za sukcesem,a na drugi plan schodzi muzyka.

GRINDER napisał(a):
Wszystko zgoda. Ja nie potepiam niszowej muzyki, sam slucham takich rzeczy ktore mialy swoje piec minut dawno dawno temu a dzis sa postrzegane jako strasznie obciachowe. Sek w tym ze dzis za nic nie da sie polaczyc komercyjnego sukcesu i dlugich technicznych solowek. Gdyby KK i Glenn chcieli nagrywac nowe rzeczy z dlugimi partiami solowymi a tym samym konkurowac z zespolami o ktorych masowy odbiorca nie ma pojecia to nie robili by tego wielkiego zamieszania z reunionem, wystarczyl by Ripper. Przeciez juz byli na poziomie kilku zespolow grajacych klasyczne dzwieki. Oni robia to wszystko bo wierzą ze Priest jeszcze raz moze osiagnac szczyt.

Znow to samo-liczy sie sukces nie muzyka...

BTW reunion z Robem mozna wlasnie nazwac takim marketingowym zabiegiem i jak narazie widac udanym zabiegiem.

GRINDER napisał(a):
Napewno inaczej rozumiemy ten termin. Ja nie gram na gitarze wiec nie moge podyskutowac . Jednak jak dla mnie partie tego instrumentu na Revolution sa bardzo dobrze wywarzone, przeciez to singiel do promocji w mediach, nie nalezy sie spodziewac old schoolowo thrashowych popisow na najwyzszej predkosci. Ja i tak jestem wniebowziety dlatego ze slychac na tym utworze tyle gitarowej judasowej klasyki.

Wiesz, juz o tym pisalem brak solowki nie jest jakis razacy, ale wieze ze gdyby znalazlo sie w tym kawalku przemyslane solo, brzmialo by to calosciowo znaczniej lepiej.

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 22:50 
Exciter

Kelox napisał(a):
Dochodzimy do tego ze JP goni za sukcesem,a na drugi plan schodzi muzyka.

Ja tego nie mowie, sadze tylko ze muzyka ma byc na tyle swieza zeby jak najbardzie pomoc w odniesieniu tego sukcesu. A tak poza tym to chyba kazdy zespol w jakis tam sposob dązy do zdobywania coraz to wiekszego uznania, a juz szczegolnie to dotyczy zespolow takich jak JP, ktore kiedys juz byly na szczycie , wiedza jak to samkuje, a teraz po prostu chcą nań powrocic. JP zawsze potrafili sie wybic, zmienialy sie trendy w mocnym graniu a oni zawsze utrzymywali sie w czolowce. Dlaczego teraz mialo by byc inaczej?

Kelox napisał(a):
Znow to samo-liczy sie sukces nie muzyka...

Trzeba to zrozumiec..., jaki jest sens w ogole bycia tworcą w jednym z odłamow muzyki popularnej? Czy to jest sztuka dla sztuki? Nagrywanie do szuflady? Nie! Ta muzyka, ten produkt musi miec odbiorcow, po to sa reklamy, po to jest ten caly marketing. Muzyka musi sie sprzedac i wryc sie w pamiec jak najwiekszej liczby osob...Tylko tak tworczosc muzykow moze stac sie niesmiertelna. Inną sprawą jest gdy muzyczna tandeta zostaje wyniesiona na szczyt za pomocą samej promocji i nagonki medialnej a inną gdy proces promocji poparty jest , jak w przypadku JP, przez muzyczny produkt z wyzszej pułki.

Kelox napisał(a):
Wiesz, juz o tym pisalem brak solowki nie jest jakis razacy, ale wieze ze gdyby znalazlo sie w tym kawalku przemyslane solo, brzmialo by to calosciowo znaczniej lepiej.

Moim zdaniem rozbudowana solowka w promocyjnym kawalku mogla by jedynie zaszkodzic AOR jako calosci. Wiadomo ze utwor wybierany do radia czy teledysku jest skierowany do ludzi ktorzy nie mieli jeszcze stycznosci z muzyka danego zespolu. Takie solo np w clipie moglo by jedynie wywolac komentarze w stylu "no nie, znowu ten gitarowy onanizm...przelączam..". Stawiając sie w sytuacji calkowicie swiezego fana JP IMO Revolution robi calkiem niezle wrarzenie.

Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2005, o 23:23 
Bloodsucker

Wielkiego uznania??
Litosci, slepy ped za slawa i kasa, juz mielismy Turbo, co prawda to skrajna postawa w kartach JP ale teraz z perspektywy lat zenujaca.
Tymczasowy sukces, a plyta obecnie budzi maxymalnie litosciwy usmiech.

Wiesz co mnie jeszcze dziwi??To ze Ty piszesz negatywnie o tej calej sztuce dla sztuki itd. a z tego co widze to jestes fanem wlasnie takich kapel-starych, zapomnianych, nie modnych (czasem juz nie istniejacych) grajacych swoje, dla garstki fanow, nie probujacych bycia modnym, na czasie itd.
A w przypadku JP jest dokladnie na odwrot-slawa,chwala,moda itd.

Samo zalozenie ze w Revolution nie moze byc solowki bo nie spodoba sie 15-latka sluchajacym na codzien SOAD jest zenujace.
Moze faktycznie gdy nie uslysza tam czegos tak paskudnego i nedznego jak gitarowa solowka to im sie spodoba i nie przelacza kanalu.

Pozostaje mi zyczy JP potrojnej platyny oraz by znalezli sie na szczycie u boku calej tej smietanki "wielkich" obecnie kapel.

Zreszta, pogadamy tak za szesc miesiecy po premierze plyty-okaze sie czy odniosla taki sukces na jaki liczysz, czy byla tak dobra muzycznie i czy takim swietnym singlem zdobyla sobie rzesze nowych fanow.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2005, o 01:20 
Exciter

Cytuj:
Wielkiego uznania??
Litosci, slepy ped za slawa i kasa, juz mielismy Turbo, co prawda to skrajna postawa w kartach JP ale teraz z perspektywy lat zenujaca.
Tymczasowy sukces, a plyta obecnie budzi maxymalnie litosciwy usmiech.

Własnie, nigdy nie wiadomo czy sukces bedzie tymczasowy czy tez dlugotrwaly , mający swoje echa przez nastepnych iles tam lat . Zycze Priest jak najwiecej tych drugich.

Cytuj:
Wiesz co mnie jeszcze dziwi??To ze Ty piszesz negatywnie o tej calej sztuce dla sztuki itd. a z tego co widze to jestes fanem wlasnie takich kapel-starych, zapomnianych, nie modnych (czasem juz nie istniejacych) grajacych swoje, dla garstki fanow, nie probujacych bycia modnym, na czasie itd.
A w przypadku JP jest dokladnie na odwrot-slawa,chwala,moda itd.

Tak, jestem fanem takich zespolow. Bardzo dobrze ze wspomniales ze slucham czesto juz nie istniejacych zespolow. Dlaczego onie nie istnieją? Zwyczajnie dlatego ze zabrakło tego sukcesu..., po prostu nie przebiły sie. W czasie gdy dzialaly wcale nie graly rzeczy niemodnych, wrecz przeciwnie ..., tworzyly muzyke conajmniej wtedy popularną. Niestety zawsze cos sprawiało ze przepadały: duza konkurencja, brak promocji... Tamci muzycy takze pragneli poklasku , ale nie wszyscy posiadają zdolnosc torowania sobie drogi na szczyt.
Negatywnie o sztuce dla sztuki pisze w odniesieniu do zespolow ktore obecnie tworza muzyke praktycznie zapomnianą z ktorą mogli by coś znaczyc jedynie w czasie kiedy owa przezywala swoj rozkwit. Te zespoly są przegrane juz na starcie. Takie jest moje zdanie. Nie zmienia to jednak faktu ze lubie muzyke tych kapel poniewaz pasują mi takie odgrzewane starocie.

Cytuj:
Samo zalozenie ze w Revolution nie moze byc solowki bo nie spodoba sie 15-latka sluchajacym na codzien SOAD jest zenujace.
Moze faktycznie gdy nie uslysza tam czegos tak paskudnego i nedznego jak gitarowa solowka to im sie spodoba i nie przelacza kanalu.

Jakis czas temu myslalem identycznie, wliło mnie to czy cos spodoba sie innym , najwazniejsze bylo aby mi pasowalo. Reszta sie nie liczyla. Teraz wiem ze bez zainteresowania ze strony coraz to nowych osob zaden zespol nie moze liczyc na rozwoj. Nie mozna ignorowac tych najmlodszych, mimo iz nie grzeszą wiedzą muzyczną oraz bardzo czesto jak napisales sa fanami soad i jeszcze paru rzeczy zaslyszanych w tv. Mozna jedynie przystosowac swoja muzyke do panujacych trendow tak aby nie odrzucic potencjalnego sluchacza co moim zadniem uczynilo JP okrajając/eliminując solo. Trzeba pamietac ze jakas tam czesc tych mlodych sluchaczy z czasem nie porzuca metalu ale zaczyna sie w niego wglebiac. Najlepszym przykladem jest nasz kolega z forum , ktory zaczynal przygode z muzyką od Nicklebacka a teraz slucha Judasow, kupuje plyty, wspiera zespol.

Cytuj:
Pozostaje mi zyczy JP potrojnej platyny oraz by znalezli sie na szczycie u boku calej tej smietanki "wielkich" obecnie kapel.

Ja im tego zycze, szczerze! Czuje ze chłopaki chcą ponownie zaistniec w swiadomosci wszystkich zainteresowanych muzyką, nawet tych ktorzy z metalem nic wspolnego nie mają. Ale czy to wyjdzie....pewnie nie...wiek juz nie ten. Po Revolution wiem jedno: napewno pokaza jak powienien wygladac obecnie metal oparty na tradycyjnych patentach w nowoczesnej formie. Napewno bedzie lepiej niz do tej pory.

Cytuj:
Zreszta, pogadamy tak za szesc miesiecy po premierze plyty-okaze sie czy odniosla taki sukces na jaki liczysz, czy byla tak dobra muzycznie i czy takim swietnym singlem zdobyla sobie rzesze nowych fanow.

Sadzac po utworze singlowym, przygotowaniach promocynych, oraz calej tej otoczce tajemniczosci towarzyszacej wypuszczeniu AOR wiem ze istnieją niemałe szanse na spory sukces.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2005, o 08:55 
Bloodsucker

Revolution to kawałek zrobiony na singiel pod typowego amerykańskiego słuchacza. Chłopaki chcą zrobić kasę na albumie i Revolution, z takim mysleniem, został jako pierwszy rzucony na rynek. Jakby rzucili takiego Painkiller-2 to płyte kupiliby tylko prawdziwi fani JP. A ich nie jest więcej jak 50 tysięcy (może więcej, może mniej).
Co do solówek. Wybaczę KK i GT ten materiał singlowy, gdy na pełnym albumie pojawia sie prawdziwe wymiatacze....

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2005, o 09:19 
Bloodsucker

Wiesz, w tym Twoim hiper optymistycznym zalozeniu zapomniales o tym ze JP juz chcial zdobyc mlodszych fanow i byc trendy - Demolition - wszyscy wiemy jaki byl tego wynik.

Poza tym wiesz dlaczego JP nie moze byc takie cool a zarazem sprzedac duzo plyt??

1.Wokalista JP potrafi spiewac w przeciwienstwie do reszty tych wielkich frontmanow.Taki 15 latek gdy uslyszy ze Rob wychodzi wyzej stwierdzi "co to za kastrat?? pieje jakby mu jaja sciskali".
2.Nie sa swietnie zapakowanymi lalusiami oczywiscie w zlej tonacji-dziary,kolczyki itd.
3.Nie zachowuja sie na scenie cool czyt. jak malpy majac gitary zawieszone na wysokosci kolan i skaczac z nimi po scenie.
4.Pozatym nie wieze by cala plyta byla w takim tonie jak Revolution moze i ten kawalek zdobedzie serca mlodych fanow ale pamietaj ze jest tam jeszcze 9 innych kawalkow ktore nie koniecznie moga byc pisane pod taka publike-analogicznie moga nie spodobac im sie.

Stary wez sobie zobacz charts w USA czy sprzedaz plyt i zobacz co tam obecnie kroluje i obudz sie.

Jeszcze jedno, taki Iron Maiden ktory od 25 lat gra na jedno kopyto i nie stara sie byc modnym sprzedal ponad 50 mln plyt, a ich popularnosc nie slabnie.Pamietam jak czytalem wywiad w kotrym Haris z duma mowil:"czy bierzesz nasza pierwsza plyte czy ostatnia odrazu wiesz ze to IM".
Jak widac nie trzeba byc trendy by byc na szczycie.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2005, o 10:10 
Bloodsucker

Chlopaki, macie zdrowie do tej szermierki slownej.
Jezeli uklad utworow bedzie taki
1-judas rising
2-deal with the devil
3-revolution
4-worth fighting for
5-demonizer
6-wheels of fire
7-angel
8-hellrider
9-eulogy
10-loch ness

smiem twierdzic, ze pierwsze 2 kawalki beda szybkie i agresywne z zadowalajacymi nas solowkami. Revolution nr 3. No i tak by to wygladalo, musi byc pewien kontrast. To takie Metal Gods z British (oczywisnie nie pod wzgledem muzycznym). Pozyjemy, zobaczymy, juz tylko 6 tygodni!!

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2005, o 10:33 
Bloodsucker

Ja też jestem optymistą. Wierzę, że AoR wymiecie nas w pył. Tego sobie i Wam życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Już to chyba kiedyś pisałem :P

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2005, o 10:35 
Bloodsucker

Zreszta przewiduje - biorac pod uwage tytuly utworow - taki uklad.
1. Judas Rising - kawalek z wykopem, teks (niekoniecznie bezposrednio) wspominajacu o tym, ze jeszcze sie Priest liczy w metalowym biznesie i nie powiedzial ostatniego slowa:)) Przewiduje klasyczny Priest do bolu.
2. Deal With The Devil - cos w stylu Jawbreaker, czy Made In Hell. Dopalacz, ktory nie pozwala na chwile oddechu.
3. Wiadomo
4. Worth Fighting For - to podobno ta ballada, ktora nie powala, chwilowe wyciszenie agresji z tekstem, ktory pewnie rozlicza czasy eksperymentow Halforda po metalowej scenie i pochwala Reunion
5. Demonizer - wracamy do mocnego uderzenia, wyczuwam tu pelna nowoczesnosc brzmienia i riffow.
6. Wheels Of Fire - nastepny kawalek w tym klimacie.
7. Angel - cos lzejszego, moze z jakimis klimatycznymi zagrywkami
8. Hellrider - tytul mowi sam za siebie, ustabilizowane tempo
9. Eulogy - hmm, tlumaczac tytul to pochwala, panegiryk, no zobaczymy kto kogo bedzie chwalil :) Pewnie numer o klimacie starszego brzmienia.
10. Loch Ness - cos mi mow, ze bedzie to Cathedral Spires 2. Akurat ten kawalek jest dla mnie rewelacyjny. Ktos wspominal cos o progresji, wiec moze w tym kawalku.

Ciekawe czy o wiele sie pomylilem. Przekonamy sie niebawem.

Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2005, o 10:51 
Bloodsucker

Cathedral Spires ma cos z mistycyzmu. A riff i przejścia gitarowe są mniodem na moje uszy....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona