Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 21:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:09 
Bloodsucker

http://www.sonymusic.co.uk/uk/disc.php? ... cat=519300

OGNIA!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:14 
Evening Star

A niech to szlag!!!! Nie chce mi się odtworzyć!! :( :( :( :( :( :(

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:15 
Bloodsucker

Cały się trzęsę - kilka kawałków mnie zabiło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:20 
Killing Machine

o kurwa! Hellrider, Deal i Demonizer zapowiadają się nieźle. Z reszty duzo nie wynika (za krotkie sample)

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:21 
Evening Star

fishcap napisał(a):
Cały się trzęsę - kilka kawałków mnie zabiło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaraz się powieszę! Sk.....yny zablokowali nam w robocie dostęp do tego typu stron.
Fish, a nie możesz tych sampli jakoś "nagrać" na kompie i mi przesłać?

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:23 
Killing Machine

Judas Rising wpierdala mnie w ziemię!!!!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:26 
Killing Machine

ktoś na quorum napisał reckę AoR i podobno Judas Risin i Eulogy to zwykłe intra. W przypadku Eulogy zrozumiałe, ale Judas Rising zapowiada się na kurewski otwieracz, a nie zwykłe intro

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:42 
Metal God

Od razu nasuwa mi sie porownanie Worth Fighting do Lost and Found .
POza tym Revolution na 100 procent nie bedzie najgorszym kawałkiem
Po trecie jakosc troche przytlumiona ( mozna to sprawdzic na przykladize revolution , ktore brzmi nieco gorzej niz wersja radiowa).
Po zcwarte Judas Rising to faktycznie niezly otwieracz.
Po piate Wheels of Fire ma fajny hardrockowy klimat ...
Po szoste Angel bedzie drugim singlem i prawdziwym hitem - pierwsze ciary przeszly mnie po przesluchaniu wlasnie tego sampla .
Brakuje mi troche wysokich dzwieków w wykonaniu HAlfiego , chyba ze sample zostaly specjalnie tak wyciete zeby najlpesze zostalo ukryte.
Szkoda ze z Hellfidera dali tylko intro ,ale z tego co uslyszalem zapowiada sie hit number one .
Sampel Eulogy mi sie nie podoba , a z Loch Ness nie wiele mozemy sie dowiedziec .
Na gorąco najlpesyzmi kawałkami są :
1.Hellrider
2.Angel
3.Judas Rising
4.Wheels of Fire
5.Demonizer
6.Deal With Devil
7.Revolution
8.Worth fighting
9.Eulogy
A Loch Ness zostawiam sobie na deser jako czarnego konia...

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 16:46 
Moderator

o ja pierdole ciary po plecach przechodza jak tego słucham - jeeeeea h szataaaaan :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 18:15 
Night Crawler

I ja również cieszę michę jak dziecko, zaaaaaaaaaaaaaajeeeeeeeebioza !!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 18:31 
Exciter

OJ BEDZIE WYKURWISTA PŁYTA !!!
Oj będzie się działo :D

Judas Rising - srednie tempo , troche nietypowo jak na otwieracz. Kawalek miazdzy wszystko, podrasowane i pnakladane screamy Roba dodają piekielnej siary. Brzmienie , ciezkosc swiezutkie a riff i melodyka tradycyjnie hesvy metalowe.
Deal With The Devil - szybkie tempo, dobry refren, tradycyjny przebojowy schemat utworu, juz z krociutkiego sampla slychac ze podobnie jak na Revolution beda slyszalne wplywy lat 70.
Revolution - _____
Worth Fighting For - balladowy utwor, brakuje ekwilibrystyki wokalnej Roba, moze nadrobi reszta utworu. Klimat i gitary oscylują wokol ostatnich dokonan JP.
Demonizer - Cos nowego, smiem powiedziec nowoczesny kawalek JP z Robem na wokalu (nowoczesny oczywiscie w przez nas pojmowany heavy metalu a nie nu metalu)
Wheels Of Fire - Podobnie jak Deal With The Devil...nowoczesne brzmienie, utwor ciezki ale nie pozbawiony melodii i charakterystycznej Judasowskiej przebojowosci. Ja znowu slysze powiew lat 70
Angel - Piekna akustyczna ballada, bedzie hiciarski singielek. Rob spiewa swoim srednim rejestrem, ktory oparl sie probie czasu..., w tej skali zawsze swietnie brzmi. Troche zapachnialo mi Scorpions.
Hellrider - mocny kawalek o nowoczesnej strukturze riffu i nowoczesnym ciezkim brzmieniu, tyle mozna uslyszec z tego sampla...
Eulogy - moim zadniem bedzie to znakomita poł ballada o tradycyjnym zabarwieniu, znakomity klimat wprowadza fortepian... Po balladowym wstepie zapewne nastapi metalowe łojenie.
Lochness - trudno cokolwiek powiedziec

A wiec dostaniemy polaczenie tradycji i nowoczesnosci , ale nie w kazdym kawalku tylko odzielnie. Pol na pol nowoczesne i tradycyjne, no i nieklasyfikowany Angel.

Dla mnie najlepiej zapowiadają sie :
Judas Rising
Deal With The Devil
Wheels Of Fire
Angel

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 18:40 
Heart Of A Lion

Zajebiste!!!!!!

Normalnie shock!!!!!

Do tego Eulogy i Lochness stanowią jedną całość!! Eulogy to wstęp - początek historii opowiadanej w Lochness - totalnie epickie dzieło!!! Łacznie trwają około 15 minut! :shock: :twisted:

Z Quorum:

Pre-release review of ANGEL OF RETRIBUTION by the Albanian "Mercenaries Of Metal" website:

1. Judas Rising: A heavy introduction with stone hard riffs. I've Seldom heard such a heavy Priest-song. Extremely good intro!

The song starts like a rip-off from AC/DC's "Thunderstruck" but than you face a wall of sound. Cracking and tight guitars and a helluva drive. Drums like a bolt thrower. If you listen to "Blood Red Skies" you get an idea of the intensity and drive of that track. Judas Rising is close to the edge of a thrash monster. Ideal opener for the upcoming tour and a genuine future classic.
_
2. Deal With The Devil: A lighter piece that sounds like it is from the SCREAMING FOR VENGEANCE album. Good, but nothing special.

If you listen to "Up To The Limits" from Accept you can gather the flavor of this song. It is from Priest's party section of their repertoire. Fun to listen to.
_
3. Revolution: Lots of "United" feeling, but heavier, with fat riffs. Maybe a bit too simple. Right in the pants to those who liked "United". Don't know what I think about the song.

4. Worth Fighting For: A mid-tempo song where Halford sings in a way that you have never heard before. I cant remember any other Priest-song that sound this way. Maybe a little little stain of "Touch Of Evil". OK, but not much more.

The potential of this track is not obvious after listening to it only two or three times. Unusual vocal performance. Like with several of the REMASTERS trax, it is very difficult to decide as to which former release this song would fit.
_
5. Demonizer: Heavy, aggresive and quite fast. Classic Judas-sound. This is the way they should sound like!

Well in the tradition of creating strange characters like "The Sentinel", etc... The song has very critical lyrics not only dealing with religion. Should please all fans of the RAM IT DOWN album.
_
6. Wheels Of Fire: A song that somehow makes me think of "Eat Me Alive". A song that could have been on DEFENDERS or TURBO. Good, but nothing special.

Captures the easy power of DOTF. Deals with the "Hellbent..." theme.
_
7. Angel: A true ballad. Really nice vocals and melody. I like it!

Similar to the track "Morning" from Halford's CRUCIBLE but not as bare in instrumentation. A nice melancholic piece able to replace "Diamonds And Rust" in the upcoming set list.
_
8. Hellrider: Goose bumps!! Really fat riffs and an awesome chorus and many twists and turns in the song. Exactly like this is how Priest should sound like! God how good! The best song!

Together with "Judas Rising", the most powerful track on the album. A kick in the teeth. Shit load or riffs and hooks. It is similar to the track "Painkiller" in tightness of all five musicians but does not put Rob in danger of over estimating his abilities whilst performed live. A "must" on the set list.
_
9. Eulogy: A short track. Should be regarded as a prologue to the next song. Nice as hell!

This is not like "The Hellion" or "Heavy Duty". The track has a normal fade out, but introduces "Lochness".
_
10. Lochness: A 13 minutes long track and a worthy last song of the album. Many changes of_ tempo and themes. Not a new "Victim", but good!

The biggest surprise. Judas Priest goes doom. Listen to the solo parts of "Electric Funeral" from Black Sabbath and you know a bit what happens. Take a closer look at the chorus in "London" from Queensryche's RAGE FOR ORDER and you have a stint of how the chorus works. There is an eerie distorted guitar theme in the chorus bridge. By the way: Judas Priest uses a chorus!!! It teaches the latest outputs from Blind Guardian and Manowar to eat shit on this matter. 13:43 minutes that go by like a steam train. Why "Lochness" is not spelled "Loch Ness" will be the band's secret for now. Their 21st century epic masterpiece. A growing track with every turn.

Thanks to Fabian Martinelli for translating this review and making it available!

7 IV 2005 - Brno @ Hala Rondo V
8 IV 2005 - Wiedeń @ Bank Halle V
3 XII 2005 - Wilno @ Ice Palace V

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 18:44 
Evening Star

Nareszcie po długiej walce z komputerem udało mi się odpalić te sample!!

AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam słóóóóóówww!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 LAT K.... CZEKAŁEM NA TAKĄ MUZYKĘ JUDASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 19:26 
Heart Of A Lion

Ok, już troszkę ochłonąłem. ;) Oto moje kilka słów odnośnie sampli (swoją drogą WIELKIE dzięki Fishcap/Mazzy!!!):

1. Judas Rising - totalny wykop! THE PRIEST IS BACK!!! Czyżby kolejny opener koncertów? Ciekaw jestem reszty!
2. Deal With The Devil - Klasyczny i zarazem nowoczesny - super riffy i agresywne wokale Halforda - i do tego te wstawki gitarowe!
3. Revolution - to już wszyscy znamy. Porządny singiel i dobry zwiastun nowej płyty!
4. Worth Fighting For - ciekawy wolniejszy kawałek... Eksperymentalny i melodyjny - super, że chłopaki nadal nas zaskakują!
5. Demonizer - ostry wykop - przypomina czasy "Painkiller"!
6. Wheels Of Fire - ciężki kawałek nawiązujący do solowej kariery Rob'a. Tak Priest jeszcze nie grało!
7. Angel - piękna i melancholijna ballada - już wiemy czym mogą zastąpić "Diamonds And Rust" na koncertach! :)
8. Hellrider - ale czad!!! Intro i riff zabijają! Kawałek jak z "Painkiller"! Jestem ciekaw jak dalej się rozwija i jak śpiewa tu Rob. Zapowiada się totalny klasyk!!!
9. Eulogy - genialny wstęp do "Lochness" - wyjątkowo epicki i klimatyczny kawałek - Rob śpiewający/opowiadający przejmującym głosem... Już można się domyślić, że na koniec Priest zaserwują nam prawdziwy majstersztyk!
10. Lochness - ciekawe intro! Wolę nie wiedzieć co będzie dalej... :twisted: Ponoć najlepszy kawałek z płyty - blisko 14 minut (a z intro - "Eulogy" - pewnie co najmniej 15). Czuję, że to będzie ARCYDZIEŁO!!!

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 19:29 
Running Wild

Powiem krótko i wyrywkowo bo muszę wychodzić - TA PŁYTA BĘDZIE GENIALNA!!! Judas Rising, Hellrider, Wheels of Fire, Demonizer, Deal with the Devil, Lochness...wszystko jest wspaniałe jak na te 30 sekund, według mnie ta muzyka to połączenie wszystkich stylów JP, z SWoD na czele. Judas Rising zalatuje mi Dissident Agressorem

Jak wrócę to może pozgrywam te sample do mp3 i wrzucimy na stronkę?

Wheeeeeels of Fire, let them roll!!! :twisted:

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 19:49 
Evening Star

Ja ze swojej strony muszę, bijąc się w piersi, powiedzieć że nie do końca wierzyłem że ta płyta będzie - co teraz jest już dla nas wszystkich jasne - aż tak dobra!!
Judas Rising, Deal with the Devil, Demonizer, Hellrider po prostu ZABIJAJĄ!

Rany boskie - jak tu wytrzymać do 1 marca???? Przyjdzie oszaleć!! :wink:

Ostatnio edytowano 19 sty 2005, o 09:52 przez starbreaker, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 19:55 
Abductor

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur............................ czemu to poje....ne sony umieszcza te tracki w formacie WMA

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 20:06 
Evening Star

Mikxer napisał(a):
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur............................ czemu to poje....ne sony umieszcza te tracki w formacie WMA

Ja sobie wrzuciłem na dysk używając Cooledita i opcji nagrywania "What U Hear".

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 20:07 
Heart Of A Lion

starbreaker napisał(a):

Dokładnie - najlepsza opcja! :D

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 20:08 
Evening Star

WICKER MAN napisał(a):
starbreaker napisał(a):

Dokładnie - najlepsza opcja! :D

Lata spędzone na piraceniu nie poszły na marne. :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona