Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 27 cze 2017, o 17:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 20:09 
Abductor

jakiego cool edita? niech ktos to przerobi na mp3 i wrzuci na jp.pl plz

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 20:18 
Night Crawler

Nie mogę się powstrzymać, by nie porównać tej płyty do "Brave New World" Iron Maiden (oczywiście porównać tego co na razie słyszałem i tylko w pewnych kwestiach, bo na łeb JP nie upadło by grać jak IM). Podobna sytuacja była w obydwu bandach - dwie płyty z innym wokalistą (IMO pierwsze świetne, drugie słabe) i powrót poprzedniego frontmana. Tak samo wyczuwam połączenie stylów z całej kariery w jedną płytę, z tym że IM nie dodało prawie nic nowego a JP jak najbardziej tak. I tak samo mimo takiego łączenia wszystkiego co było wstecz, mam nadzieję, płyta JP, jak u IM, będzie spójna ! Amen

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 21:08 
Defender Of The Faith

Naprawdę nie wiem co napisać... Dla mnie to jest powrót do klasycznego grania Priest. Co prawda 30 sekund to trochę za mało, by ocenić utwór , ale po wysłuchaniu sampli, można stwierdzić, że singlowy kawałek Revolution w żadnym stopniu nie oddaje ducha płyty.

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 22:19 
Machine Man

Ja dopiero przesłuchałem te sample. Więc jest to ocena na świeżo ale:

Deal with the devil
Demonizer
Wheels of fire
Hellrider

te kawałki rządza!!! Może to niesprawiedliwa ocena, ale moim zdaniem chłopaki momentami grają bardziej hard rocka niz heavy metal, to przez te gitary, momentami sa jak dla mnie troche za lekkie. Ja preferuje takie jak na Painie, przester i masa brudu, albo z Juga ciężkie aż kapie :twisted: :twisted: Ale Hellrider rządzi, od razu skojarzenia z Into The Pit i Wrath Of God, mam nadzieję, że dalej jest wysoki wokal Robcia:D

Ale na minus zdecydowanie Worth Fighting For i Revolution, a o Angel i tych dwóch ostatnich nie będe się wypowiadał.

Judas Rising ma dla mnie troche za mały wykop, porównując z takimi otwieraczami o wysokiej sile rażenia to wypada hmm... przeciętnie w porównaniu z np. Freewheel Burning, Machine Man (dla mnie to bardzo dobry kawałek) nie mówiąc o Painkillerze czy na maksa pokręconym Jugulatorze.

Ale macie racje stary, dobry Judas Priest wrócił!!! I na dodatek ma się całkiem dobrze :D:D:D

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 22:38 
Prisoner Of Your Eyes

mnie te sample powalily na kolana, chodziaz chyba najbardziej z was wszystkich wiedzialem czego mam sie spodziewac.

Judas Rising jest potezny, ultraciezki i wcale nie sadze ze mniej wymiatajacy niz Freewheel, po prostu inny...i ten tekst ech...

Deal to troche bardziej klasyczny Judas, swietny refren ale wiecej powiem po wysluchaniu reszty utworu..

Revolution to wedlug mnie najbardziej odstajacy kawalek na plycie...niejudasowy..;-)

Worth fighting jest znakomity...cudowny tekst i swietny aranz...zobaczycie ze to bedzie cacko..;-)

Demonizer brzmi najbardziej Painkillerowato jak na razie dla mnie...tzn jakby wyjety z Painkillera, zaskakujace sa gitary w tle no i te wokale..;-)

Wheels of Fire to na razie dla mnie jeszcze kawalek, ktorego nie rozgryzlem, dlatego wypowiem sie pozniej

Angel to bedzie cudowna ballada, chyba najpiekniejsza jaka judazi nagrali...a drugim singlem bedzie Worth Fighting For a nie Angel

Hellrider - coz juz samo intro zapowiada co sie bedzie dzialo...totalne gitary i riff wbijajacy w glebe, masakra..;-)

Eulogy brzmi fantastycznie, strasznie tajemniczo jesli jest wstepem do Lochness to jest znakomite

Lochness, hm to bedzie metalowy arcydzielo XXI wieku...Judasi eksploruja zupelnie nowe terytoria i po czesci wracaja do progresywnego grania z okolic Sad Wings, zapowiada sie wiecej niz masakra ;-)

Uff, dalej nie moge sie pozbierac po tym co uslyszalem, No fillers just KILLERS!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 22:43 
Defender Of The Faith

Nie przesadzałbym z opiniami typu "Loch Ness- to będzie metalowe arcydzieło na miarę XXI wieku"... Narazie jeszcze niczego nie możemy być pewni. Owszem, można w przybliżeniu określić kierunkek, w jakim poszli JP, ale wstrzymałbym się z oceną jakości materiału.

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2005, o 23:48 
Night Crawler

Ja też już po pierwszym przesłuchaniu 30 sekund "Worth Fighting For" wiedziałem, że to powinien być drugi singiel. Takie średnie tempo, nie za ciężko, nie za lekko, z jednej strony zachowany jest styl JP, z drugiej śmiało można wychodzić naprzeciw nowym słuchaczom, gdyż jest chyba lżej strawny niż reszta dla przeciętnego słuchacza niemetalu.

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 03:05 
Evening Star

Co tu duzo mowic, SWIETNE kawalki! :D
czy Deal With The Devil nie kojarzy wam sie troche z Between The Hammer And The Anvil?;p

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 09:11 
Bloodsucker

Zróbice to mp3!!! Star, wyślij mi na e-mail te mp3. Ja nie potrafię tego zrobić, please!!

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 09:13 
Evening Star

fishcap napisał(a):
Zróbice to mp3!!! Star, wyślij mi na e-mail te mp3. Ja nie potrafię tego zrobić, please!!

OK ale dopiero po 17-ej, jak wrócę do chaty. :)

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 10:05 
Heart Of A Lion

ZARYPISTE!!!!!!!!!!!!! JEZU!!! TYLE LAK NA TO CZEKAŁAM!!! YEAH!!!!
Judas Rising, Deal With The Devil, Demonizer, Wheels of Fire i chyba dla mnie przede wszystkim Hellrider - RZĄDZĄ!!!!
Szkoda tylko, że trwają tylko 30 sekund :cry:

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 13:18 
Evening Star

frogsmum napisał(a):
ZARYPISTE!!!!!!!!!!!!! JEZU!!! TYLE LAK NA TO CZEKAŁAM!!! YEAH!!!!
Judas Rising, Deal With The Devil, Demonizer, Wheels of Fire i chyba dla mnie przede wszystkim Hellrider - RZĄDZĄ!!!!
Szkoda tylko, że trwają tylko 30 sekund :cry:

Tak jest! Priest powrócił!! :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 14:11 
Evening Star

kurde, wczoraj sluchalem, wszystko dzialalo, przed chwila tez a teraz pokazuje jakis blad :evil: :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 15:52 
Bloodsucker

Niech to szlag trafi. Wczoraj nie zajrzalem po poludniu na forum, a teraz nie moge sie doczekac odsluchu w domu. Z tego co tu napisaliscie musi byc MASAKRATOR!!!

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 16:17 
Bloodsucker

Te 30 sekundowe kawałki tylko rozjuszyły nasze oczekiwania; te wyciszenia w końcówkach sampli tak denerwują!!! Ale gitary chodzą pięknie. Nie mogę doczekać się tych miażdżących solówek i z wgniatającym w fotel riffem.

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 16:59 
Evening Star

fishcap napisał(a):
Te 30 sekundowe kawałki tylko rozjuszyły nasze oczekiwania; te wyciszenia w końcówkach sampli tak denerwują!!! Ale gitary chodzą pięknie. Nie mogę doczekać się tych miażdżących solówek i z wgniatającym w fotel riffem.

I co najważniejsze - Rob śpiewa o niebo lepiej, dużo bardziej żywiołowo, z większą pasją niż na swoich ostatnich produkcjach solowych!! W kilku kawałkach powrócił "boski feeling" z lat 80-tych.

Pomyślcie tylko ile wspaniałej muzyki mogli by nagrać Judasi w ciągu ostatnich 15 lat gdyby nie idiotyczna decyzja Halforda o odejściu. Tego jednego nigdy mu nie wybaczę! Straciliśmy co najmniej 4 albumy studyjne klasycznego Priest!

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 17:18 
Abductor

ja mam nadzieje, ze 13minutowy lochness bedzie tak zajebiscie genialny ze calemu metalowemu swiatku oczy wyjda z orbit. Nareszcie kawalek ponad 10 minut :D yeah im lovin it. Jak juz ktos bedzie mial mp3 to niech wrzuci gdzies albo wysle na mikxer@wp.pl plz plz plz plz

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 21:00 
Bloodsucker

Panowie, jest problem. Coś jest nie tak na stronie Sony, więc bądźcie tak dobrzy i wyslijcie mi mp3ki na maila. zdzichst@poczta.onet.pl bo dostane białej gorączki. Jak zwykle coś musi byc zjebane. Z góry serdzeczne ksiądz zapłać... :)

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 21:12 
Moderator

to nie są mp3 - trzeba miec tylko windows media player i samo powinno sie załadowac i odtwarzac :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 21:40 
Exciter

Priest napisał(a):
to nie są mp3 - trzeba miec tylko windows media player i samo powinno sie załadowac i odtwarzac :wink:

W media playerze tez juz nie chcą działac :( :( , a juz sie uzaleznilem :P :P

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona