Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 23 wrz 2017, o 21:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 23:38 
Moderator

Priest napisał(a):
Petersen napisał(a):
Mi też już nie działają sample, co mnie o dziwo wcale nie martwi. Po prostu wg mnie spełniły już swoje zadanie, gdyż wiem czego się spodziewać, a z drugiej strony nie będę więcej ich słuchał, to i nie zepsuję sobie później wrażeń przy całym albumie.

o to to - dla mnie tez starczy - teraz nie moge sie doczekac całości :twisted: :twisted: :twisted:

i przez was nie wytrzymałem i własnie słucham sobie tych sampli ehhhh to wszystko wasza wina :evil: :evil: :evil: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2005, o 23:41 
Running Wild

Priest napisał(a):
Priest napisał(a):
Petersen napisał(a):
Mi też już nie działają sample, co mnie o dziwo wcale nie martwi. Po prostu wg mnie spełniły już swoje zadanie, gdyż wiem czego się spodziewać, a z drugiej strony nie będę więcej ich słuchał, to i nie zepsuję sobie później wrażeń przy całym albumie.

o to to - dla mnie tez starczy - teraz nie moge sie doczekac całości :twisted: :twisted: :twisted:

i przez was nie wytrzymałem i własnie słucham sobie tych sampli ehhhh to wszystko wasza wina :evil: :evil: :evil: :wink:

Sample przecież są dla ludzi... :D Ale nie martw się, jak AoR full wersja pojawi się w necie to pomęczymy się razem w niepewności aż do premiery :D

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 14:54 
Bloodsucker

starbreaker napisał(a):
leather_rebel napisał(a):
Panowie, jest problem. Coś jest nie tak na stronie Sony, więc bądźcie tak dobrzy i wyslijcie mi mp3ki na maila. zdzichst@poczta.onet.pl bo dostane białej gorączki. Jak zwykle coś musi byc zjebane. Z góry serdzeczne ksiądz zapłać... :)

Sprawdź pocztę. Właśnie wysyłam Ci mp3 (w 2 rzutach).

Bardzo dziekuje CI Star za maila. Wiem, ze juz sa u mnie na dysku, wiec po powrocie z pracy zarzucam na full. Chetnie bym rozeslal do innych, ale chyba to juz nie potrzebne. Milego sluchania. Ja dopiero odpale o 16stej

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 15:22 
Bloodsucker

Star to wielki koleś jest. też mp3 już hulają na moim PC-cie w pracy. Ale ten album to będzie miazga, siwica plamista!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 15:27 
Evening Star

Wiecie co, na okrągło słucham tego fragmenciku "Angel" - to chyba będzie jedna z najbardziej wyqrviaszczych ballad w historii metalu!
"Środkowy" głos Roba na szczęście w ogóle się nie zestarzał i brzmi jak 20-30 lat temu. Powinien teraz jak najwięcej śpiewać w środkowych rejestrach.

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 15:29 
Evening Star

fishcap napisał(a):
Star to wielki koleś jest. też mp3 już hulają na moim PC-cie w pracy. Ale ten album to będzie miazga, siwica plamista!!!!!

Do usług! :D

Tak jest - ten album to będzie miazga, a koncert - totalne szaleństwo!! Zaczynam powoli żałować że nie mam biletu na płytę.. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 15:43 
Exciter

Star mozesz i mi podeslac te sampelki na maila? Juz poltora dnia ich nie slyszalem i zle na mnie to wplywa :evil:
z gory dzieki!

Grinder@JudasPriest.pl

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 15:53 
Moderator

Mikxer napisał(a):

ludzie co za podsyłania mozecie stad sobie zessac albo wczesniej sa tez linki ktore zamiescił Stanu

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 16:21 
Bloodsucker

starbreaker napisał(a):
Wiecie co, na okrągło słucham tego fragmenciku "Angel" - to chyba będzie jedna z najbardziej wyqrviaszczych ballad w historii metalu!
"Środkowy" głos Roba na szczęście w ogóle się nie zestarzał i brzmi jak 20-30 lat temu. Powinien teraz jak najwięcej śpiewać w środkowych rejestrach.

To prawda. Pamietam Diamonds & Rust w Pradze. Glos Halforda brzmial wrecz monumentalnie. Zreszta od zawsze lubie jego srodkowy glos. Najlepszym przykladem cala plyta Killing Machine.

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 16:34 
Evening Star

GRINDER napisał(a):
Star mozesz i mi podeslac te sampelki na maila? Juz poltora dnia ich nie slyszalem i zle na mnie to wplywa :evil:
z gory dzieki!

Grinder@JudasPriest.pl

Teraz za bardzo nie mogę bo jestem w pracy. Spróbuj sobie ściągnąć ze strony podanej przez Mikxera OK? Jak nie da rady to daj tu znać po godz. 20-tej.

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 16:35 
Bloodsucker

Dokładnie.
Dlatego, jak ktoś parę miesięcy temu zaczął temat: Czy Halford ma dalej wyciągać górne rejestry; to od razu pomyślałem, że naszemu Metal God wspaniale "idą" środkowe partie i radzi sobie z nimi tak fenomenalnie. To właśnie w średnich rejestrach słychać TEGO Roba, to drżenie strun głosowych; to ten styl Judas Priest!!! A jego "screaming" to tylko kropka nad "i".

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 16:38 
Don't Go

świetne :!: :twisted:
mnie szczególnie przypadło do gustu
Worth Fighting For
Demonizer
Angel
już nie mogę się doczekać albumu :)

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 16:43 
Evening Star

fishcap napisał(a):
Dokładnie.
Dlatego, jak ktoś parę miesięcy temu zaczął temat: Czy Halford ma dalej wyciągać górne rejestry; to od razu pomyślałem, że naszemu Metal God wspaniale "idą" środkowe partie i radzi sobie z nimi tak fenomenalnie. To właśnie w średnich rejestrach słychać TEGO Roba, to drżenie strun głosowych; to ten styl Judas Priest!!! A jego "screaming" to tylko kropka nad "i".

Tak jest. Uważam że na koncertach Rob powinien zacząć się już trochę oszczędzać i nie szaleć w wysokich rejestrach. To już nie ten wiek.
Natomiast w studio nagraniowym to co innego - tam można nad głosem "popracować" aby go ździebełko "podwyższyć". Jestem pewien że na AOR usłyszymy kilka prześwietnych "screams", zresztą już na próbkach "Demonizera" i "Judas Rising" słychać ten cudowny, stary dobry sopran! Będzie dobrze!

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 16:48 
Moderator

MiKi napisał(a):
świetne :!: :twisted:
mnie szczególnie przypadło do gustu
Worth Fighting For
Demonizer
Angel
już nie mogę się doczekać albumu :)

o to to jeszcze do tego rock&rollowy Wheels of Fire i Deal with the Devil :twisted: :twisted: :twisted:

pewnie jak usłyszyma cały album az tak "łatwo" nie będzie wyłonic swoich favorytów - IMO każdy kawałek bedzie świetny :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 17:08 
Don't Go

oby tak było
oby każdy kawałek był świetny, tego przecież się oczekuje od każdego alboomu :)

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 17:19 
Exciter

starbreaker napisał(a):
GRINDER napisał(a):
z gory dzieki!

Grinder@JudasPriest.pl

Teraz za bardzo nie mogę bo jestem w pracy. Spróbuj sobie ściągnąć ze strony podanej przez Mikxera OK? Jak nie da rady to daj tu znać po godz. 20-tej.

OK. Przepraszam, nie wysylaj. Przeoczylem te linki....zassam je sobie :)

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 18:38 
Abductor

a mnie z tych wszystkich sampli najbardziej podoba sie euology

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 18:40 
Forum Gooroo
Forum Gooroo

WICKER MAN napisał(a):
Najlepiej wysłać to do Mazzy'ego, żeby wrzucił dla nas na stronkę. :D

no jasne po to ta stronka w koncu jest!

zaraz postaram sie je udostepnic

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 18:47 
Exciter

Mikxer napisał(a):

A mnie rozwala Wheels Of Fire !!! Tylko Judas Priest mogl nagrac TAKIE partie gitar !!! :)

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2005, o 18:53 
Abductor

GRINDER napisał(a):
Mikxer napisał(a):

A mnie rozwala Wheels Of Fire !!! Tylko Judas Priest mogl nagrac TAKIE partie gitar !!! :)

nbie wiem czemu ale ten kawalek kojarzy mi sie troche z you've got another thing thing commin czy heading. Czuje ze to bedzie taki hicior grany na kazdym koncercie.
Tak by the way, po paru przesluchaniach ostatniego kawalka czuje juz jego genialnosc. ta solowka lekko w fade zachodzi, - zajebioza max

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona