Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 24 cze 2017, o 03:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2005, o 09:29 
Exciter

Proponuje dyskusje na temat nowych utworow bez podawania zadnych linkow. Czy nowy album jako calosc i jako poszczegolne tracki spełnił Wasze oczekiwania względem powrotu wielkiego Priest? itd.

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 10:09 
Bloodsucker

The mighty Priest is back!!! To fakt niezaprzeczalny. Kawalki sa w pyte. Ja jestem nadal pod wielkim wrazeniem, poniewaz jest to metal najwyzszej proby. Revolution jako kawalek komponujacy sie w calosc tez inaczej brzmi i podoba mi sie jeszcze bardziej. Jestem cholernie ciekaw Loch Ness. Wazne ze plyta jest zroznicowana, mamy przeciez klasyki czyli Deal With The Devil i Wheels Of Fire, mamy ostrzejsze i agresywniejsze klimaty, Hellrider, Demonizer, mamy stare hard-rockowe wymiatanie Revolution, oraz delikatniesze Worth Fighting For, ballade Angel, jakis klimat Eulogy. Jako calosc ta plyta wymiata. Solowki sa melodyjne i agresywne, mamy gre na dwie gitary, czyli to o co nam chodzilo. Wokal Roba jest super. Oczywiscie wyzsze rejestry to nie Defenders, ale nie o to chodzi. To jest glos Roba Halforda, Boga Metalu. I niech tak zostanie. Faktycznie glos Roba w niskich rejestrach jest nadal fenomenalny, pamietam wypowiedz Bruce'a Dickinsona, ktory mowil mniej wiecej: he is so fucking loud... itd. Jestem na TAK, pewnie jak i Wy wszyscy wyznawcy wiary kosciola z Birmingham :)

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 11:40 
Rocka Rolla

Zdecydowanie na TAK!!!
Dla mnie zdecydowanie najlepiej wypadly klasyki Deal with....., WHeels of Power, ponadto balladka Angel ze swietnym tekstem kojarzacym sie ze SWoD,Eulogy,Lochness. Mysle,ze na plycie nie ma wlasciwie slabych numerow. Jest MOC i "jasnie panujacy" Rob Halford. Zdecydowanie udany powrot. Za malo sluchalem zeby wychwycic wszystkie za i przeciw poki co. Plyta jest spojna.

All fear the Sentinel"

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 12:24 
Exciter

Tak jak juz gdzies wczesniej pisalem, mamy na AOR pod wzgledem aranży połączenie klasyki i nowoczesnosci ale nie w kazdym kawałku tylko oddzielnie. Plyta moim zdniem dzieli fanow na tych ktorzy preferuja styl Priest sprzed Painkillera (Deal With The Devil, Wheel Of Fire, Revolution) i na tych ktorzy bardziej cenią plyty od Paina w zwyż (Demonizer , Hellrider)...Judas Rising jest gdzies tak po srodku. Zapewne jest co celowy wybieg aby wszystkich zaspokoic a w miare odsluchiwania i jedna i druga grupa przekona sie do utworow nagranych w mniej lubianych stylach. Ja np juz szaleje przy Demonizerze choc bardziej preferuje styl z Deal i Wheels :P

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 12:41 
Rocka Rolla

NIe mowie,ze styl Hellridera czy Demonizera mi sie nie podoba,ale wole
Wheels......choc z tych dwoch wole Hellridera :D a na deser Angel - odjechana balladka :twisted:

All fear the Sentinel"

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 13:44 
Bloodsucker

jazzride napisał(a):
............
ponadto balladka Angel ze swietnym tekstem kojarzacym sie ze SWoD,Eulogy,Lochness................

Czyzbys juz poznal brzmienie Lochness i Eulogy? Nie bylo mnie wczoraj pozno wieczorem na forunm, wiec moze mi cos umknelo.

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 13:48 
Rocka Rolla

juz poznalem :twisted:

All fear the Sentinel"

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 14:16 
Killing Machine

wpadłem na forum dopiero teraz od wczoraj
nie mam Lochness i Angel
zlituje się ktoś na privie :)
DC mi padł a emula nie używam
pliz
płytę i tak już zamówiłem

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 15:05 
Exciter

Pozwole sobie wkleic moja wypowiedz z nocy bedącą juz w zamknietym topicu...Im wiecej razy slucham Anioła tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze to najlepsza ballada Priest ever :!:

O LOSIE!!!
Jaka ballada!!!!
Lepszego zwieczenia dnia nie moglbym sobie wymarzyc!!!
Jedna z najlepszych ballad jakie w zyciu slyszalem!!!

Qrvaaa jak to Rob nam pieknie wyspiewał z taką pasją i przejęciem , te cudowne wersy!!!

Gdzies 3.15 !!! Jak Rob spiewa "hold me inside your wings and STAAAYYYY" - niemoge, odpadam , to "stay" wyszło tak klasycznie Priestowo....poezja

ANGEL SHINE YOUR LIGHT ON ME...

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 15:19 
Bloodsucker

Mam prosbe. Powklejalem sobie linki na serwer do maila, wyslalem z roboty do domu i dopiero bede ciagnal okolo 16-stej. Jak widze Grinder - dzieki Ci za to - wyslal mi juz Angel, wiec musze zaladowac jedynie Lochness i Eulogy. Prosze nie dezaktualizowac linkow do tych kawalkow - wiadomo, ze niezalogowani i tak ich nie widza. Zazdrosze tym, ktorzy poznali ich brzmienie juz wczoraj - nie ukrywam tego :D

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 16:50 
Killing Machine

Judas Rising - przez ponad rok myślałem jak Judasi rozpoczną płytę. Nie zawiodłem się. Dostałem coś zajebistego - świetne wejście. Troche zajeżdża Gamma ray (mówię o samym wstępie z Robem) tylko w znacznie (o niebo) lepszym stylu. Główny riff świetny, wokale Roba niszczą. Klimatem utwór zajeżdza Sin After Sin, Painkillerem i Ram it Down (zwłaszcza tym ostatnim)
Deal with the Devil - riff głowny to zrzynka z Cyberworld (nie tego pierwszego tylko jak już Halfi śpiewał zwrotkę "You trapped inside my cyberworld), ale nie przeszkadza to utworowi robić o wiele lepszego wrażenia. Kolejny wymiatacz ze śwoetnymi partiami Roba. Utwór jest inspirowany solowymi dokonaniami Roba, to słychać.
Revolution - kolejny hicior tym razem w oldschoolowym stylu ze świetnym feelingiem i luzem wykonywania. Jest to dosyć zaskakujący utwór.
Worth Fighing For - świetny rocker. Tu Priest wyraźnie zwalnia, trochę balladuje.
Demonizer - fani Juga - to coś dla was. Klimat żywcem z Juga wyciągnięty. Dwie stopy i jazda. Końcówka to po prostu istny Jug. Halfi nawet Rippera przypomina
Wheels of Fire - razem z Deal tworzą utwory zalatujące solowym Halfordem. Jak lubicie kawałki w stylu One Will, Made in Hell, Cyberworld, Nightfall to będziecie w niebie
Hellfire - no cóż ten kawałek to kolejny rozpierdalacz. Żywcem wyciągnięty z Painkillera. Mógłby równie dobrze tam być zamiast Hell Patrol, One Shot, Metal Meltdown. Długie solo, świetny riff i podwójna stopa.
Angel - Tyrant już wszystko powiedział na jego temat. Następca Before the Dawn tylko chyba Angel rules w tym pojedynku
Eulogy - wspaniały klimat, nastrojowe wejście do Lochness
Lochness - chyba najgorszy numer :(. Nie lubię takich kawałków. Trochę chyba sztucznie przedłużony. Nudnawy. Jedyny nudnawy numer. Można go przesłuchać owszem bo jest wiele śwoetnych momentów w nim, ale jakoś sie go nie zapamiętuje tak jak resztę

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 16:52 
Killing Machine

a Demonizer kojarzy mi się z najlepszymi momentami Crucible

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 17:05 
Machine Man

Hellrider i Deal With The Devil mnie rozwaliły!!!! Reszty na razie nie mam
:( w Hellriderze troche wysokich wokali brakuje...

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 17:18 
Metal God

Judas Rising-otwieracz bedaqcy jednym z najjasniejszych momentow na pycie . Wspanialy , mocny a zarazem majestatyczny utwor .
Deal - ciekawe hrad/heavy klimaty . Swietne solo , dynamiczne refreny . Pure Judas.
Worth - jak dla mnie kawalek taki sobie . Laqdny wokal , ale ogolnie nie najlepszy kawalek .
Demonizer- zgdazam sie ze zalatuje Jugiem , ale wzbogacony o glos Halforda i piekna ( chyba najlpesza obok Hellrdiera) solowke powala .
Wheels-fajny utwor z niezlym wokalem i swietnym feelingiem .
Hellrdier-rodem z Piankillera . Bez dwoch zdan . Swietne ( najlpesze na plycie solo) po prsotu majstersztyk .
Eulogy-wstep do Lochness , ktoergo nie znam .
Jeszcze raz bardzo prosze o linki na maila do Angela i Lochness
pliz......

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 18:41 
Running Wild

A słyszy ktoś z Was riff z Electric Funeral w Lochness?

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 18:55 
Exciter

Mi własnie riff przewodni bardzo Sabbs pachnie :)

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 18:59 
Running Wild

W ogóle żeby takie Lochness nagrać w dzisiejszych czasach to trzeba być JP... Przecież to kompozycja na miarę lat 70-tych, żywcem wyjęta ze SWoD!

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 19:26 
Abductor

nie no plyta zajebista max.

Moi favoryci to Judas Rising, Angel, E / L N

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 19:59 
Metal God

Lochness to utwor monument . Porazajacy ciezki riff i swietny , wrecz niesamowity refren , ktory wydaje sie znajomy , a jest przeciez calkowicie nowy - gdy go pierwszy raz uslyszalme juz bylem gotow spiewac razem z Halfim...
Za chwile slucham Angel i robie klasyfikacje utworów...

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2005, o 20:24 
Metal God

O kurde jaki ten Angel jest niesamowity!!!!
Po prostu genialny!!!
Jak juz obiecuywalem sprobuje skalsyfikowac calosc:
1.Angel
2.Judas Rising
3.Hellrider
4.Deal With The Devil
5.E/Lochness
6.Demonizer
7.Wheels of Fire
8.Worth Fighting For
9.Revolution
Natomiast najlpeszymi momentami na plycie są :
-Deal with the Devil od 2 min. do 3.15 niesamowity wokal + solowka
-solowka w Hellrider
-solowka w Demonizer
-caly Angel
-cały Judas Rising
-refren w Lochness

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona