Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 28 cze 2017, o 11:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 paź 2005, o 10:21 
Rocker

PITOPIETHO napisał(a):
1. Judas Rising
2. Angel
3. Lochness
4. Hellrider
5. Eulogy
6. Deal With The Devil
7. Wheels Of Fire
8. Worth Fighting For
9. Demonizer
10. Revolution

Taki był ranking kiedy zaczynałem słuchać tego albumu. A teraz tak:
1. Hellrider
2. Lochness
3. Worth Fighting For (spodobał mi się dopiero jak usłyszałem jak brzmi live, szczególnie na boocie z Osaki)
4. Revolution
5. Judas Rising
6. Angel
7. Demonizer
8. Deal With The Devil
9. Eulogy
10. Wheels Of Fire

jedynym słabym kawałkiem jest ten na 10. miejscu. Reszta to genialne kawałki.

Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2005, o 12:52 
Jugulator

a ja już wogóle nie moge słuchac tej płyty, znaczy moge, ale zawsze wybieram coś innego, tylko DWtD i Dimona słucham , reszta mnie wogóle nie porywa, wkurza mnie że Halford tak rzadko śpiewa wysoko, od Resurection mineło 5 lat , a wydaje sie jakby mineło 100
Poza tym Hellrider ,Wheels of Fire, Angel czy Lochness to utwory które nie zmieściłyby sie na B-side do British Steel czy Defendersów ,brutalna prawda.
Dla przykładu
Resurection 10/10
AoR 7,5/10

Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2005, o 13:05 
Exciter

nomad napisał(a):
a ja już wogóle nie moge słuchac tej płyty, znaczy moge, ale zawsze wybieram coś innego, tylko DWtD i Dimona słucham , reszta mnie wogóle nie porywa, wkurza mnie że Halford tak rzadko śpiewa wysoko, od Resurection mineło 5 lat , a wydaje sie jakby mineło 100
Poza tym Hellrider ,Wheels of Fire, Angel czy Lochness to utwory które nie zmieściłyby sie na B-side do British Steel czy Defendersów ,brutalna prawda.
Dla przykładu
Resurection 10/10
AoR 7,5/10

Resu z zalozenia miala byc spektakularnym powrotem Roba do korzeni, do heavy metalu, dlatego wiele sie w studiu nad wysokimi rejestrami nameczyli. Z kolei wiadomo bylo ze po AOR bedzie bardzo dluga swiatowa trasa i ze oczywistym jest iz do setu trafią nowe kawalki dlatego muzycy postanowili zaoszczedzic Robowi klopotow i ograniczyli liczbe screamow.

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2005, o 13:16 
Rocker

Kurde dziwne że coraz mniej jest na tym forum zwolenników AoR. Dla mnie to świetny album i podoba mi sie coraz bardziej. Wyprzedził w moim rankingu takie klasyki jak: SAS, PoE, RiD, RR czy Jugulator o demolce nie wspomnę.

Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2005, o 14:22 
Defender Of The Faith

PITOPIETHO napisał(a):
Kurde dziwne że coraz mniej jest na tym forum zwolenników AoR. Dla mnie to świetny album i podoba mi sie coraz bardziej. Wyprzedził w moim rankingu takie klasyki jak: SAS, PoE, RiD, RR czy Jugulator o demolce nie wspomnę.

Jugulator- faktycznie klasyk :wink: . Owszem, AoR to bardzo dobry album, ale teraz, gdy opadła już gorączka zwiazana z tą płytką, gdy mogę na nią spojrzeć z dystansem, sądzę, że ta ósemka, którą wystawiłem w ankiecie była lekko zawyżona

nomad napisał(a):
Resurection 5,5/10
AoR 7,5/10

o, to to :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, o 16:49 
Jugulator

tak czytam,czytam głównie to co było napisane jeszcze jak mnie na forum nie było i widać co to jest euforia po wydaniu krążką, niektórzy nawet dawali tej płycie Top 3 :lol: ,ja byłem rozsądniejszy bo dawałem Top 7, ale i tak za dużo, a najbardziej mnie wkurzają ludzie którzy piszą że AoR to obok Paina najlepsza płyta Judasów, żygać się chce :!: i jeszcze piszą że płytom z lat 70 brakuje mocy, na forach ogólnometalowych takich opinii człowiek w cholerę znajdzie, gdyby nie Pain to wogóle by nie znali tego zespołu nawet,dlatego właśnie nie cierpię takich "mjetalowców" którzy klasykę mają głęboko gdzieś ,nawet czasem BS i SfV są za lekkie dla tych kretynów

Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, o 17:00 
Metal God

A ja zdania nie zmieniłem - pozycja nr 2 :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, o 18:58 
Machine Man

nomad napisał(a):
tak czytam,czytam głównie to co było napisane jeszcze jak mnie na forum nie było i widać co to jest euforia po wydaniu krążką, niektórzy nawet dawali tej płycie Top 3 :lol: ,ja byłem rozsądniejszy bo dawałem Top 7, ale i tak za dużo, a najbardziej mnie wkurzają ludzie którzy piszą że AoR to obok Paina najlepsza płyta Judasów, żygać się chce :!: i jeszcze piszą że płytom z lat 70 brakuje mocy, na forach ogólnometalowych takich opinii człowiek w cholerę znajdzie, gdyby nie Pain to wogóle by nie znali tego zespołu nawet,dlatego właśnie nie cierpię takich "mjetalowców" którzy klasykę mają głęboko gdzieś ,nawet czasem BS i SfV są za lekkie dla tych kretynów

Hehe :)
Dokładnie to była WIELKA Euforia:) i to samo będzie jak wyjdzie Nostradamus :)

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, o 21:27 
Jugulator

metalpriest napisał(a):
nomad napisał(a):

Hehe :)
Dokładnie to była WIELKA Euforia:) i to samo będzie jak wyjdzie Nostradamus :)

wątpie, myśle że to już nie będzie to samo, tamto to jednak był reunion po 15 latach

Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, o 21:39 
Metal God

nie da sie ukryc ze na zadna plyte tak nie czekalem i nie towarzyszyly temu takie emocje jak w przypadku AOR. to bylo piekne. 26 stycznia 2005, ech...
I watpie, zeby kiedykolwiek takie cos sie powtorzylo.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, o 21:42 
Defender Of The Faith

Tyrant napisał(a):
nie da sie ukryc ze na zadna plyte tak nie czekalem i nie towarzyszyly temu takie emocje jak w przypadku AOR. to bylo piekne. 26 stycznia 2005, ech...
I watpie, zeby kiedykolwiek takie cos sie powtorzylo.

I w każdym czynie mym
I w każdym dniu
Żyjesz w sercu mym

Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2007, o 21:58 
Jugulator

Ja tak miałem z Dance of Death, dlatego oceniam tą płytę ,troszkę wyżej niż na to zasługuje ,poza tym jeszcze było swietne to że dochodził koncert i to pierwszy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12