Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 24 cze 2017, o 14:19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

za czy przeciw?
za 77%  77%  [ 24 ]
przeciw 23%  23%  [ 7 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2005, o 22:13 
Defender Of The Faith

Co do Roya jestem jak najbardziej za. Płyty Bruce'a i Roba brzmią zawodowo nawet dzisiaj. Mają sporo dołu i trochę brudu, ale to zapewne zamierzone efekty Pana Z, które nadają owym produkcjom specyficznego klimatu. Od strony technicznej natomiast nie można się do nich przyczepić.
Angel również brzmi świetnie, może faktycznie trochę mniej tu tnących riffów, a więcej ciężaru, lecz mnie to nie bardzo przeszkadza...

Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2005, o 01:42 
Devil`s Child

sinner napisał(a):
Co do Roya jestem jak najbardziej za. Płyty Bruce'a i Roba brzmią zawodowo nawet dzisiaj. Mają sporo dołu i trochę brudu, ale to zapewne zamierzone efekty Pana Z, które nadają owym produkcjom specyficznego klimatu. Od strony technicznej natomiast nie można się do nich przyczepić.
Angel również brzmi świetnie, może faktycznie trochę mniej tu tnących riffów, a więcej ciężaru, lecz mnie to nie bardzo przeszkadza...

mi właśnie tych tnących riffów brakuje :(

Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2005, o 22:56 
Rocker

Ja jestem zdecydowanie za.

Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2005, o 20:51 
Moderator

Jestem za ,a oto moje argumenty:
płyta brzmi nowocześnie , ciężko momentami wręcz potężnie ,a przy tym nie zatraciła ducha starego JP,
w niektórych numerach odczuwam taki mroczny klimat takie coś co bardzo lubię w muzyce
muzyka się rozwija dlaczego Heavy Metal ma stać w miejscu a Roy Z. jest młody ,ma trochę inne spojrzenie na brzmienie ,wszyscy wielcy flirtują z tym producentem
Roy Z. produkował moją ulubioną płytę Helloween Dark Ride i dzięki jego pracy ten album jest inny ,lepszy od pozostałych dokonań tego zespołu z lat 90tych

Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2005, o 00:24 
Exciter

Bartdeath napisał(a):
Roy Z. produkował moją ulubioną płytę Helloween Dark Ride i dzięki jego pracy ten album jest inny ,lepszy od pozostałych dokonań tego zespołu z lat 90tych

Akurat tu mu sie udało, potwierdzam. The Dark Ride to obok WOJ i Keeperow najlepsza pozycja w dyskografii Helloween.

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2005, o 14:28 
Machine Man

Tak, Roy odwalił kawał dobrej roboty, mam nadzieję, że będzie "maczał" łapy w kolejnej produkcji JP.

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2