Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 29 cze 2017, o 07:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2005, o 12:03 
Moderator

GRINDER napisał(a):
Priest napisał(a):
GRINDER napisał(a):
Jak ktos ma cyfrowke to niech wezmie! Pstrykniecie kilka zdjęc a Mazzy wrzuci je na stronke :)

świetny pomysł :twisted: :twisted: :twisted: - ja niestety nie mam aparatu cyfrowego na dzien dzisiejszy :?

PS. prawdopodobnie bede miał wolne miejsce na swoja wejsciówke - ale jeszcze nie na 100% ... tak wiec jesli ktoś chce niech pisze na priva do ok 13.20 bo poźniej wychodze :wink:

No to tradycyjnym aparatem, a jak nie to chociaż z telefonu :)

1.hehe moj tradycyjnyt aparat jest nieco uszkodony odsyłam do moich fotek z wacken w dziale ze zdjeciami
2. nawet nie wiem gdzie jest :wink:
3. nie mam aparatu w telefonie :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2005, o 13:04 
Moderator

Nitek napisał(a):
Mikxer napisał(a):
cg i kogo ze soba bierzesz ? :wink:

mnie :D :D

Nitek masz w końcu wejściówke ???? idziesz ??

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2005, o 17:27 
Angel

Dziekujemy za wziecie udzialu w konkursie.
Udzielona odpowiedz jest prawidlowa!

Zapraszamy w najblizszy czwartek (17 lutego) na godzine 19-ta do Klubu Fort 99 (http://www.fort99.prv.pl, były Biker's Place) przy Raclawickiej 99.
Wejsciowka bedzie podanie przy wejsciu adresu mailowego, z ktorego zostala
wyslana odpowiedz.

Do zobaczenia!
Sony BMG Promo Team

.........................................................................................................

witam,

gratuluje, dwuosobowe zaproszenie na "Judas Priest Listening Party" 17
lutego w Warszawie nalezy do Ciebie. przedstaw sie przy wejsciu i
powiedz, ze jestes z konkursu na Independent.pl. Ewentualnie daj szybko
znac jesli jednak nie mozesz sie pojawic, to przekaze bilet innej osobie

pozdrawiam
adolf

........................................................................................................

Żałuje że nie moge stawić się dziś na Judas Priest Party dlatego chciałbym oddać jedną z wejściówek komuś z forum... Jak zauważyliście wygrałem niby w dwóch odsłonacj konkursu i nie wiem jak to jest liczone... Nie moge sie tu stawić ze względu na kiepską pogode i brak pojazdu, który by mnie na miejsce przywiózł i odwiózł .... Strasznie żałuje ale nie chce też by bilety sie zmarnowały dlatego chętnych na moje gg zapraszam - nr dla przypomnienia to 1337969 - mam nadzieje, że zdacie relacje po tej uroczystości :cry:

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2005, o 22:02 
Green Manalishi

Priest napisał(a):
Nitek masz w końcu wejściówke ???? idziesz ??

przepraszam ale musze odreagowac

kurwa kurwa kurwa
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

poziom wkurwienia mam teraz podobny do tego gdy oglosili date koncertu i sie okazalo ze termin mi zupelnie nie pasuje (teraz juz pasuje i bilecik czeka)

zeby oddac poziom mojego wkurwienia trzeba dluzszego opisu

- dowiaduje sie o party niestety data hu... , co za szczescie ze na ten dzien mam jechac do domu na badania na ktore sie czeka w 3 miesiecznej kolejce, no ale nic jak wygram to sie bede martwil
- startuje w 3 konkursach
- plan obmyslony jak wygram to wkrece mamusi ze na uczelin cos pokrecili i musze zalatwaic bo mnie omylkowo skreslili :)
- wtorek - na rockemetalu i sonyklubie nie wygralem, malo osob deklaruje na forum wygrana a jeszcze mniej (znaczy sie nikt) posiadanie wolnej wejsciowki, mamusia dzwoni ze zepsuli samochod i w srode zamiast wieczorem musze jechac wczesnym popoludniem
- sroda do poludnia - sytuacja nie ulega zmianie, zeby mnie jeszcze bardziej wkurwic przyslali mi monitor z serwisu po 2 miesiecznej krytponaprawie obraz jak byl zwalony tak jest doinstalowali mi tylko jakies bzykadlo ktore bzyczy roznym tonem w zaleznosci od rozdzielczosci i odswiezania ps. nie kupujcie belinei bo to gowno a ram-serwis to niekompetentni kretyni, kupno biletu na koncert lagodzi troche wkurwienie
- sroda poznym wieczorem - dojachalem do domu przegladam forum i widze ze jest duzo troche niepewnych ale jednak wolnych wejsciowek
- czwartek rano - jeszcze wiecej wolnych wejsciówek - jestem juzmocno wku....
- pol godziny temu - na forum widze ze wiele wejsciowek sie zmarnuje, czy cos może mnie jeszcze bardziej wkurwic?????...... oczywiscie sprawdze poczte moze ktos cos napisla? napisali ku.. z cgm o 16:15 z ku.. wygralem wejsciowki i serdecznie zapraszaja

reasumujac odpowiedz na postawione pytania brzmi:

tak nawet dwie, nie ide

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 00:43 
Moderator

było zajebiscie - Painkiller i Bloodsacker chyba jeszcze siedza tam i sie zapijaja do konca :lol: :wink: - ja ledwo co wrociłem - jutro zdam relacje - ale bylo swietnie :twisted: :twisted: :twisted: 8) :D

Bloodsucker dzieki za PIWO jestes wielki :twisted: :!: :!: :!:

ogolnie dzieki Wam za swietna zabawe :D było genialnie - powtorka na koncercie :wink:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ide spac :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 10:36 
Abductor

no, to opawiadajta ...

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 14:57 
Green Manalishi

Yeah! Impreza sie udała i to bardzo:) Ale od początku... Wszyscy byliśmy umówieni o 17:45 pod Rotunda i tam sie reszta osób z forum spotkała, lecz nie ze mną :twisted: Nawaliłem i razem z kumplem dojechaliśmy pod Rotundę z około 10 minutowym opóźnieniem, więc musiałem poczekać na uściski dłoni jeszcze trochę:) Zawinęliśmy się spod Rotundy jak najszybciej i tramwajem pognaliśmy pod klub. Na miejscu okazało się, że do 19 brakuje czterdziestu minut, a w środku nam powiedziano, że wejść nie możemy, bo trwają gorączkowe przygotowania (a prawda była taka: leci sobie Eulogy, obsługa się obija, a przygotowania żadne) i musimy poczekać te swoje pół godziny na mrozie. Kutwa, myślałem, że jajo zniosę. Postaliśmy jakieś dziesięć minut i nadciągnęła ekipa Forum, yeah! (jak to zrobiliście, że dojechaliście po nas? Tramwaj złapał gumę?) :twisted: Uściski dłoni (z Bloodsuckerem i Painkillerem) i czekamy. Dołączyło do nas sybiraków jeszcze kilka osób (w tym dwie dziewczynki, których ubiór wskazywał, że są w złym miejscu. Jedna z nich wygrała singiel, jasna cholera) i tak postaliśmy do 18:50. Wpuścili nas, kazali oddać ciuchy (szatnia płatna - złocisz) i po sprawdzeniu, czy jesteśmy na liście obecności, otrzymaliśmy (wyglądądające jak bilet na koncert doorsów, takie skojarzenie) zaproszenia na owe listening party, oraz takie śmieszne małe karteczki (wzorem była okładka singla Revolution) z napisem PIWO :twisted: :twisted: :twisted: Zaraz na lewo przy wejściu wisiał telebim, na którym wyświetlano teledyski Judasów, bez dźwieku (co za idiota to wymyślił?) Odebraliśmy browary, wrzuciliśmy loteryjne kupony(oderwane od zaproszeń) do dzbanka i z kumplem usiedliśmy przy stoliku usytuowanym prawie przy samej scenie (tak, na końcu tunelu ze światełkami, hehe;) Ekipa forum zasiadła przy innym stoliku (mimo, że przy naszym byśmy się pomieścili), a ja już nie chciałem się narzucać. Szkoda, chyba wszyscy przegapiliśmy okazję poznania siebie nawzajem, ale mniejsza z tym. Z głośników na scenie raczono nasze uszy jakąś składanką, głównie ze starymi utworami grupy. O godzinie 20:30 (po przemówieniu jakiegoś impertynenta, traktującym o precedensie, jakim miało być słuchanie przez nas nowego albumu i obejrzenie teledysku do Revolution - kretynizm) i telefonicznym pozdrowieniu Iana Hilla (nagranie) odpalono najpierw teledysk, a potem płytkę z nowym materiałem. Na własne uszy przekonałem się, że mp3 krążące w sieci to totalna pomyłka, która sprawia, że nawet jak jej się słucha, nie ma się pojęcia o nowym albumie. Rany, Angel Of Retribution to czad i cudo w jednym! Moim zdaniem nowe dzieło Judasów jest perełką. Taką cholernie błyszczącą perełką! :twisted: W trakcie odsłuchiwania chłopaki z forum odstawili pełen pasji headbanging pod sceną. Gratuluję odwagi. To był fachowy entertainment:) Po jakiś czterech piwach udałem się do toalety, gdzie zamiast pisuaru znalazłem jakiegoś dziennikarza sierotę, który spytał się, co myślę o nowej płycie. Powiedziałem, jaka jest prawda :twisted: i pożyczyłem mu, żeby lepiej na siebie uważał. Biedak wyglądał jakby się strasznie bał, zauważyliście? Po odsłuchaniu albumu odbyło się losowanie fantów. Do wygrania było pięć singli Revolutnion i dwa podwójne zaproszenia na koncert w Spodku. Nic nie wygrałem, ale z całego serca gratuluję Bloodsuckerowi, który wszedł w posiadanie krążka, mimo, że sam nie wygrał. Dobre Public Relations Bloodsucker!:) Teraz poruszę pewną kwestię, która wynikła jak wyszedłem z klubu zadzwonić. Mam takie pytanie. Po kiego wafla miałbym się patrzeć na Twojego fiuta Painkiller? Zachowałeś się jak gnój. Napieprzyłeś się darmowym browarem i dostałeś małpiego rozumu. Wkurwia mnie niemiłosiernie, jak ktoś odciąga mnie od moich myśli, zważywszy kiedy nie jest o to proszony. Dziecinna zaczepka. Co Cię tak wkurwiło? Kwestia Roya Z? Przemyśl to sobie, bo jak nie ja, to ktoś może Ci gębę obić. To było intermission;) Po losowaniu nagród puszczono nam koncert z Memphis z DVD Electric Eye. Obraz na telebimie, dzwięk na drugim końcu klubu (a klub to jest tunel posowieckiego fortu. Cholernie długa tuba przysypana ziemią). Błyskotliwe :evil: Około 23 zebrałem się do domu bogaty o tak bardzo potrzebne mi doświadczenia. Teraz już wiem, czym naprawdę jest Angel Of Retribution. Cieszę się, że nie tylko ja miałem okazję przesłuchać nowy album tak głośno, jak powinno być, i że byliście tam i Wy! Dzięki chłopaki! :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 15:09 
Exciter

macie fotki? Znaczy bylo jedno darmowe piwo?? :lol: Czy jak?

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 15:12 
Green Manalishi

Darmowego piwa było od cholery. Karteczki walały się po kątach :twisted: Zdjęć nie mam :(

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 15:24 
Abductor

a co mowil Hill konkretnie ? i czy byla az taka wyrazna i wielka roznica miedzy mp3 i tym co puszczali ?

Cordel napisał(a):
Mam takie pytanie. Po kiego wafla miałbym się patrzeć na Twojego fiuta Painkiller?

eee looooool :lol: :lol: :twisted: :twisted: 8)

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 15:48 
Green Manalishi

Nagranie było bardzo niewyraźne i głośne. Powiedział coś w stylu. Tu Ian Hill, życzę miłej zabawy w Biker's Place. To wszystko. Co do różnic między mp3, a płytą... Wymienię trzy podstawowe. Pierwsza: Hellrider i Judas Rising mają dłuższe wstępy. Druga: Miedzy Eulogy I Lochness nie ma przerwy. Trzecia: Płyta, w przeciwieństwie do mp3 brzmi niesamowicie! Roy Z odwalił świetną robotę i tu się z Painkillerem mogę zgodzić :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:21 
Green Manalishi

http://www.imagehosting.us/imagehosting ... ?id=246077

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:23 
Moderator

Cordel napisał(a):
Postaliśmy jakieś dziesięć minut i nadciągnęła ekipa Forum, yeah! (jak to zrobiliście, że dojechaliście po nas? Tramwaj złapał gumę?) :twisted:

hehe jechalismy metrem o 18.00 a poźniej ruszylismy z buta - jeszcze Painkiller prowadzacy wyprawe (kto mu pozwolił iść jako pierwszemu :evil: :lol: :wink: ) przegapił brame do klubu i przeszlismy kilkaset metrów za daleko :wink:

Cordel napisał(a):
Uściski dłoni (z Bloodsuckerem i Painkillerem) i czekamy.

Ekipa forum zasiadła przy innym stoliku (mimo, że przy naszym byśmy się pomieścili), a ja już nie chciałem się narzucać. Szkoda, chyba wszyscy przegapiliśmy okazję poznania siebie nawzajem, ale mniejsza z tym.

No niestety ja chyba stałem za dlaeko żeby się z Tobą przywitac :wink: :roll: ... a co do stolików to ja wiedziałem ktory to Ty wiec nie bardzo mogłem na to porawdzic :wink: ... może bedzie jeszcze kiedyś okazja :wink:

Cordel napisał(a):
W trakcie odsłuchiwania chłopaki z forum odstawili pełen pasji headbanging pod sceną. Gratuluję odwagi. To był fachowy entertainment:)

hehe dokładnie chociaz chłopaków s forum to było aż 3 - ja, Pain, i Bloodsucker :wink: .... troche mnie dzisiaj karka napieprza :? :twisted:

a co do jakies kłótni to coś mnie chyba ominęło :? :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:25 
Moderator

Cordel napisał(a):
http://www.imagehosting.us/imagehosting/showimg.jpg/?id=246077

heh ja mam nr zaproszenia 419 a kumpel miał 418 i wygrał tego singla :wink: ..... z tego wynika że wchodzilismy zaraz po sobie :idea: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:33 
Abductor

ile tam bylo osob tak +/- ?

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:37 
Moderator

Mikxer napisał(a):

+ 150 / - 100 :wink:

hehe własnie mi się przypomniało - jak wspominacie DEVILS CHILD w Naszym wykonaniu jak dla mnie to było coś wspaniałego hehe :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:48 
Green Manalishi

Hehe, czyli rozwiązała się tajemnica numeru 418:) Co do poznawania się. To od nas zależy, czy stworzymy podobną okazję:) Impreza była git. Zapamiętam ją, jako coś wyjątkowego.

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:49 
Abductor

Priest napisał(a):
Mikxer napisał(a):

+ 150 / - 100 :wink:

tyle to moja babcia ma dioptrii na oczach, wiec ile bylo osob ?

i ma ktos fortki ???

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:50 
Running Wild

Cordel napisał(a):
Nagranie było bardzo niewyraźne i głośne. Powiedział coś w stylu. Tu Ian Hill, życzę miłej zabawy w Biker's Place. To wszystko. Co do różnic między mp3, a płytą... Wymienię trzy podstawowe. Pierwsza: Hellrider i Judas Rising mają dłuższe wstępy. Druga: Miedzy Eulogy I Lochness nie ma przerwy. Trzecia: Płyta, w przeciwieństwie do mp3 brzmi niesamowicie! Roy Z odwalił świetną robotę i tu się z Painkillerem mogę zgodzić :twisted:

Wątpię żeby miały dłuższe wstępy bo trwają tak czy inaczej tyle samo... Chyba Ty miałeś dłuższy wstęp przed imprezą :lol: :wink:

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:55 
Green Manalishi

Wstęp, intro... Kurde, nie wiem jak to nazwać :twisted: A wstępu przed imprezą nie było, bo zapalenie oskrzeli to nie zabawa;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona