Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 wrz 2017, o 00:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 17:03 
Killing Machine

Dopiero wróciłem....
Bez kitu jedna z lepszych imprez na jakich byłem. Cordel opowiedział chyba wszystko. Najbardziej powaliły mnie darmowe browary (thanks blood), pozdrowienia telefoniczne Iana oraz ten koleś z radia co czatował w kiblu.
Dawno sie tak dobrze nie bawiłem. Poznałem mnóstwo nowych ludzi. Najgorszy był moment końcowy. Około pierwszej, kiedy już od dawna nie mieliśmy autobusu z kumplem (do Mińska) kończyliśmy swój taniec przy dźwiękach z albumu o nazwie niczym moja xywa. Wzieliśmy tego pana od Priesta z uczelni (nie pamiętam jak sie nazywa) i wyszliśmy. Pod metrem dopadliśmy autobus do centrum i z tamtąd mieliśmy jechać do mojej ciotki. Rozstaliśmy się z kolegą Priesta, który miał zamiar nocować w samochdzie pod pałacem kultury (w którym dzisiaj o 11 zaczynały mu się zajęcia i z tego o mówił miał mieć jakieś zaliczenie - pozdrowienia!). Potem szukaliśmy dojazdu z centrum do ronda wiatraczna. Powiedziano nam (byłem z kumplem z klasy) żebyśmy szukali nr 605. Szukaliśmy i nie znaleźliśmy. Nagle patrzymy jest!ale akurat jedzie. ERzuciliśmy sie przed niego niestety kutas nas wyminał. To wzieliśmy taxi. A u ciotki gadaliśmy wszyscy do 6 rano.
Tylko jedna kwestia mnie ciekawi. Przypomniałem sobie Cordela :lol:
Cordel napisał(a):
Teraz poruszę pewną kwestię, która wynikła jak wyszedłem z klubu zadzwonić. Mam takie pytanie. Po kiego wafla miałbym się patrzeć na Twojego fiuta Painkiller?

Nie wiem o co Ci chodzi. Wyszedłem z klubu na moment, zeby bloodsuckera pożegnać i zachcialo mi sie lac. Lejąc na sciane usłyszałem, że ktoś wychodzi, to zeby nie bylo przypalu (jak to ktoś z obsługi by był) schowałem chuja. Patrze, a to Ty. I sie rozesmialem że mnie przestraszyleś. Ty zacząleś gadać przez telefon blisko mnie, a ja chcialem dokonczyc lanie to powiedzialem w zartach :"tylko nie patrz na mojego chuja". A Ty tak sie tym przejąłeś jak jakaś dziewczynka w przedszkolu, jak ją kolega opluł. Zaczełeś sie usprawiedliwiać...lol. Człowieku to był zwykły luźny żart. Nie wiem o co chodzi. Ludzie teraz są jacyś wrażliwi... Zwykły żart. Sorry jeśli Cie to uraziło. Ale chyba Cie to poruszyło bo jeszce w klubie przychodziłeś i sie usprawiedliwiałeś, że nie patrzyłeś.. Troche mnie tym rozśmieszyłeć, nie powiem...
Cordel napisał(a):
Zachowałeś się jak gnój. Napieprzyłeś się darmowym browarem i dostałeś małpiego rozumu. Wkurwia mnie niemiłosiernie, jak ktoś odciąga mnie od moich myśli, zważywszy kiedy nie jest o to proszony. Dziecinna zaczepka. Co Cię tak wkurwiło? Kwestia Roya Z?

Dalej ciągniesz tę kwestie? Kto tu sie zachowuje jak gnój? Robisz jakiś cyrk z tego powodu, że sobie zażartowałem? Nie wiem może panicznie się boisz jakichś tekstów o homoseksulnym zabarwieniu... A to Ty chyba sie nawaliłeś bo nikt trzeźwy sie tak nie przejmuje zwykłymi żartami.
PS. RoyZ? Żartujesz?Tak to absolutnie była zemsta za RoyaZ ;)
Cordel napisał(a):
Przemyśl to sobie, bo jak nie ja, to ktoś może Ci gębę obić.

Nie zagalopowałeś teraz przypadkiem?

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 17:10 
Killing Machine

Priest napisał(a):
hehe jechalismy metrem o 18.00 a poźniej ruszylismy z buta - jeszcze Painkiller prowadzacy wyprawe (kto mu pozwolił iść jako pierwszemu :evil: :lol: :wink: ) przegapił brame do klubu i przeszlismy kilkaset metrów za daleko :wink:

Ojojoj, ale poślizg, kilkaset? Przecież my tylko okrążyliśmy klub, czyli góra 50-70 metrów, co daje dwie minuty spóźnienia. ;) Z resztą i tak poczekaliśmy jescze z pół godziny...

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 17:18 
Green Manalishi

Dobre. Wyśmienite! Po pierwsze, nie boję się tekstów o homoseksualnym zabarwieniu. Tak już po prostu jest. Po drugie, jeśli tak Ci wychodzą żarty, to ja dziękuję. Chodzi mi o arogancję i o ton wypowiedzi. Żart Ci się nie udał. Żartujesz sobie ze mnie, to ja z Ciebie przy barze :twisted: I ja się nie tłumaczyłem. Bynajmniej. Chciałem, żebyś sie zawstanowił nad tym, co powiedziałeś. A to, że ktoś Ci gębę może obić, to nie galop, ale fakt i przestroga w jednym. Bycie źle zrozumianym niekiedy źle się kończy. A zresztą, było, minęło. Piątka! :D

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 17:39 
Moderator

jedno jest pewne ten wypada pokazał że jednak troche ludzi lubi Judas Priest - co oznacza tez ze pomysł ze Zlotem w wawie nie jest zły - nie wiem czy teraz (przed koncertem) jest sens robić coś takiego ale mozeby za jakis czas znów sprobowac coś zrobic :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 18:32 
Killing Machine

Cordel napisał(a):
jeśli tak Ci wychodzą żarty, to ja dziękuję. Chodzi mi o arogancję i o ton wypowiedzi. Żart Ci się nie udał. Żartujesz sobie ze mnie, to ja z Ciebie przy barze :twisted: I ja się nie tłumaczyłem. Bynajmniej. Chciałem, żebyś sie zawstanowił nad tym, co powiedziałeś.

Nie no przecież mój ton wypowiedzi był przyjazny. To czysty żart. Myślałem, że odpowiesz mi czymś w stylu : Na takiego małego to na pewno nie bede sie patrzył, a tymczasem obruszyłeś sie jak panienka...
Cordel napisał(a):
A to, że ktoś Ci gębę może obić, to nie galop, ale fakt i przestroga w jednym. Bycie źle zrozumianym niekiedy źle się kończy.

Nie moja wina, że nie potrafisz żartować...
Cordel napisał(a):
A zresztą, było, minęło. Piątka! :D

No w sumie pewnie jesteś całkiem fajnym kolesiem, tylko te Twoje poczucie homoru mnie zatrwożyło... :?

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 18:48 
Green Manalishi

Koniec tematu. No more offence :)

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 19:11 
Green Manalishi

offense? Cholibka, dają człowiekowi certyfikaty nie wiadomo za co;)

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 19:18 
Killing Machine

Cordel napisał(a):
offense? Cholibka, dają człowiekowi certyfikaty nie wiadomo za co;)

ja w czerwcu pierwszy bede pisał...

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 19:25 
Green Manalishi

A ja w marcu drugi. Stracha mam wielkiego, bo cosik mi się zdaje, że za dużo gitar słuchałem, a za mało tekstów. Co do Twojego zdawania: Będzie git! Poziom FCE jest naprawdę porównywalny z nową maturą. Natomiast to cholerne CAE to już inna bajka. Normalnie wyższy stopień wtajemniczenia :(

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 19:54 
Green Manalishi

Witam i o zdrowie pytam? W domu urwał mi się film. A co o płycie-jestem pozytywnie zaskoczony. Jud.Rising- za..bisty, Hellrider-totalny czad, Deal with the devil-super itd. Dzięki za Revolution, priest podziękuj koledze. A co u was?

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 20:06 
Moderator

bloodsucker napisał(a):
Witam i o zdrowie pytam?

heh ledwo głową ruszam - ale warto było :twisted: :twisted: :twisted: :D

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 21:45 
Prisoner Of Your Eyes

napiszcie lepiej cos wiecej o jakosci cd, to mnie najbardziej interesuje, nie chce mi sie sluchac o waszych przygodach bo zal dupe sciska ze mnie tam nie bylo :x

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 23:54 
Moderator

Tipton napisał(a):
napiszcie lepiej cos wiecej o jakosci cd, to mnie najbardziej interesuje, nie chce mi sie sluchac o waszych przygodach bo zal dupe sciska ze mnie tam nie bylo :x

hehe ale nmie mogłeś być ?? bo raczej nie wierze że nie ząłatwił byś sobie wejsciówki :wink: ...a co do brzmienia to nie wiem co można napisac - jak zaczeli grać nie sposób było wysiedziec - ogień i soczystość z głosników - rewelacja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 11:53 
Bloodsucker

rozumiem, że odtwarzali to na sprzęcie SONY... :)

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 11:55 
Moderator

leather_rebel napisał(a):
rozumiem, że odtwarzali to na sprzęcie SONY... :)

nie mam pojęcia na czym ale brzmiało piekielnie :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 12:03 
Bloodsucker

to dobrze....
włąsnie słycham sobie AoR i zastanawiam się jak zabrzmi CD. Przypuszczałem, że naprawdę dobrze, ale z tego co piszecie wnioskuję, że zabrzmi zajebiście w pytę!!! Trzymam za słowo!!

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 12:37 
Running Wild

To że brzmiało lepiej to nie tylko kwestia jakości nagrania, ale też sprzętu...

In answer to their pleas

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 12:45 
Moderator

qurchak napisał(a):
To że brzmiało lepiej to nie tylko kwestia jakości nagrania, ale też sprzętu...

... zajebistej atmosfery .... piwa ... itd itp :lol: :lol: :lol: :wink: .... ale nie ma się co oszukiwać na koncercie te kawałki wypadną z pewnosci świetnie - mam nadzieje że Revolution znajdzie się w secie :twisted: :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 17:08 
Heart Of A Lion

Widzę, że dobrze się bawiliście. :P Niestety przez moją nieszczęsną grypę nie mogłem się pojawić... :evil: Mam nadzieję, że spotkam Was wszystkich przy okazji koncertu w Spodku, a może i jakoś wcześniej (zlot? :twisted: ).

7 IV 2005 - Brno @ Hala Rondo V
8 IV 2005 - Wiedeń @ Bank Halle V
3 XII 2005 - Wilno @ Ice Palace V

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2005, o 19:50 
Green Manalishi

Na stronie fortu 99 są zdjęcia , ale nas tam nie ma. Szkoda.

http://members.chello.pl/prosiak/index2.html

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona