Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 26 cze 2017, o 12:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 11:01 
Killing Machine

metalpriest napisał(a):
Powiem krótko: klip równie gówniany jak utwór. Jedyna zaleta: można pooglądać sobie Judas Priest anno domini 2004. :D

na drzewo! :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 13:16 
Night Crawler

painkiller napisał(a):
metalpriest napisał(a):
Powiem krótko: klip równie gówniany jak utwór. Jedyna zaleta: można pooglądać sobie Judas Priest anno domini 2004. :D

na drzewo! :wink:

na szubienicę ! :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 13:37 
Angel

Na stos z nim :wink:
Klip do Revolution według mnie jak i was nie ma nic wspólnego z samym utworem i jeśli to rzeczywiście oryginalna i ostateczna wersja tego teledysku to jest on w moich oczach porażką no ale ważne iż muzyka jest dobra a co do samego utworu Revolution jak już na samym początku wspominałem, gdy tylko sie ukazał nie mam zadnych zastrzezen i naprawde uwazam ten kawałek za utwór świetny, genialny - naprawde trafił w moj gust ......... choć nie każdemu sie nadzwyczaj podoba ale są gusta i guściki

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 14:09 
Killing Machine

Judas napisał(a):
Na stos z nim :wink:
Klip do Revolution według mnie jak i was nie ma nic wspólnego z samym utworem i jeśli to rzeczywiście oryginalna i ostateczna wersja tego teledysku to jest on w moich oczach porażką no ale ważne iż muzyka jest dobra a co do samego utworu Revolution jak już na samym początku wspominałem, gdy tylko sie ukazał nie mam zadnych zastrzezen i naprawde uwazam ten kawałek za utwór świetny, genialny - naprawde trafił w moj gust ......... choć nie każdemu sie nadzwyczaj podoba ale są gusta i guściki

piwa mu nalać!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 14:16 
Angel

Widze, że nie tylko ja na tym forum dostrzegłem wyjątkowośc Revolution i jego nadzwyczajny feeling ... ogromny potencjał drzemie w tym kawałku :wink: A najbardziej podoba mi sie tu potężna gra na bębnach pana Travisa bo robi to naprawde po mistrzowsku, z niesamowitym wyczuciem i taką lekkością jakby lewitował 8)

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 14:36 
Killing Machine

Judas napisał(a):
Widze, że nie tylko ja na tym forum dostrzegłem wyjątkowośc Revolution i jego nadzwyczajny feeling ... ogromny potencjał drzemie w tym kawałku :wink: A najbardziej podoba mi sie tu potężna gra na bębnach pana Travisa bo robi to naprawde po mistrzowsku, z niesamowitym wyczuciem i taką lekkością jakby lewitował 8)

trzymaj drugie piwo!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 14:39 
Angel

Ale już jestem wciety - dawno sie nie piło a głowa już nie ta :wink: Trza potrenować przed Spodkiem 8)

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 14:46 
Abductor

moze ktos to sciagnac normalnie bo mi jakos nie wychodzi i nie chce sie otworzyc w niczym ..

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2005, o 11:47 
Bloodsucker

Wiecie co?? Wali mnie ten clip. Mogłoby go nawet nie być. Jedyne co mnie zaciekawiło, to dobre zdjęcia. Mam nadzieję, że DVD z Valenci będzie równie dobrze nakręcone i zmontowane. Oczywiście clip jest bardzo dynamiczny i odejmuje chłopakom po 20 lat jezeli chodzi o ruchy na scenie :) ale wiadomo jak to jest...

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2005, o 12:18 
Exciter

leather_rebel napisał(a):
Wiecie co?? Wali mnie ten clip. Mogłoby go nawet nie być. Jedyne co mnie zaciekawiło, to dobre zdjęcia. Mam nadzieję, że DVD z Valenci będzie równie dobrze nakręcone i zmontowane. Oczywiście clip jest bardzo dynamiczny i odejmuje chłopakom po 20 lat jezeli chodzi o ruchy na scenie :) ale wiadomo jak to jest...

No wiadomo ze zmontowali te najbardziej dynamiczne fragmenty. Wszyscy tak robia, tylko ze na zywo moze nadejsc male rozczarowanie :P Ja mam na to spsob, zawsze staram sie byc na barierkach, wtedy cale show wydaje sie byc jak nie z tego swiata, jakby specjalnie dla ciebie, muzycy na wyciagniecie reki...wtedy nigdy nie ma rozczarowania :)

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2005, o 20:03 
Metal God

Czy chcecie video do Revolution w formacie wmv(windows media video)???
Jesli tak to moge wrzucic na yousendit...
A tymczasem trzymajcie niespodziankę(zwiazaną z revolution,rowniez video):
http://s27.yousendit.com/d.aspx?id=0MZW ... C5W5TRXNNE

:D:D:D

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2005, o 20:15 
Evening Star

ja sciagnalem na emule klip do revolution, mpeg w wypasionej jakosci 43,1 MB, musze przyznac ze bylem sceptycznie nastawiony po obejrzeniu klipu w slabej jakosci, ale w pelnej krasie naprawde wymiata!!!

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2005, o 20:46 
Abductor

czemu do jasnej cholery robia wszystko w wmv :evil: :evil: :x

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2005, o 20:48 
Metal God

Nie wszytsko :wink:
A co , linux nie obsluguje WMP???? :lol: :lol: 8)

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2005, o 21:28 
Abductor

obsluguje, lecz potrzebna jest do tego nowsza wersja, ktora ja mam tylko jest nieczynna narazie 8)

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2005, o 22:35 
Heart Of A Lion

Tyrant napisał(a):
Czy chcecie video do Revolution w formacie wmv(windows media video)???
Jesli tak to moge wrzucic na yousendit...
A tymczasem trzymajcie niespodziankę(zwiazaną z revolution,rowniez video):
http://s27.yousendit.com/d.aspx?id=0MZW ... C5W5TRXNNE

:D:D:D

Widziałem to. :D
ROTFL! :lol:

Oto tłumaczenie: ;)

Cytuj:
He says something like (and excuse my poor english): Stop masturbating like a monkey! If you want to have a huge erection buy now the new Judas Priest album! It kicks major ass! It includes a terrific DVD, and blah blah... Everything with a horrible vocabulary. It's pathetic

7 IV 2005 - Brno @ Hala Rondo V
8 IV 2005 - Wiedeń @ Bank Halle V
3 XII 2005 - Wilno @ Ice Palace V

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2005, o 00:48 
Exciter

Wczoraj widzialem Revolke na Vivie, musze przyznac ze w dobrej jakosci na duzym ekranie to video robi jeszcze wieksze wrazenie :twisted:

Accept kopie dupe, Mechanical Resonance, rofl, szał ciał cycki na wierzchu, D.A.J.O. , facetos w rajtuzos, T.O.T.A.L. pomidorki, pozerze gówniarski, kostka iommiego, acz - kolwiek, lal^^, Majki, Wycofać albumy z Ripperem, Rob to falseciarz, Wygrać se bilet, /siostry Tyra/, skaczące brudasy

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2005, o 20:44 
Machine Man

GRINDER napisał(a):
Wczoraj widzialem Revolke na Vivie, musze przyznac ze w dobrej jakosci na duzym ekranie to video robi jeszcze wieksze wrazenie :twisted:

Wszyscy oglądają JP na Vivie tylko ja mam pecha i nie mogę zobaczyć, żadnego klipu !!!!!!!!!1 :( SKANDAL. Niech mi ktoś powie w jakiej porze puszczają klipy JP. :evil: :evil:

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2005, o 21:24 
Exciter

metalpriest napisał(a):
GRINDER napisał(a):

Wszyscy oglądają JP na Vivie tylko ja mam pecha i nie mogę zobaczyć, żadnego klipu !!!!!!!!!1 :( SKANDAL. Niech mi ktoś powie w jakiej porze puszczają klipy JP. :evil: :evil:

Ogolnie ta viva polska to gowno najwieksze, raz na tydzien w poniedzialek wieczorem jest jeden program z metalem. Taka mieszanka wszytkiego, no moze oprocz rzeczy pokroju Linkin Park , Green Day bo to leci normalnie w ciagu dnia nieraz. Prowadzacy prezentuje to co ostatnio najpopularniejsze w mniej komercyjnym graniu, nieraz sie trafi cos brzmiacego bardziej klasycznie. Powtorka leci w niedziele o 23.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2005, o 21:32 
Machine Man

GRINDER napisał(a):

Ogolnie ta viva polska to gowno najwieksze, raz na tydzien w poniedzialek wieczorem jest jeden program z metalem. Taka mieszanka wszytkiego, no moze oprocz rzeczy pokroju Linkin Park , Green Day bo to leci normalnie w ciagu dnia nieraz. Prowadzacy prezentuje to co ostatnio najpopularniejsze w mniej komercyjnym graniu, nieraz sie trafi cos brzmiacego bardziej klasycznie. Powtorka leci w niedziele o 23.

Chodzi ci o HellsKitchen?? żadko kiedy trafia się tam coś porządnego, gównie gościu zapodaje nowszą muzę i znacznie cięższą od Heavy. Wczoraj widziałem kawałek. Rozwalił mnie kompletnie zespół nazywa się Lordi. Pierwsze skojarzenie jakie miałem oglądając ten klip to był GWAR, taka licha amerykańska kapela, goście byli poprzebierani za jakieś demony czy coś w tym stylu ;) :D:D ...

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona