Judas Priest - Defenders Of The Faith

Polskie Forum Dyskusyjne
Teraz jest 29 cze 2017, o 14:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 mar 2005, o 18:49 
Heart Of A Lion

Z Blabbermouth.net:

TIM 'RIPPER' OWENS Says New PRIEST Album Is Up There With 'Ram It Down' - Mar. 1, 2005

Former JUDAS PRIEST singer Tim "Ripper" Owens has spoken out about the group's brand new album, "Angel of Retribution". PRIEST's first studio album in 15 years to feature vocalist Rob Halford, "Angel of Retribution" is the follow-up to 2001's "Demolition" (featuring Owens on vocals), which was widely panned for being too far removed from the classic sound present on such albums as "Painkiller" and "Screaming for Vengeance". Speaking exclusively to BLABBERMOUTH.NET, Owens said, "Now this is coming from a singer who will listen to his old band and tell you what he thinks, I won't lie and say, you know, I haven't heard the CD! A lot of people from bands do that!

"I think that it's a pretty good CD with some good metal moments on it!" Owens continued. "The intro song, 'Judas Rising', is a real good opener. I think it is one of the stronger songs on the CD! And 'Lochness' isn't as bad as people where saying — a little long, but it was cool! There are moments on the CD that I just don't like, but that is with every CD you get, so I won't even name them (number 4 — OOPS!).

"The CD is filled with some nice guitar work! The drums aren't 'Painkiller' but they are good, Scott [Travis] is a real good drummer, I mean his RACER X (his old band) playing was amazing! Ian [Hill, bass] is Ian, he is a great bass player, I think one of the best! Now to Rob! I think he sounds good, he has some classic moments, I think his low and mid-range vocals sound as good as ever!

"I asked a lot of people about this CD and got a lot of different responses, good and bad. But overall I think it is a good, hard-rocking CD, I would put it right up there with 'Ram It Down'! It's nice to see the guys back together!"

As previously reported, Owens recently launched his official web site at TimRipperOwens.com.

Owens, who stresses that he is still a full-fledged member of ICED EARTH, has completed work on his first solo demo recording with a view towards landing a record deal. Joining the singer on his upcoming solo album will be guitarist John Comprix (13 FACES, SPAWN), and Bobby Jarzombek] from ICED EARTH on drums. "The influence of the music [will] lean toward... PRIEST/SABBATH/PANTERA without the real heavy vocals!" Owens said.

7 IV 2005 - Brno @ Hala Rondo V
8 IV 2005 - Wiedeń @ Bank Halle V
3 XII 2005 - Wilno @ Ice Palace V

Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2005, o 19:03 
Machine Man

facet pokazał klasę i tyle...

PostNapisane: 1 mar 2005, o 19:07 
Abductor

Ripper napisał(a):
There are moments on the CD that I just don't like...

ciekawe ktore :wink:

Ripper napisał(a):
... but that is with every CD you get, so I won't even name them (number 4 — OOPS!).

czy to znaczy ze niedopoba mu sie worth ?? lol dla mnie jeden z the best na plycie, poza tym nie kazdy krazek musi mial slabe numery :P judasi juz tak kilka razy mieli : SWoD, UitE, BS, Pain, Jug no i dla mnie AoR ..

PostNapisane: 1 mar 2005, o 19:21 
Moderator

dla mnie Worth Fighting For jest najlepszym kawałkiem na płycie .... ale nie o tym chicłem napisac ...... dosc ciekawym tematem jest to czym nasi ulubieni myzycy racza swoje uszy :wink: .. nie zawsze bowiem jest tak ze nasz "ulubieniec" słucha dokładnie tego co my ... po pierwsze jesli jest to osoba starsza :wink: to oczywiste bedzie ze dla niego klasyka beda rzeczy strasze - hard rock itd :wink: a i czasami moze sie tak stac jak w przypadku Mike'a Terrany grajacego na codzien w Rage czy Axel Rudi Pell w wywiadze powiedział ze nie stroni od nu-metlu i słucha go zapewne wiecej niz nie jeden z fanów ów gatunku :shock: :roll: ..... fuck teraz sie zrobi temat rzeka wiec moze narazie przystopuje moich dygresyjnych rozmyslan i połacze to z Ripperem - dla ktorego JP to kapela młodosci - cover bandy itp a poźniej nieco "bliższa" cześć jego życia - nie dziwie mu sie że płyta mu sie podoba choć wielkiego entuzjazmu tez w nim nie widac :wink: ... wydaje mi sie obecnie ze słucha on nieco innej muzyki (ta Pantera itp :? ) dlatego tez mam obawy o jego nowy album ale to znow inny temat :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2005, o 20:44 
Machine Man

"I think his low and mid-range vocals sound as good as ever! "

Widzicie w jaki ładny sposób można powiedzieć,że "górki" już nie te co kiedyś :)

Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2005, o 22:29 
Machine Man

Tailgunner napisał(a):
facet pokazał klasę i tyle...

Popieram. Dosyć stonowana wypowiedź. Tak na marginesie jestem ciekaw co tam Ripperek knuje :) :P

:twisted: 28.06.2011 - Praga (CZ) - O2 Arena :twisted:
:twisted: 10.08.2011 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:
:twisted: 14.04.2012 - KATOWICE (PL) - SPODEK :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2005, o 22:45 
Metal God

Moglby jeszcze cos nagrac z Iced Earth.
Mnie osobiscie Glorious Burden powaliło.

Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2005, o 17:04 
Rocka Rolla

Widać mam podobne gusta z Timem :) Worth... najmniej mi sie podoba na AoR.Ripper wypowiedział się dyplomatycznie poprostu :lol: A co do solowego Rippera to czekam z niecierpliwością bo jeśli to będzie mieszanka trzech tak doskonałych bandów to otrzymamy świetny krążek. Oby wokale były połaczeniem Tima z "Jugu" i Anselmo z "Cowboys..." :twisted: O pere nie ma co sie martwić :) Zna ktoś dokonania tego gitarzysty jego?Jak wrażenia?

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2005, o 07:32 
Green Manalishi

metalpriest napisał(a):
[...] Tak na marginesie jestem ciekaw co tam Ripperek knuje :) :P

Ripperek knuje solowy album za Jarzombkiem na drumsach. Demo juz nagrane, ale nikt nie slyszal jeszcze...

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2005, o 01:15 
Green Manalishi

Ja tez uważam, że Worth... jest najfajniejszą kompozycją na płycie:)

co do reszty wypowiedzi Tim'a... no cóż... o ile dobrze zrozumiałem stawia tą płytę w jednym szeregu z Ram It Down... to wiele tłumaczy;)

ale trzeba przyznać, że dość obiektywnie ocenił płytę... nie zachwycił się nią, bo faktycznie zespół nagrywał już lepsze, ale też przyznał, że album trzyma odpowiednio wysoki poziom:)